Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W poniedziałek - zimno jak diabli :evil: - pracowaliśmy, bo przecież "od jutra będzie lepiej".

We wtorek -"zimno jak diabli" ............................. i pada deszcz :evil: - pracowaliśmy, bo jak już jesteśmy......

W środę -

"zimno jak diabli" ............................. i pada deszcz :evil:

 

wróciliśmy w połowie drogi i..................

 

 

poddaliśmy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywali, że będzie lepiej... po niedzieli... od wtorku... teraz obiecują na koniec tygodnia... z tym, że w piątek ma padać... to kiedy ten koniec tygodnia... bo zawsze myslałam, że w piątek :o

 

Chyba odpuściliśmy, bo nawet jak zrobi się ładniej, to przecież nie na miesiąc, a tyle potrzebowali byśmy czasu do ukończenia stanu surowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica.....no coś Ty!!! nie poddawaj sie!!!!! :o :o

nie Ty !!! :lol: :lol:

 

Może źle napisałam z tym poddaliśmy.... my po prostu wyluzowaliśmy....

A wpłynęło to cudownie na naszą psyche.

Mojemu żonkisiowi nawet błocko dziś nie przeszkadzało :roll: :lol: :wink: .

Co się odwlecze to .... no wiecie...

Dokończymy na spokojnie ściany, poulewamy sobie kolumienki z podciągami, a jak jeszcze pogoda będzie to schody sobie ulejemy, bo narazie to po drabinie do chałupy trza wchodzić :wink: . Dobrze będzie...

 

Danusiu... w sobotę rzeczywiście obiecują ładnie, ale... po pierwsze to jakoś im nie wierzę, a po drugie to mi takich sobót ze 30 potrzeba :wink: :roll: .

Kolumny wybrane... posłucham wszystkich ... będą proste :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.... zwykła, prosta .... brzydka :(

Taka zalewana z papierowej tuby... później ew. głowicę dostawimy, ale o frezach mam zapomnieć :cry: . Mąż stwierdził, że następnym razem mi pałac wybuduje... :wink: to będą pasowały moje fanaberie :evil: .

 

Gorzej jak mu znowu powiem

 

- A może by tak... jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaliczam się do kobiet budujących. Razem z moim Niemężem sami zaczeliśmy budować domek.

Od lipca przebrnęliśmy, przez robienie zbrojenia, zbijanie szalunków, wylewanie betonu, budowanie ścian fundamentowych z betonitów, malowanie dysperbitem, przyklejanie styropianu, zatapianie siatki w kleju, znowu malowanie, a w środę w czasie całodziennej śnieżycy ubijanie stopą wibracyjną piasku w fundamentach.

No i organizm trochę to odcierpiał. Od kilku dni straszniście boli mnie ręka, że w pracy (w tej na pierwszy etat) nie mogę utrzymać myszki :(

ALe coś się zaczyna dziać i to cieszy najbardziej:)

Chociaż jak to będzie powstawało w takim tempie, to może na emeryture się wprowadzimy :)

Pozdrawiam i życzę nam obu dużo siły i wytrzymałości:)

 

Witaj.... bratnia duszo!!!! Bo już powolutku nie wiedziałam, czy przypadkiem nie powinnam sie wstydzić tego mojego "zboczenia" :wink: :roll:

 

Jesteście widać bardziej zaciętymi budowniczymi niż my, nas pogoda pogoniła :evil: , ale obiecują wiosnę, więc od pn. ruszamy!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mój organizm już chyba się przyzwyczaił. Tylko po noszeniu bloczków strasznie bolały mnie kompleksy.... bicepsy? :wink: (bardzo lubię tą reklamę :roll: ).

Później już było ok., chyba pomogła ta całozimowa siłownia :roll: .

 

Zdecydowanie namawiam na dziennik. Tak, tak... też się broniłam.... a teraz moje chłopy muszą jajecznicę na obiad jeść... i to jak sobie zrobią :wink:

 

Życzę wytrwałości w dążeniu do celu, dacie radę!!!! Pozdrawiam

 

Nie myślałam o własnym dzienniku. Może to troszkę wynika z kompleksów, których posiadam wiele, a jednym z nich jest to, że boje się, że byłby nudny :)

Ale może jeszcze do tego dojrzeję. W każdym razie motywację dziewczyny dajecie mi nie złą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gorzej jak mu znowu powiem

 

- A może by tak... jeszcze raz?

chyba nie chcesz,aby Twój chłop się załamał :lol: :wink:

Arctica będą piękne meble..............będzie piękny dom z klimatem!!!!!!!!! :D

A propo pogody :-? dzisiaj pada,mój zjeżdża do domu, ale ma nadejśc poprawa i oby :wink:

 

no i niema tego złego... :wink:

 

A dom ... ten ma być ostatni... przy obecnym też tak mówiłam :-? , chociaż tutaj poraziło mnie piękno otoczenia i wcale nie o dom chodziło (teraźniejszy też jest na prawdę fajny), a o przestrzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...