Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

nie wiem, co z tego wyjdzie, ale zamierzam zakupić wełnę i zrobie sobie sama. A co. Przynajmniej nie będę musiała tłumaczyć co i jak chcę. Ja zwykle, jak robię to na żywioł, żadnych wzorów, obliczeń, ot, to się doda, tam ujmie i leży.. jakoś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Brazuniu.

 

Aneczko obawiam się, że odejdą razem z klejem. Będziemy improwizować.

 

Aaa nim się rozwinę Gina LB przepięęęęęękna. Zadowolniona właścicielka jest ? ;)

 

Zastanawiam się nad innym problemem. Boki tarasu systematycznie płatami różnej wielkości odpadają. I nie wiem co z tym fantem zrobić? Jakkolwiek bym płytek kolejnych nie przykleiła, to przez te odpadające warstwy betonu (beton tu właściwie to piasek :evil:) każda płytka podejdzie wodą i odpadnie.

Myślałam jeszcze o kostce granitowej jakby z płytkami kiepsko szło. Ale jak brzegi wzmocnić żeby się nie rozlazły????

Jeeeeny od tego wszystkiego się normalnie pochorowałam. Smarkam i kaszlem i tylko ferwex przy życiu mnie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pokażesz tę kamizelkę, bo z samej nazwy wygląda, że będzie cud miód i malina. :)

 

Skończę to chyba za srylion lat:sick:

 

póki co niewiele widać

 

P1060237.JPG

 

 

nie wiem, co z tego wyjdzie, ale zamierzam zakupić wełnę i zrobie sobie sama. A co. Przynajmniej nie będę musiała tłumaczyć co i jak chcę. Ja zwykle, jak robię to na żywioł, żadnych wzorów, obliczeń, ot, to się doda, tam ujmie i leży.. jakoś :)

 

Najlepsze rozwiązanie!!!!!

I w razie czego jest do kogo z pretensjami pójść;)

 

 

 

A z Izulką to pogadalim :wiggle::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia :jawdrop:... podglądałaś!!!

 

wczoraj skończyłam...

 

Pogoda zdradliwa mocno, niby ciepło ale jak zawiunie to kurtkę ubierać mus. Całe pyszczydło mam tak wiatrem wysmagane, że aż piecze od kremu. No i zasmarkałam się od tego upału... i paznokcie w polu zgubiłam... i jakoś dzisiaj na narzekanie mnie najszło:rolleyes:

 

Wiosnę na blogu pokazywałam... ale masz i tu, a co:wiggle:

 

P1060326.JPG?gl=PL

 

 

 

Gina dziękuje za komplementa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ gdzież bym, ja sobie lkrzywdy zrobić nie dam, kochana! :hug:

Jak ja bym chciała już mieć nawiezione, zrobione, podlane!!!

A tu tyyyyyyyle jeszcze pilnej roboty, już widać, że poprzesadzać nie zdążymy znowu. :bash:

No ale założenie plantacji rękoma dwóch osób nie jest proste. :no:

Trza się na czymś skupić, wybraliśmy na razie plantację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...