Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Arctico,

Zajrzałam do Ciebie i znowu to odchorowałam :wink: .. no żółć zazdrości mnie zalała i niestrawności się nabawiłam :lol:

Cudny obrazek :roll:

Mąż widzę, też nie może spokojnie usiedzieć, tylko zaraz coś tam też dzierga - super lokomotywa :roll: (czy to Piękna Helena?)

Kiedyś przesiadywałam godzinami w Muzeum Kolejnictwa, jeszcze z poprzednim dyrektorem.. mój synek miał odpał kolejowy jakiś czas temu, zanim wszystkiego nie przesłoniła piłka nożna :wink:

 

W temacie budowlanym widzę, że u Ciebie już planowanie się zaczyna, drzewka, przycinanie itd.. a ja mam focha na zimę.. i śnieg.. u mnei jeszcze kuuuupa tego białego g.. a leży :evil:

 

Pozdrawiam i kciukam mocno za realizację planów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...

 

Powiem tyle... JAK TAK MA WYGLĄDAĆ WIOSNA, TO JA TO CHROMOLĘ.... POCZEKAM DO LATA :evil: :evil: :evil:

 

I nie chciała bym wytykać paluchami, kto mi "mokry poniedziałek" wywróżył :-? .

 

Niech by se i pokropiło :roll: ... ale cały dzień???? :evil:

Niech by i powiało... ale tak, żeby ponad stu kilogramowego chłopa prawie z drzewa zdmuchiwać :evil:

 

Dobrze, że "prawie" robi dużą różnicę :wink:

 

Tak, tak.... poczekam do lata :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam cięcie?

 

Jak na taaaaaaaką pogodę to chyba nieźle... 1/3 sadu uchlastaliśmy :D ...

 

A pamiętasz, jak pisałam o najsmaczniejszych gruszkach... tych na takim spróchniałym kikucie, co to małą gałązkę wypuścił... na dwóch metrach sarna duuuży placek kory wyżarła :evil: ... a nawozu sarnowego.... pół wywrotki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Arctica :D

Ale ten twój mężulek to zdolniacha ,rewelacyjna ta ciuchcia :o :D :D :D

 

:o :o :o :o Kopara mi opadła :o :o :o Arctico Twój mąż ma mega talent i super hobby :D :D I fakt trza być upartym i dokładnym żeby takie cudo zrobić, to musiała być momentami zegarmistrzowska robota :o BRAWOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!! :D Toście się dobrali :p :p Normalnie artychy jak się patrzy :D

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję w chłopowym imieniu :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Arctico,

Zajrzałam do Ciebie i znowu to odchorowałam :wink: .. no żółć zazdrości mnie zalała i niestrawności się nabawiłam :lol:

Cudny obrazek :roll:

Mąż widzę, też nie może spokojnie usiedzieć, tylko zaraz coś tam też dzierga - super lokomotywa :roll: (czy to Piękna Helena?)

Kiedyś przesiadywałam godzinami w Muzeum Kolejnictwa, jeszcze z poprzednim dyrektorem.. mój synek miał odpał kolejowy jakiś czas temu, zanim wszystkiego nie przesłoniła piłka nożna :wink:

 

W temacie budowlanym widzę, że u Ciebie już planowanie się zaczyna, drzewka, przycinanie itd.. a ja mam focha na zimę.. i śnieg.. u mnei jeszcze kuuuupa tego białego g.. a leży :evil:

 

Pozdrawiam i kciukam mocno za realizację planów :D

 

Dawno Cię nie widziałam :roll: ... witaj :)

 

Lokomotywa to "TY51"... ale nie jest to pasja kolejowa... raczej modelarska :) . Wcześniej był żaglowiec, też taki z metrowej długości... i mam zapowiedź, że następny będzie parowiec...

 

Budowa jeszcze musi sporo poczekać... niczym nie jesteśmy w stanie dojechać do chałupy. Jeszcze jesienią rozjeździli nam łąkę, podjazd też ruszany i świeżo nawożony... tak jak pisałam... lato nas zastanie, a nie zaczniemy :-?

A sad musieliśmy przyciąć, bo pora odpowiednia :roll:

 

My też przystoliczni... więc białego g. tyle samo mamy :lol:

 

Również serdecznie pozdrawiam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico, jak znajdziesz chwilkę .......przeczytaj.......

http://chcebyczyckochac.bloog.pl/comment.html?q=1

 

Małgoś... czytałam, ale tylko pierwszy rozdział... zalałam się złami i nie mam więcej odwagi :( :( :(

 

I szlag mnie trafia, i to na samą siebie... dopiero takie osoby potrafią nam uzmysłowić co mamy :-? i jak nam to trudno docenić :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...