Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nawet kury na zimę Babcia kazała Sołtysowi poszlachtować, bo stare straśnie były.

i tym się różni "miastowy" .. u mojej mamy kury miały dożywocie . Tylko, ze je pokradli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop: co ja tu widzę!! nie ma mnie kilka .........tygodni :oops: , a tu takie zmiany . Dopiełaś swego Aniu, masz swoje wymarzone alpaki - super!!! jeszcze tylko świnka w domku i bedzie komplet ....

Nowy nabytek przeuroczy i śtraśnie miziasty :) taki do przytulania.......a Hugo wymiata uśmiechem , takim ...........andrusowskim - ja wam pokażę!!! Dziewczynki też cudne, a która będzie mamusią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym się różni "miastowy" .. u mojej mamy kury miały dożywocie . Tylko, ze je pokradli ;)

 

Chyba celne ujęcie.

Bo i ze mnie wyłazi "miastowość" :o w tym aspekcie.

Też miałyby dozywocie. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czenia z okazji Dnia Kobiet przesyłam ...

 

...wraz ... z metalowym kwiatkiem .... trochę dziwnym ... ale od serca :)

 

http://i280.photobucket.com/albums/kk194/mrjar_2008/dodatki/1798_zpsaf23655f.jpg

 

 

PS. ... Dziwność polega na tym, że jeżeli się "najedzie" kursorem na poszczególne "talerze" tego kwiatka ... to one grają jak talerze perkusyjne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoździu... ęki za czenia:)... płatki nie działają ale ptasio bosssski:rolleyes:

 

 

i tym się różni "miastowy" .. u mojej mamy kury miały dożywocie . Tylko, ze je pokradli ;)

 

 

Ja też flancowana... i jeszcze nie przyjęta widać. Złamaną łapę kaczą tydzień opłakiwałam, bo wiadomo co ze Staśkiem się stać musiało. Teraz musiałam pozbyć się kur... zapakowałam całe towarzycho do klatki i oddałam:lol:

 

Chłop mój nie zaślachtuje... ja nie oskubię... o odflaczeniu już nie mówiąc:sick:

 

:jawdrop: co ja tu widzę!! nie ma mnie kilka .........tygodni :oops: , a tu takie zmiany . Dopiełaś swego Aniu, masz swoje wymarzone alpaki - super!!! jeszcze tylko świnka w domku i bedzie komplet ....

Nowy nabytek przeuroczy i śtraśnie miziasty :) taki do przytulania.......a Hugo wymiata uśmiechem , takim ...........andrusowskim - ja wam pokażę!!! Dziewczynki też cudne, a która będzie mamusią??

 

 

No jak to która??? Ta pod Hugiem:lol:... Czoko:)

 

 

Faktycznie PARĘ (!!!) tygodni Cię nie było:rolleyes:

 

Widzisz warto marzyć... marzenia się spełniają:wiggle::yes:

 

 

Kapitalne puchatki :D

 

Miny Hugona szczerzącego ząbki - ludzkie!!

 

 

No a jak psice - oswoiły się nieco....?

 

 

Psinki... oswoiły się... Salma zawsze lubi sobie siupnąć na ogrodzenie... jak coś jest za... czy to kury były, czy alpasie... czy krowinki...

 

i to już od tych "za" zależy czy się boją czy nie:rolleyes:...

 

Hugo olewa, jego panienki... jeszcze się nie przyzwyczaiły:p

 

 

 

A dzisiaj Hugo chcicy nabrał na Channelkę, został jednak kategorycznie...

 

opluty:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...