Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Sie nie zmarnowały, na jurto jeszcze zostawiłam resztę do zamrażarki zakitrałam. Za to wieczorem znów grzech bo ryżu na mleku nagotowałam i z moim dżemikiem truskawkowym... a taki mi wyszedł w tym roku, że klękajcie narody!!!

 

Łot skromnością powiało:rolleyes:

 

 

Arni - wędził...

 

a czereśniófff 3 kilo dzisiaj wciągnęliśmy, pół kilo to na 3 minuty starcza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co mężowaty zadymiał? ule, przed owadami czy wędził?

 

Ja kocham czereśnie też,... ale od jakiegoś czasu jakoś nie mogę się "nażreć" bez opamiętania bo mnie rozsadza...

Kuźwa.. a tak je lubię.. wiec kupuję tylko po pół kg... i jestem mało szczęśliwa...

 

i sama wciagasz te pol kilo???:o nie dalabym rady na raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na raz to i dałabym radę i dwa i więcej..... bez mrugnięcia okiem.. ale .. coś mi ostatnio nie służą...

A kocham.. takie pyszne słodziutkie aż chrupiące...

W sobotę kupiłam 3 rodzaje po pół kg.. zjadłam bez problemu 2 rodzaje, a trzeciego nie.. bo nie chrupał.. ale odczułam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie zmarnowały, na jurto jeszcze zostawiłam resztę do zamrażarki zakitrałam. Za to wieczorem znów grzech bo ryżu na mleku nagotowałam i z moim dżemikiem truskawkowym... a taki mi wyszedł w tym roku, że klękajcie narody!!!

 

Łot skromnością powiało:rolleyes:

 

 

Arni - wędził...

 

a czereśniófff 3 kilo dzisiaj wciągnęliśmy, pół kilo to na 3 minuty starcza:(

 

Truskawki uwielbiam, ale dżemów - błeeee

Czereśnie tonami mogłabym jesć, dopóki jakiejś dziureczki od robaczka nie zobaczę :lol:

 

Cześć Dziewczyny ! Wieki mnię nie było !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiii tam wszystko. Ledwie początek zaczęłam a już problemy.

Tym razem z auto mapą. Braciszek mi ściągnął Europę to teraz się otwierać nie chce. Ni mam teraz nie tylko Europy ale nawet samej Polski bo się do ustawień dobrać nie mogę.

Echhh orzeł z obsługi telefonowych programów to ja nie jestem, spokojnie można przy mnie okna otwarte mieć. :yes:

 

Wynalazłam wczoraj słoik ze śliwką czekoladową.

Żebyś zobaczyła minkę mojego domowego łasucha :lol2: Już po chwili pół słoika (no słoiczka) nie było :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Ty mówisz, że dżemów nie lubisz... bo nie jadłaś moich! Skromna jestem;)

Bez żadnych fixów, żelatynóf czy cukrów żelujących... sama... ups bym się wygadała, a patent mam, że domowy dżemik nie ma koloru brunatnej brejki tylko krystalicznie truskawkową barwę! O!

Hmmm

Ja bym dodała jabłek aby zżelować i soku z cytryny aby brązowe nie było.. można też agrest :) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetworów typu dżem nie robię, nie umiem i nie mam pochoty umieć. Od czasu do czasu dla odmiany lubię zjeść chleba z dżemikiem ale ja raczej mięsożerna jestem - wstyd!

 

Czereśnie mogę jeść tonami i nawet mnie ból brzucha nie odstrasza - trudno, pocierpię ale jaka radość :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czereśnie też w dowolnej ilości, mniam!

I w nosie mam, że tuczą, w końcu tylko raz w roku jest na nie sezon i wcale nie trwa długo!

 

Też mam pyszny dżemik truskawkowy i patent na czerwone. :p

Coś kwaśnego może być albo łyżka wódki dodana, też pomaga. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetworów typu dżem nie robię, nie umiem i nie mam pochoty umieć. Od czasu do czasu dla odmiany lubię zjeść chleba z dżemikiem ale ja raczej mięsożerna jestem - wstyd!

 

Siostro :hug:

 

No ja czereśnie też w dowolnej ilości, mniam!

I w nosie mam, że tuczą, w końcu tylko raz w roku jest na nie sezon i wcale nie trwa długo!

 

 

Coś kwaśnego może być albo łyżka wódki dodana, też pomaga. :cool:

To ja poproszę tę drugą wersję :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...