Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 545
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zamiast uchwytów będą rowki w drzwiczkach? Czy dopiero później będą montowane? :oops:

cześć Famelia.

Jeżeli pytasz o kuchnię to nie będzie uchwytów.Chociaż już widzę,że ciężko będzie,ale mam nadzieje przyzwyczaić swoje palce;)Jeżeli chodzi o szafy to będą uchwyty.Wczoraj kupiliśmy w ikea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martu kuchnia piękna :o :o :o u mnie będzie podobnie kolorystycznie :lol: tylko bez górnych szafek w ogóle, ja na ścianę dałabym delikatny szary :wink:albo zostawiłabym białą :wink: nie Martw się oświetleniem, nie ma sytuacji bez wyjścia :wink: na pewno Wymyślisz coś fajnego.

Schody też zapowiadaja się fajnie, będą całe drewniane tzn w kolorze naturalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te uchwyty... mnie bardzo się podobaja bez uchwytów ale robiłam już kilka przymiarek do nich i nie jestem w stanie sie przyzwyczaić :evil: tak więc u mnie najprawdopodobniej bedzie z uchwytami :roll: do grudnia mam trochę czasu na podjęcie decyzji.

Co Masz na podłodze w kuchni? drewno?

Obrazy...ach piękne, piękne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, wiesz że mi najbardziej i bezapelacyjnie to

ten blat się podoba i boki -olekowane....uwielbiam takie rozwiązanie...

a kuchnia ikeowa z blatami czy nie, czy nie doczytałam...???

nie kuchnia robiona przez stolarza za niestety duże pieniądze:(Wczoraj bylismy w ikea obejrzeć model kuchni tez z takimi wycięciami zamiast uchwytów i juz wiem,że cena w ikea jest nieporównywalnie mniejsza,ale wygląda jak z plastiku,a u nas mdf tak nie wygląda sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak pytałam bo na zdjęciach podobna...kuchnia jak kuchnia ale te blaty...nudna jestem :oops:

zresztą powiem Wam że te wszystkie meble zyskują dopiero jak my w nich zagościmy...ja się "udomowi"...więc czekam na efekt końcowy...i na ten juz zamieszkały...

blat będziesz olejować...czym? tzn olejem :wink: ale jakim...napisz jak już będziesz po jak to poszło i ile warstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak pytałam bo na zdjęciach podobna...kuchnia jak kuchnia ale te blaty...nudna jestem :oops:

nie gniewam się.Dzisiaj pokazywałam sąsiadce i tez powiedziała,że wygląda jak kuchnia z ikea.Faktycznie to po prostu w Polsce najprostsze skojarzenie:)Wolę to niż ( nie obrażając nikogo) porównanie np do Black Red White.

Blaty będą olejowane przez pana stolarza,więc zapytam jakim olejem i ile razy.

Wczoraj kupiliśmy jeszcze tablicę,która zawiśnie w przejściu między kuchnią,a przedpokojem na cegłach.

Szczerze nie wiem na ile to będzie funkcjonale,ale odkąd się pojawiły w ikea (juz parę lat temu) wiedziałam,że sobie kupimy.I zamówiłam pisaki specjalne,żeby nie kruszyć i brudzić kredą:)

http://www.ikea.com/PIAimages/10751_PE087616_S3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejkitak sa specjalne pisaki.Zawsze to wygodniej,niz kreda pisać.Chociaż tak jak wspomniałam wcześniej nie wiem,czy tablica po prostu nie będzie wisiała i oko cieszyła;)Takie znalazłam na allegro

http://www.allegro.pl/item755015795_kreda_reklamowa_w_pisaku_marker_kredowy_do_szyb_3s.html

anja-bo:)szyba ma być przezroczysta.Co do koloru cały czas nie wiem.Podłoga jest beżowa ,więc nie wiem,czy szarość będzie ok,ale jest brana pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech znowu kupiłam lampę:)i to małżonek nie ma o niej pojęcia:)tzn dowie się jutro w pracy podczas codziennego sprawdzania co ja tutaj powklejałam.

Mężu love you i lampa będzie cudna

:wink:

 

http://lh4.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/StTo6XG6akI/AAAAAAAAAj4/oQimJ4lSvm0/s512/769800964.jpg

 

http://lh3.ggpht.com/_gcrwT4Qpssk/StTo6fONKKI/AAAAAAAAAj8/ldFtZcxtclw/s512/769800964_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...