Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hm...... świetne mebelki :)

mam pytanko bo wiem że to i nie jest Twój pierwszy dom...... zawsze miałaś taki styl czy tylko ten dom chcesz tak urządzić?

 

Aniu... jak pisałam wyżej... już dorosłam, czyli zestarzałam się na tyle, że zaczęły mi się podobać. Tak naprawdę to chłop mnie chyba zaraził :roll:

 

Obecny dom przedstawia raczej katalogową elegancję, jest nowoczesny, ale bez metalu i szkła... raczej trochę starsza nowoczesność, wenge i odcienie beży i brązu. Wystrój podoba się absolutnie każdemu kto nas odwiedza, ale dla mnie to już nie to :roll: . Gdzieś wcześniej były poglądowe zdjęcia.... może wkleję by nie szukać...

 

salon

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/9942b77a034e99296dbca2eaf8423e25,10,19,0.jpg

 

 

kuchnia

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/2cbb885dd47dfda1ebd99b2c62d68bd9,10,19,0.jpg

 

 

Tak, że nowy będzie zdecydowanie inny :D , stary będzie nowszy w wystroju niż nowy :D ... ale zamotałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, nie pójdę spać jak nie napiszę: Jezu, jakie piękne te meble!!!!!

Jak do nich dotarłaś?

 

Słoneczko... na allegro czasami można wyłowić nie handlarzy... nowe konto, mało lub "0" sprzedanych rzeczy, mało komentarzy...

 

wiąże się to z tym, że mebelki nie są nawet umyte, kupujesz nie w salonie, a często w jakiejś stodole... no i trzeba się po nie osobiście pofatygować :roll:

 

W tym komplecie dopiero się zakochuję. Nie byłam do końca przekonana nawet jak już wracaliśmy z nim do chałupy. Był jakby terapią po tamtych ludwiczkach co mi je sprzed nosa sprzątnęli :roll: ...

Nie chwaląc się mam nosa 8) ... zobaczyłam potencjał, chociaż nie byłam pewna, czy uda mi się go odgrzebać :) ... udaje się... powolutku...

 

I nie muszę chyba wspominać o dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej arctica ! powtórzę się ,mebel cudny i arcyciekawy! Tym sposobem sprawę mebli w kuchni można uważać za zamkniętą? Mebel wygląda na bardzo pojemny.A z jakiego jest drzewa wykonany?

 

Dzięki Beatko... tak kuchnia i jej meble mogę odhaczyć :D . Wymurujemy tylko stanowisko piecowe i cuś pod zlew.

 

Ten mebel, który pokazałam, to tylko jedna z części... największa co prawda, ale jedna z trzech szafkowych, porócz oczywiście stołu i krzeseł :D .

Na zdjęciu tak fajnie wyszło, że druga część wydaje się lustrzanym odbiciem :lol: ...

Oprócz tej dużej, nie wiem jak to nazwać :-? , serwantki... niebardzo :roll: , kredensiku :-? , też niebardzo :roll: ... niewiem :-? ... jest jeszcze takie cuś

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/58335477a0976d430cbeee2854091124,10,19,3.jpg

 

i mały pomocnik, który jeszcze nie nadaje się do pokazania :-? .

A i pochwalić wypada się stołem z pięknymi grubaśnymi, toczonymi nogami... jak złożę to pstryknę foteczkę :) .

 

Całość mebelków zrobiona jest z litego dębu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, przecież to jest inwestycja! Niepowtarzalne, solidne dębowe meble i do tego przepiękne w kształcie i zdobieniach.

Myślę, że nie ma tego złego, bo gdyby Ci nie sprzątnęli Ludwiczków (których jest na rynku moc), kupiłabyś te piękności? ;)

 

Słoneczko... kupiła bym :roll:

 

Ludwiczki miały być do salonu, a kilka innych, w których znajdował się ten co kupiłam, upatrzyłam do kuchni... miałam jechać po wszystko razem :-? ...

 

Może i dobrze się stało, bo tamten faktycznie oklepany :roll: ... a poza tym zawsze chciałam bretoński lub flamandzki zestaw... nie wiem co mi odbiło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe mebelki nabyłaś, Arctico :wink:

stół z krzesłami już jest, czy dopiero będzie?

 

Dzięki Moniu... stół i krzesła już są, w komplecie z resztą zmieściły się do przyczepki :D

 

Stół w kawałkach i się woskuje... znaczy się ja woskuję :D ... może na chwileczkę złożę, żeby się ponapawać to zrobię zdjęcie :)

 

Pozdrawiam Cię i ściskam Twoje anioły :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...