Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie z rana :D .... gorąąąąąąco na dziś zapowiadają... -1 :D ...

 

Hej u nas dzisiaj - 7C i wiarzysko ale nie śmiem narzekać! :wink:

w końcu dwa dni temu było o tej porze - 27C :o więc jak by nie patzreć o 20C cieplej! Tak jeszcze raz 20C w górę i ja już będę szczęśliwa! :lol: :lol:

 

Mam nadzieję,że TAKIE jak ostatnio mroziska już nie wrócą, bo my wylewki na 8 lutego planujemy i na dworze nie może być zimniej niż -7C , - 8C :roll:

A oby było cieplej!

 

Buziaki i ciepłego dnia życzę :***

 

P.S ja już czekam na zdjęcia mebelków do jadalni :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybiegłam się przywitać!

 

arctico ciekawa jestem ,jakie wynalazłaś mebelki?Kompletną jadalnię ? Ja ,dzięki Moni , już prawie zdecydowana jestem na stół i krzesła robione przez stolarza. Przed wczasami dzwonił do mnie ,ze ma już coś gotowego do obejrzenia,ale nie miałam czasu pojechać i namacać .Dzisiaj spróbuje się z nim skontaktować,chociaż po wczorajszej podroży na pewien czas zanikła mi chęć do wyjazdów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki... z wyjazdu nici, bo zasypało :( i sypie dalej :roll: .

 

A że biometr niekożystny... czuję, owszem... tylko mnie w takich ekstremach głowa nie boli, ino śpiem :D .

Odstawiłam syna do szkoły i.... właśnie się obudziłam :oops:

 

Moniu, fajnie masz z tymi meblami... chociaż nie, nie fajnie... lubię takie zakupy :D .

 

Kaluś... nareszcie :roll:

 

Karola... żeby Cię od tego gorąca na budowę przypadkiem nie wywiało :roll: ... marsz do wyrka :wink: ...

Już nawet nie wyglądam "jeszcze raz 20"... wystarczyło by jeszcze raz 14... i już mnie by tu nie było :lol: :wink:

 

Beatko... będę potrzebowała kompletnej jadalni i to x 2 :roll: . Jedna do salonu (jadalnia), a druga do kuchni :D . Tak sobie wymyśliłam, że cały ten projekt co go kiedyś tam robiłam i Wam pokazywałam, to do kitu będzie. Nawet jak bym zrobiła drzewniane fronty, i nawet nie wiem jak podobne do reszty mebli (stołu, krzeseł i komody), to i tak ich prostota będzie nijak się miała do tej reszty właśnie :roll: .

Wyczaiłam kilka kompletów jadalnianych (stół, krzesła, komoda, serwantka) w niedalekiej odległości od siebie, i jak tylko przetorują ciut drogi, to ruszamy... może w poniedziałek???? Aaaa... owe komplety są w niedalekiej odległości od siebie, bo od nas.... no, koło Białegostoku :roll: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,od Łodzi to była masakra,śnieżyło na maxa ,a przy tym wiatr był taki ,że majtało nami w każda stronę .Ale to ,co zastaliśmy w domu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.Dom zasypany,a dzisiaj od rana tez przez cały dzień sypie .Chłopaki już trzy razy szuflowali ,ale pocieszające jest chociaż to ,że przynajmniej mróz zelżał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... no właśnie doopa z naszego wyjazdu :( . Niby napadało tylko trochę, ale wiaterek się postarał i miejscami pół metrowe zaspy mamy :-? ...

Sobie chociaż dzisiaj dla łelaksu poszuflowałam :D

 

Trudno, meble muszom paczekac :roll: , gorzej ze mną bo się strasznie napaliłam :oops: :roll:

 

 

Może pomyślę o gresie... wybrałam saxo, Creamiki Gres... chyba :-? ... wpadł mi w oko w casto, fajną cenę ma, a w necie jeszcze o 10 zeta tańszy... istna rozpusta :roll: ...

Produkowany w aż pięciu kolorach. Mi najbardziej podoba się oliwka, i pasował by do niej beż... ale nie wiem czy w ogóle łączyć :-? :roll: ...

 

Myślałam, żeby w salonie na środku dać w caro szachownicę, i taką samą szachownicę w sypialniach... ale nie wiem.... podpowiedzcie :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwka jest dosyć ciemna, ale taką chcę. Cegła za bardzo śródziemnomorska... nie o taki efekt mi chodzi... podłoga ma być całkowicie neutralna, chłodna...dlatego się zastanawiam, czy w ogóle łączyć kolory... może tylko w sypialniach dam po prostu jasną... beż znaczy się.

 

W tym olive są dosyć wyraźne przebicia właśnie beżu, dlatego zpasował mi się z beżem, a poza tym chyba jasne drzewniane meble będą w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem, aż się wierzyć nie chce, cena nie była głównym wyznacznikiem :lol: . Szukałam płytek z nierównymi brzegami :roll: ... i te wlazły mi w oko :wink: . Cena owszem, może być, ale przy 200m2 i tak daje znaczną kwotę :-? ... nie ma co marudzić, zawsze mogły by kosztować 200 :wink:

 

Właśnie przeglądam piekarniki :evil: , dlaczego te pasujące muszą tyyyyyyyle kosztować :evil:

 

 

Aaaa.... łączyć, czy nie... te kolory :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! :D

ja tylko napiszę, że czytam codziennie to co tu piszecie

i przyznam się, że Wasze dzienniki znam, ale jak się w szkole wygadam, to pisać mnie się potem nie chce :oops:

 

 

Artica fajnie się meblujesz, ja już po tym etapie, dlatego kibicuję!

pzd

 

Znowu mi się chciałaś z Beatką pomylić :oops: :oops: :oops: , witaj Bożenko :p

 

To chociaż naklikaj, że byłaś... milusio będzie :p , tutaj nie trzeba gadać :D :wink:

 

Hmmmm.... mebluję.... powiedzmy wirtualnie :roll: ... wszak ledwie mury widać :wink: , nawet stropu niet :oops: ... a ja tak mebluję, bo później nie będę miała czasu na takie pirdóły :roll: , budować będę :D

 

A dlaczego Twojego dziennika nie widzem :-? , też bym nakilkała, że byłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z taką spiżarnią, ale jest mi potrzebna głównie dlatego, że mam daleko do piwnicy

 

Moniu i inni potrzebujący :)

 

Zrobiliśmy spiżarnię wycinając kawałek kuchni, z wentylacją wg sposobu z tego artykułu (2 otwory w ścianie):

 

http://gazetadom.pl/Ladny-Dom/1,61594,2529738.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gres szkliwiony, nie polerowany... na ten drugi mam alergię :roll:

 

a kolorki naprawdę fajne... ten olive taki brudny na zdjęciu, a naprawdę jest właśnie oliwkowy z przebłyskiem beżu

 

reszta też fajna... najmniej chyba brąz mi podchodzi... taki bezpłciowy... zresztą poglądać można w casto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...