Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Arctico, jak znajdziesz chwilkę .......przeczytaj.......

http://chcebyczyckochac.bloog.pl/comment.html?q=1

 

Małgoś... czytałam, ale tylko pierwszy rozdział... zalałam się złami i nie mam więcej odwagi :( :( :(

 

I szlag mnie trafia, i to na samą siebie... dopiero takie osoby potrafią nam uzmysłowić co mamy :-? i jak nam to trudno docenić :-?

Atctica........miała to samo...nie byłam w stanie czytac dalej :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tym bardziej, że dziewczyna naprawdę super pisze, ma wspaniały dystans do siebie, nie chce być przedmiotem... dobrze, że w ten sposób może przekazać co myśli, bo wyobrażam sobie tą frustrację, gdyby nikt nie mógł poznać Jej myśli :roll: ...

 

Nie próbuje narzekać, marudzić.... chce być aktywnym uczestnikiem życia... i to jest wspaniałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałam schodów :-?

Ogrodzenia, owszem, są nawet dość popularne, ale schody jakoś mniej. A po co Ci foty? Jeśli jesteś zdecydowana, to nie ma nad czym myśleć - kamień, jak kamień, a wzorów na schodach nie trzeba obmyślać. Co innego ogrodzenie - to większy kłopot. Ano właśnie ... możecie sobie piękne ogrodzenie z darmowego kamienia strzelić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za dużo by tego kamienia było :roll: .

Cały dojazd do domu, rondo, i koniecznie schody... nie wyobrażam sobie terakoty przed takim domem... tylko kamień. A że prawdziwy bruk będzie to i schody wydaje mi się, że z polnego a nie krojonego jakiegoś będą na miejscu :) . Dobrze myślę? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za dużo by tego kamienia było :roll: .

Cały dojazd do domu, rondo, i koniecznie schody... nie wyobrażam sobie terakoty przed takim domem... tylko kamień. A że prawdziwy bruk będzie to i schody wydaje mi się, że z polnego a nie krojonego jakiegoś będą na miejscu :) . Dobrze myślę? :-?

Prawdę powiedziawszy, to w dworkach na ogół bywały schody z litego betonu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście kiedyś wlazły na schody i podmurówkę z kamienia polnego, jak najmniej łupanego... to poproszę :D ... że zdjęcia w sensie :roll:

 

o takie cuś mi chodzi, tylko jeszcze...

http://foto3.m.onet.pl/_m/05cc9731add679d8e9b4cb944a223c3b,10,19,0.jpg

ależ piekne!!!!!!! :o :o

juz je widze przed moim domkiem :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.... mi też taka opcja pasuje :roll: :wink: :lol:

Ja mam całe betonowe, zrobione tak, aby w razie czego mogły zostać z samym betonem :D

Podoba mi się lekko zazieleniony beton :D To właśnie kojarzy mi się ze starymi ogrodami, dworkami itp. Dlatego zaczęłam rozważać ogrodzenie z betonowymi słupami :wink: W tej sytuacji mogłabym zostawić schody takie, jakie są. Celowo też nie wykańczałam dolnej części kolumn od strony ogrodowej, na wypadek gdybym chciała takie schody z betonu zostawić. To jeszcze do przemyślenia, ale kto wie ... moze takie zostaną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.... mi też taka opcja pasuje :roll: :wink: :lol:

Ja mam całe betonowe, zrobione tak, aby w razie czego mogły zostać z samym betonem :D

Podoba mi się lekko zazieleniony beton :D To właśnie kojarzy mi się ze starymi ogrodami, dworkami itp. Dlatego zaczęłam rozważać ogrodzenie z betonowymi słupami :wink: W tej sytuacji mogłabym zostawić schody takie, jakie są. Celowo też nie wykańczałam dolnej części kolumn od strony ogrodowej, na wypadek gdybym chciała takie schody z betonu zostawić. To jeszcze do przemyślenia, ale kto wie ... moze takie zostaną :roll:

 

Tylko taki normalny beton to się kruszyć może... wycierać i zawsze surowy beton z kurzem mi się kojarzy :roll: ... trzeba by jakoś zaimpregnować :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.... mi też taka opcja pasuje :roll: :wink: :lol:

Ja mam całe betonowe, zrobione tak, aby w razie czego mogły zostać z samym betonem :D

Podoba mi się lekko zazieleniony beton :D To właśnie kojarzy mi się ze starymi ogrodami, dworkami itp. Dlatego zaczęłam rozważać ogrodzenie z betonowymi słupami :wink: W tej sytuacji mogłabym zostawić schody takie, jakie są. Celowo też nie wykańczałam dolnej części kolumn od strony ogrodowej, na wypadek gdybym chciała takie schody z betonu zostawić. To jeszcze do przemyślenia, ale kto wie ... moze takie zostaną :roll:

 

Tylko taki normalny beton to się kruszyć może... wycierać i zawsze surowy beton z kurzem mi się kojarzy :roll: ... trzeba by jakoś zaimpregnować :-?

myślisz, że kiedyś impregnowano takie betony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś to podpowiedz... zastanawiam się, czy w przedpokoju, dużym 15m2, dawać dwie takie same szafy... czy wydzielić garderóbkę? :-?

ja wydzieliłabym garderóbkę :wink:

ma ten plus, że można schować buciory, kurtki, wsio :D

 

I jaka oszczędność :roll: ... muszę podumać z projektem :) ...

 

a w przedpokoju został by tylko stojący wieszak i maleńka sofka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś to podpowiedz... zastanawiam się, czy w przedpokoju, dużym 15m2, dawać dwie takie same szafy... czy wydzielić garderóbkę? :-?

ja wydzieliłabym garderóbkę :wink:

ma ten plus, że można schować buciory, kurtki, wsio :D

 

I jaka oszczędność :roll: ... muszę podumać z projektem :) ...

 

a w przedpokoju został by tylko stojący wieszak i maleńka sofka :D

nie ma nawet o czym mówić :wink:

Sama nad tym myślałam u nas, czy wywalić w ogóle ściankę i powiększyć wiatrołap, wrzucić szafę itp, czy też lepiej mieć "szatnię" - wybrałąm "szatnię" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...