Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Artica, no ja wiem, że nie poler, ale czy powierzchnia gładka, czy szorstka?Bo miałam na oku płytki Gres Fossile Slate z Opoczna, straśśśśnie mi sie podobały, ale odradzono mi ze względu na szortskość - podobno mycie tego to... włos sie jeży. Ale i tak chcę je kupić do psiego pokoju, żeby sie psicom łapki nie ślizgały..

 

Hmmm... oceniła bym je na gładkie. Mają takie różne wżerki i wąwoziki, ale generalnie raczej gładkie.

Masz rację z tymi szorstkimi... mam teraz naxosa, nie pamiętam z jakiej firmy... ciemne jeszcze ok., ale po tych jaśniejszych to widzę, że tych ciemnych po prostu nie domywam :oops: :roll: . W kuchni mam beż... i najlepiej to by szczoteczką po całości myć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: ja wybrałam ciemne wszędzie :wink: ... jakoś nie przeszkadza mi świadomość, że gdzieś tam podłoga nie jest krystalicznie czysta :oops: :-? ...

 

A do wiatołapu to zdecydowanie odradzam jasną podłogę... jak kochasz myć to i ciemną możesz sobie pucować... ale goście nie będą mieli wyrzutów sumienia, że taaaaaak Ci nanosili :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się niemal porannie... skoro świt to "ciut" za późno :wink:

Ale ja nadal w łóżku :oops: ...

 

Ja też jestem za nie łączeniem :roll: chyba,że gdzieś na środeczku ... trchę...

No ale to takie moje ... przemyślenia :wink: :p

 

U siebie w kuchni chcę mieć gres jeśniutki, polerowany... czy praktycznie nie wiem :roll: ale chce baaardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się niemal porannie... skoro świt to "ciut" za późno :wink:

Ale ja nadal w łóżku :oops: ...

 

 

Kochanie, Ty masz takie zalecenia, a ja przed chwilunią doopsko zwlekłam z wyra :oops: :oops: :oops:

 

Witam :D

 

 

U siebie w kuchni chcę mieć gres jeśniutki, polerowany... czy praktycznie nie wiem :roll: ale chce baaardzo...

 

 

W trzecim nie będziesz chciała :wink:

 

 

A płytek... nie łączę... skoro wszyscy tak piszą :roll: ... tylko w sypialniach w jednych dam same jasne w innych szachownicę z tym co w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialniach też właśnie jasne bym dała :roll: , a dla odmiany i mix z tymi z dołu będzie fajny :D

 

Zdaję sobie sprawe,że mój pomysł "jasny gres polerowany" może być powiedzmy "średnio" praktyczny... no ale tak mi się ubzdurało,że chyba sobie nie odpuszczę :roll: :wink: najwyżej będzieto moj pierwszy i ostatni taki gresik :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam, żeby na środku salonu dać w karo szachownicę olive i beż, i taką samą szachownicę dać w całej łazience i np. gościnnym. Bo te płyteczki mają aż 5 kolorów, ale te dwa jakoś mi pasują do siebie :roll: .

 

ale może fakstycznie... nie łączyć :-?

 

 

Hmm... :roll: no to jeżeli Ci się podobają w połączeniu i chciałabyś zrobić w salonie na środku, to się wcale nie zastanawiaj i tak rób, przecież Tobie się ma to podobać! :wink: A rozwiązanie z szachownicą na środku jest jak najbardziej ok moim zdaniem :)

 

Jasne dała bym wtedy do sypialni, by były bardziej neutralne ... :roll:

 

Musisz jeszcze z tysiąc razy przemyśleć i wszystko będzie jasne :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialniach też właśnie jasne bym dała :roll: , a dla odmiany i mix z tymi z dołu będzie fajny :D

 

Zdaję sobie sprawe,że mój pomysł "jasny gres polerowany" może być powiedzmy "średnio" praktyczny... no ale tak mi się ubzdurało,że chyba sobie nie odpuszczę :roll: :wink: najwyżej będzieto moj pierwszy i ostatni taki gresik :lol: :lol: :lol:

 

 

Karola... :lol: u mnie wszystko na dole :wink: ... na górze tylko panel... całe 200m to królestwo synka :) , otwarty loft :D

 

 

Jak Ci bardzo dokuczy polerowatość (bo w tym upatruje problemów) gresu, to zawsze możesz wymienić :D ...

 

 

Hihihiiii... właśnie odpisuję na Twojego posta i widzę w podglądaczu, że też napisałaś :lol:

 

Nie wiem, czy mi się podobają w połączeniu... musiała bym to zobaczyć :roll: ... a nie zobaczę dopóki nie kupię... a jak kupię na łączenie to tak będzie musiało zostać.... chyba, że gdzieś indziej dam inaczej, bo i tak tylko te dwa kolory wchodzą w grę. :x wrrryyyyy.... nie lubię, taka odpowiedzialność :x ... a po ułożeniu i tak chłop powie... "ale se wymyśliłaś" :roll:

 

 

Ile razy bym nie myślała, to i tak wymyślę, że może inaczej było by lepiej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialniach też właśnie jasne bym dała :roll: , a dla odmiany i mix z tymi z dołu będzie fajny :D

 

Zdaję sobie sprawe,że mój pomysł "jasny gres polerowany" może być powiedzmy "średnio" praktyczny... no ale tak mi się ubzdurało,że chyba sobie nie odpuszczę :roll: :wink: najwyżej będzieto moj pierwszy i ostatni taki gresik :lol: :lol: :lol:

 

 

Karola... :lol: u mnie wszystko na dole :wink: ... na górze tylko panel... całe 200m to królestwo synka :) , otwarty loft :D

 

 

Jak Ci bardzo dokuczy polerowatość (bo w tym upatruje problemów) gresu, to zawsze możesz wymienić :D ...

 

 

Hihihiiii... właśnie odpisuję na Twojego posta i widzę w podglądaczu, że też napisałaś :lol:

 

Nie wiem, czy mi się podobają w połączeniu... musiała bym to zobaczyć :roll: ... a nie zobaczę dopóki nie kupię... a jak kupię na łączenie to tak będzie musiało zostać.... chyba, że gdzieś indziej dam inaczej, bo i tak tylko te dwa kolory wchodzą w grę. :x wrrryyyyy.... nie lubię, taka odpowiedzialność :x ... a po ułożeniu i tak chłop powie... "ale se wymyśliłaś" :roll:

 

 

Ile razy bym nie myślała, to i tak wymyślę, że może inaczej było by lepiej :-?

 

Czyli wszystko z Tobą OK :wink: :lol: ja mam tak samo, jak już wymyśle, to się zastanawiam czy jednak tamta opcja nie była lepsza.... :roll: :wink:

 

Ja się już troche z tym Twoim dom kiem zamotałam :oops:

I myślałam,że na górze macie swoją sypialnie i synka... a tu rozumiem,że wy królujecie na dole a syn na górze tak? :roll: ... :D

 

Oba kolory są fajne ja bym poprostu postawiała na przewwagę beżu i już :wink: :p :p

 

Nie mam pojęcia jak z tym moim gresem polerowanym będzie :roll: jakoś być będzie musiało... niedługo będziemy starać sie o dzidziusia więc licze na to,że jak zacznie pełzać, kwestię polerowania gresu załatwi za mnie :oops: :lol: :lol: :lol:

 

Żart oczywiście ( wyrodna matka ze mnie, zanim nią zostałam :wink: ) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się niemal porannie... skoro świt to "ciut" za późno :wink:

Ale ja nadal w łóżku :oops: ...

 

 

Kochanie, Ty masz takie zalecenia, a ja przed chwilunią doopsko zwlekłam z wyra :oops: :oops: :oops:

 

 

To ja Was pobiję - koło południa wstałam :oops: :oops: :lol: Ale strasznie mnie kaszel meczy, a jak śpię to nie kaszlę :lol: Teraz trochę sobie poczytam i popiszę, bo mówić niestety dalej nie mogę :-? Najfajniej jest, jak usiłuję odebrać telefon :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już troche z tym Twoim dom kiem zamotałam :oops:

I myślałam,że na górze macie swoją sypialnie i synka... a tu rozumiem,że wy królujecie na dole a syn na górze tak? :roll: ... :D

 

Na dole jest saloon, kuchnia, dwie łazienki, kotłownia i cztery sypialnie... w tym jedna nasza :D , a na górze ino belki z więźby :lol:

 

Oba kolory są fajne ja bym poprostu postawiała na przewwagę beżu i już :wink: :p :p

 

Ja stawiam na olive :D na fotce może niezbyt dobrze wyglądają, ale oglądałam w realu i są fajne. Chcę ciemne...

 

 

Nie mam pojęcia jak z tym moim gresem polerowanym będzie :roll: jakoś być będzie musiało... niedługo będziemy starać sie o dzidziusia więc licze na to,że jak zacznie pełzać, kwestię polerowania gresu załatwi za mnie :oops: :lol: :lol: :lol:

 

Żart oczywiście ( wyrodna matka ze mnie, zanim nią zostałam :wink: ) :lol: :lol: :lol:

 

no ładnie, ładnie :roll: ....

 

tylko pamiętaj, że soczek marchwiowy muszisz natychmiast wycierać :lol: :lol: :lol: , plamy zostaną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się niemal porannie... skoro świt to "ciut" za późno :wink:

Ale ja nadal w łóżku :oops: ...

 

 

Kochanie, Ty masz takie zalecenia, a ja przed chwilunią doopsko zwlekłam z wyra :oops: :oops: :oops:

 

 

To ja Was pobiję - koło południa wstałam :oops: :oops: :lol: Ale strasznie mnie kaszel meczy, a jak śpię to nie kaszlę :lol: Teraz trochę sobie poczytam i popiszę, bo mówić niestety dalej nie mogę :-? Najfajniej jest, jak usiłuję odebrać telefon :wink: :lol:

 

Ty chociaż troszkę zachorowana jezdeś, ja nie mam na co zwalić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja stawiam na olive :D na fotce może niezbyt dobrze wyglądają, ale oglądałam w realu i są fajne. Chcę ciemne...

 

I bardzo dobrze, bo jak tak Ci się podoba to TAK MA BYĆ! :wink: :D

 

 

Nie mam pojęcia jak z tym moim gresem polerowanym będzie :roll: jakoś być będzie musiało... niedługo będziemy starać sie o dzidziusia więc licze na to,że jak zacznie pełzać, kwestię polerowania gresu załatwi za mnie :oops: :lol: :lol: :lol:

 

Żart oczywiście ( wyrodna matka ze mnie, zanim nią zostałam :wink: ) :lol: :lol: :lol:

 

no ładnie, ładnie :roll: ....

 

tylko pamiętaj, że soczek marchwiowy muszisz natychmiast wycierać :lol: :lol: :lol: , plamy zostaną :roll:

 

Będę pamiętać :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór dobry !

 

...Hmmm właśnie mi się przypomniało ... nie odpisałam ci u siebie ... :oops:

gdzie śpią ptaszki ...

 

Tam gdzie ciepło. Wciskają sie pod strzechy, podbitki, strychy i kominy wentylacyjne. Odziwo podobno nie spią w dziuplach w których maja lęgi.

U mnie na budowie ...śpią w domu (wlatują przez szpary które zostawiliśmy w otworach okiennych)

 

A mięska mielonego surowego albo ugotowanego (bez soli) zawsze możesz położyć - znajdzie sie więcej smakoszy ...

 

Pozdrów kosa ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico, byłaś już w wątku "Cegła we wnętrzach"? Ale niektóre są piękne :o Koniecznie odpatrzę, może w wiatrołapie lub gdzieś indziej :roll: Coś wymyślę :lol: Cegła piękna i taka sciana z kamenia wapiennego też mnie urzekła, a cegła (nawet ta cięta na płytki) wygląda przepięknie. Już główkuję co i gdzie dać. Jeśli dam kamień, to cegłę już nie, żeby nie przedobrzyć, ale jedno z tych dwóch będzie na pewno. A może zostawię jeden komin odryty, bez tynku :roll: Mam dość ładną cegłę na kominach :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...