Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj... wszystko kupione????

hej :)

wszystko co trzeba kupione :)

w dzienniku napisałam jak chcesz to skocz ( mówiłam że w tym tygodniu coś tam skrobnę, więc to zrobiłam)

jeszcze jedno.... do końca wakacji chcesz się przeprowadzić? no ładnie..... znając życie chcesz i będziesz mieć :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj... wszystko kupione????

hej :)

wszystko co trzeba kupione :)

w dzienniku napisałam jak chcesz to skocz ( mówiłam że w tym tygodniu coś tam skrobnę, więc to zrobiłam)

jeszcze jedno.... do końca wakacji chcesz się przeprowadzić? no ładnie..... znając życie chcesz i będziesz mieć :)

pozdrawiam

 

:lol: :lol: :lol: Wszyscy mówią, że nierealne :roll: ...

Sprawy beznadziejne i niewykonalne to nasza specjalność :D

 

Również pozdrawiam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokarzę Wam, czym zajmuje się moja druga połowa jak ja dziurgam, znaczy się krzyżykuję :) .

Ostatni sezon pozabudowlany zaowocował takim czymś

 

:D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D 8) :D

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/0954ae4bea8e2a5e7c5beebb3239c357,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/11f01daae9abfd9645ed57d4add7bbf5,10,19,0.jpg

 

wszystko zrobione jest ze zwykłej blachy miedzianej, drucików, pręcików, rureczek, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Arctica sporo osób robi w niedzielę -grzebie w domkach i sąsiad tez ciął w ubiegłą :wink:

No My zasuwając 6 dni, musieliśmy mieć ten odpoczynek w niedzielę... :wink:

 

To napiszę, że i ja jestem w szoku.... bo bardzo ciekawe hobby ma ten Twój Mężuś... i on tak sam sobie lutuje, wygina itp. na podstawie fotki ciuchci? Oj Ty musisz mieć cierpliwego męża. :D No i zdolnego!

 

Wczoraj była sobota...

 

Nu i jak tam piłą cięcie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu drugiej połówki... teraz to jak paw będzie chodził :roll: .

 

Tylko mi nie mów ,że to jeszcze będzie jeździć .?

 

Nie będzie... szkoda nam było kaski na silnik :roll:. Chłop woli te 1,5 tys. dorzucić do chopperowej skarbonki :wink:

 

czy Ty chcesz mnie dobić na dobre????????

 

:lol: :lol: :lol:

 

a byłam pewna, że już mnie niczym nie zaskoczysz!

 

8) 8) 8)

 

i on tak sam sobie lutuje, wygina itp. na podstawie fotki ciuchci?

 

lutuje, wygina, klei, skręca.... na podstawie uwaga!!!! 574 fotek, zrobionych w muzeum kolejnictwa :roll: ...

obsługa się śmiała, że powinien kilka dopłat za fotografowanie zapłacić przy taaaaakim hurcie :lol: :lol: :lol:

 

Nu i jak tam piłą cięcie było?

 

bedzie.... jutro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli pracy w niedzielę. My też mieliśmy czasem ochotę popracować przy domku w niedzielę ale się powstrzymaliśmy. Lepiej jeden niedzielny dzień przeznaczyć na świętowanie niż mają na człowieka krzywym okiem patrzeć. Co innego po południu jak się jest na miejscu trochę sobie po cichutku porobić a co innego roboty wielkie prowadzić. Nasz znajomy, który też na wsi buduje tak samo w niedzielę woli nic nie robić. Wydaje mi się że pewnych zasad i zwyczajów warto przestrzegać, wtedy nawet to wszystko lepiej smakuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...