Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To tyko taka chwilowa ściemka...

 

Arctica i wymięknięcie... :lol: :lol: :lol:

 

Już ja ten typ znam! :wink: :D

 

Kurczę mnie chyba do domu czeka odśnieżenie -100 m od drogi :roll: :o Coś Misiek dzwonił w sprawie piachu (już! :o ) pod wylewki... I usłyszałam tylko tak:

- bo wie Pani to ja bym musiał tam jeszcze ciut odśnieżyć to dam jeszcze znać :o :o :o

 

Zastanawiam się, czy oby mnie nie czeka też machanie szuflą :lol: bo jak coś wymyśli czasami to łoj...

 

Arctica Ty to jesteś gigantka :lol: :lol: :lol:

Pewnie zakwasy są... ojej... :wink: :D

 

Skuś baba na dziada aby stopniał snieg :lol: i aby teraz tylko nie przywozili tego piachu... ale chyba nie... :roll:

 

Pozdrowieńka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....... to to fajnie u mnie też śniegu tyle co u Ciebie (bo przecież sąsiadkami będziemy) to też wymyślę taki pretekst i jutro w autko i na budowę. jak myślisz przejdzie?

 

Hihihiiii... chiba nie da rady :roll: :lol: :lol: :lol:

 

ale telepatycznie dałaś kochanieńka radę :D ... połowę znikło... noooo... prawie połowę :roll: :)

 

ale jak przyjedziesz, to gwarantuję, że już nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz Powera dziewczyno!! To wywalanie śniegu to z nudów ,czy dla relaksu? :lol: :lol: Ja wczoraj wycofując z działki zjechałam nieopatrznie z koleiny i zarąbałam w zaspę .Nijak nie szlo z tego wyjechać .Wiec ja dawaj -saperka z bagażnika i próbowałam sobie jakoś pomoc .W końcu wyjechałam ,ale dzisiaj pleców nie czuje .Zatem współczuję jutrzejszego dnia :D chyba ,że dzisiaj M zaserwuje Ci konkretny masaż

 

Z nudów... znam przyjemniejsze metody łelaksu :roll:

i trochę z konieczności... bo wymyśliłam sobie, że jak to całe dziadostwo nie roztopi mi się w środku, to szybciej wyschnie i będzemy mogli zaczynać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pojechała odśnieżać ręcami małża najlepiej (bo po aerobiku z ciężarkami to już nawet pustych rąk nie mam siły podnosić) ale małż pracuje w sobotkę i niedzielkę :( :( :( i dopiero koło drugiej by my pojechali a to za mało czasu a za duże koszty :( :( :( . No i jestśmy wstępnie umówieni z hydraulikiem na wtorek więc mężuś dopiero wtedy kce jechać buuuuuuu :cry: :cry: :cry:

Słuchajcie czy to jakaś choroba że człowiek tak sam z siebie szuka żeby lecieć do roboty :roll: :roll: :roll: i do tych nieuniknionych nerwwww :roll: ,czy my jacy szaleńcy czy cuś :roll: :roll:

 

To lepsze niż aerobik :lol: ... w zeszłą zimę codziennie "bawiłam" się na siłowni... w tym, zastawiłam całą siłownię meblami i nie mam jak... dlatego tak ciężko było z tą łopatą :roll: ... tak na żywca :wink:

 

A choroba.... postępujące paraniodalne zboczenie budowlano-wykończeniowe :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyko taka chwilowa ściemka...

 

Arctica i wymięknięcie... :lol: :lol: :lol:

 

Już ja ten typ znam! :wink: :D

 

Kurczę mnie chyba do domu czeka odśnieżenie -100 m od drogi :roll: :o Coś Misiek dzwonił w sprawie piachu (już! :o ) pod wylewki... I usłyszałam tylko tak:

- bo wie Pani to ja bym musiał tam jeszcze ciut odśnieżyć to dam jeszcze znać :o :o :o

 

Zastanawiam się, czy oby mnie nie czeka też machanie szuflą :lol: bo jak coś wymyśli czasami to łoj...

 

Arctica Ty to jesteś gigantka :lol: :lol: :lol:

Pewnie zakwasy są... ojej... :wink: :D

 

Skuś baba na dziada aby stopniał snieg :lol: i aby teraz tylko nie przywozili tego piachu... ale chyba nie... :roll:

 

Pozdrowieńka :wink:

 

Misiu... Ty to mnie znasz... jak własnego chłopa :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Zakwasy... noooo są, ale nic by mnie nie powstrzymało, jakby tylko aura sprzyjała :roll: ... najwyżej by się musiały rozruszać :lol: :lol: :lol:

 

My się już chyba pogodziliśmy z faktem, że nikt już nic pod chałupę nam nie przywiezie. Dobrze, że mamy ciapka to jakoś będziemy sobie radzić :D. A piach na pierwszy ogień właśnie pójdzie...

Jak zaczniemy, to najpierw kolumny i podciągi, później chyba kanaliza i chudziak :D ... a dopiero jak trochę obeschnie to strop... pewnie i tak zrzucą przy drodze :x ....

 

Aaaaaa.... zapomniałam.... tak naprawdę najpierw to ogrodzenie :D ... 1,5 kilometra :o

 

Również pozdrawiam...Ciebie i Miśka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica ma takie zakwasy, że nie może klikać na klawiaturze :lol:

 

Eeee... nie jest tak źle... trochę prawy motylek bolał... igły nie mogłam do góry podnosić :roll: ... nadal trochę czuję, ale już dobrze :D

 

Bo ja taki wytrawny robotnik jestem, że tylko w jedną stronę umiem łopatą machać :lol: . A jak przez okno wyrzucałam, bez chudziaka, styropianu i takich tam, to te okna trochę wysoko :roll: ... i mi się prawica nadwyrężyła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej nie pomyslałam, a może ONA u mnie na działce odsnieża :lol: :lol: :lol:

 

A tak na serio, zapewne ruszyć się nie może, albo zaskoczy nas swoją kolejną pracą wyhaftowaną :wink: :D

 

Mam nadzieję, że zdrowa Arctica jesteś...

 

Hola, hola... ładnie to się tak wyśmiewać :roll: ?????

 

No dobraaaaa... nie gniewam się. Haftować nie mogłam... igła za ciężka była :lol: :lol: :lol: ...

 

a od rana walczę z Calkuttą... uprałam i... marker raczył się rozmazać i pół pracy zafarbował :evil: :evil: :evil: .... pół roku dziurgania :evil:

 

Armaty musiałam wytoczyć.... wanisha znaczy się :roll: ... chyba będzie dobrze :D

 

A tak w ogóle to skąd wiesz :-? ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słoneczko kochane.... właśnie serce mi rani, że mojego przyjaciela będę musiała na trzy miesiące opuścić...

 

to sunia najbardziej się cieszy jak wracamy po tygodniu budowania... synek to najwyżej cześć rzuci i idzie do siebie, a psica odkleić się ode mnie nie chce :roll:

 

Taka psina na początku potrzebuje dużo miłości, której ja niestety nie będę mogła mu dać :-?

 

Pozdrawiam cieplutko :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...