Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

doberek Arctica

widze że sie zastanawiałaś nad garderoba w wiatrołapie , dobry pomysł jest z garderobą :wink: :D

u mnie tez by sie w wiatrołapie przydała jakas mała garderoba ale nie mam gdzie jej wcisnąć :roll: bo hol do dużych nie należy a twój jak zauważyłam dosyc spory będzie :wink: :p

pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję... tylko teraz wiosny mi potrzeba... takiej prawdziwej :roll: :wink: :lol:

 

Ps. i jaka oszczędność :wink: :lol:

ja też potrzebuję wiosny, a nawet lata :lol: :lol:

dzisiaj nas nieco śniegiem przysypało :(

 

U nas też całkiem zimowo się zrobiło :( ... nawet zdjęcia zrobiłam, ale tradycyjnie baterie mi padły i nie chce mi zgrać na kompa :x

Echhhhh.... chyba się wezmę za sprzątanie :roll: może czas szybciej zleci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek Arctica

widze że sie zastanawiałaś nad garderoba w wiatrołapie , dobry pomysł jest z garderobą :wink: :D

u mnie tez by sie w wiatrołapie przydała jakas mała garderoba ale nie mam gdzie jej wcisnąć :roll: bo hol do dużych nie należy a twój jak zauważyłam dosyc spory będzie :wink: :p

pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka życze

 

Hej Jessi... taaaa, zastanawiałam... i postanowiłam, myśmy postanowiliśmy :D ... będzie garderoba :D ...

 

Tak narzekam na tą zimę, ale ilu rzeczy bym nie wymyśliła, jak by jej nie było :o ... tej garderoby na przykład nie dało by się później dorobić :-?

 

Również pozdrawiam, dzisiaj cieplutko bo mrozisko znów :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek Arctica

widze że sie zastanawiałaś nad garderoba w wiatrołapie , dobry pomysł jest z garderobą :wink: :D

u mnie tez by sie w wiatrołapie przydała jakas mała garderoba ale nie mam gdzie jej wcisnąć :roll: bo hol do dużych nie należy a twój jak zauważyłam dosyc spory będzie :wink: :p

pozdrawiam cieplutko i miłego dzionka życze

 

Hej Jessi... taaaa, zastanawiałam... i postanowiłam, myśmy postanowiliśmy :D ... będzie garderoba :D ...

 

Tak narzekam na tą zimę, ale ilu rzeczy bym nie wymyśliła, jak by jej nie było :o ... tej garderoby na przykład nie dało by się później dorobić :-?

 

Również pozdrawiam, dzisiaj cieplutko bo mrozisko znów :-?

 

 

hihihih no widzisz to zima sie na coś przydało jakies korzyści z tego są :lol: :lol: :lol: :lol:

ja tez juz czekam na cieplutkie dni ,u nas juz na budowie powiało ciepełkiem , wieczorkiem napisze jak sie wyjasni cosik :wink: :D :D

pozdrawiam i buziaczki zostawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :D

Widzę, że z garderobą już postanowione, to bardzo dobry pomysł. Na czapki, szaliki, rękawiczki itp proponuję szuflady - są dużo wygodniejsze od półek - u siebie tak zrobiłam i jest dużo wygodniej.

 

U mnie też coś zima straszy, ale podobno jeszcze tylko następny tydzień. Wymyślaj szybciutko, co zostało jeszcze do wymyślenia, bo coś czuję że nie długo na budowę uciekniesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o zastawie. A z tą wiosną to się nam wczoraj rzeczywiście udało z garnka wyłowić lepszy kąsek :wink: . Szkoda tylko że na tak krótki czas. Dzisiaj po pracy mężuś wiezie kumpla elektryka do domeczku na pierwszą wizję lokalną. Zobaczymy ile kaski zawoła - już mnie brzuch boli :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihih no widzisz to zima sie na coś przydało jakies korzyści z tego są :lol: :lol: :lol: :lol:

ja tez juz czekam na cieplutkie dni ,u nas juz na budowie powiało ciepełkiem , wieczorkiem napisze jak sie wyjasni cosik :wink: :D :D

pozdrawiam i buziaczki zostawiam :D

 

A o której to u Ciebie "wieczór"... bo u mnie już i nie umiem się doczekać cosika :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :D

Widzę, że z garderobą już postanowione, to bardzo dobry pomysł. Na czapki, szaliki, rękawiczki itp proponuję szuflady - są dużo wygodniejsze od półek - u siebie tak zrobiłam i jest dużo wygodniej.

 

U mnie też coś zima straszy, ale podobno jeszcze tylko następny tydzień. Wymyślaj szybciutko, co zostało jeszcze do wymyślenia, bo coś czuję że nie długo na budowę uciekniesz :D

 

Witaj Aniu :)

 

Myślałam też o koszach... na te czapki i inne duperele... kocham wiklinowe kosze. Może mało praktyczne, ale same w sobie są klimatem :roll:

 

To wolę wierzyć Twoim meteorologom... ja słyszałam, że do maja :x

 

A wymyślać, właśnie wymyśliłam... co prawda nie budowlanie, ale coś co jeszcze przed sezonem muszę zrobić. Podkładki!!!... coby mi się mój stół nie odparzał :roll: . Jakoś nie przepadam za obrusami na całym... nooo... może poza takim do samej ziemi (albo jeszcze dłuższym) na metalowym, białym stoliku ustawionym na świeżo strzyżonej, mięciutkiej trawce....

 

ale siem rozmarzyłam :roll: ...

 

aaa... o podkładkach miałam pisać... udziergać na szydełku chcę takie prostokątne serwetki (6szt), ukrochmalone będą spełniały swoją rolę... chleba nie jemy to i kruszyć się nie ma co :wink: , a stół się nie odparzy...

Jakoś nie mam odwagi zrobić testu, czy w ogóle reaguje na ciepło :-?

 

Na budowę ucieknę... "jak psy zaczną ziać"... wtedy ciepło wg. mojej babci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo poproszę o prognozę na jutrzejszy dzień, bo się mniałam wybrać na włości ale jak będzie biało to się z rodzinką na zakupy ciuchowe wybiorę do PTAKA. Moja córcia wyrosła ze wszystkiego :lol:

 

Z tego co wyczytałam tutaj i tutaj to jedź Ty kobito na zakupy, przynajmniej Ci doopa nie zmarznie :roll:

 

Te dzieciaki to jednak fajnie mają... wiecznie wyrastają i muszą mieć nowe :roll: ... właśnie wczoraj zauważyłam, że mojemu jakoś się piżama skurczyła... druga też :-? :wink: :lol:

 

 

Dzisiaj po pracy mężuś wiezie kumpla elektryka do domeczku na pierwszą wizję lokalną. Zobaczymy ile kaski zawoła - już mnie brzuch boli

 

Dobrze, że kumpel, może troszku odpuści... ale to niestety droższa impreza niż ta z hydraulikiem :roll: ...

 

 

Ale ja jestem zakręcona - jak betoniarka. Właśnie sobie uświadomiłam, że ta porcelana to mi cosik przypomina. Więc będąc teraz w pracy podeszłam do szafki, w której trzymam swoje robocze zastawy i wyjęłam moją filiżankę do kawusi. No i zgadnij co wyciągnęłam?

 

:lol: zgadłam 8) 8) 8) ... to jak mnie kiedyś odwiedzisz to będziesz się czuła jak u siebie........ w pracy :( :o :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihih no widzisz to zima sie na coś przydało jakies korzyści z tego są :lol: :lol: :lol: :lol:

ja tez juz czekam na cieplutkie dni ,u nas juz na budowie powiało ciepełkiem , wieczorkiem napisze jak sie wyjasni cosik :wink: :D :D

pozdrawiam i buziaczki zostawiam :D

 

A o której to u Ciebie "wieczór"... bo u mnie już i nie umiem się doczekać cosika :roll:

 

no wiesz jak u Ciebie jest 18 to u mnie dopiero 17 :wink: :D hiihih

no dobra miałam napisać to piszę :D , powolutku od przyszłego tygodnia szykujemy sie do dalszej budowy ,na pierwszy rzut idzie droga trzeba po tej okropnej zimie dowieźć kamieni ale juz wiekszych ,bo bedzie do nas wjeżdżać HDS :lol: 8) z materiałem :D :D :D i będzie można zaczynać budowę !!!

buziaczki i dobrej nocki życze :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Arctica ,no za cholerę nie nadrobię tych Twoich komentarzy .Chciałam tylko baaaaardzo podziękować za info dot. serwisu .Dla łodmiany kupię sobie cały biały ,co by mi się nie myliło ,gdzie jestem ,jak Cię już odwiedzę :lol: Twój zestaw rzeczywiście jest większy i tańszy ,niż ten co wynalazłam .Jutro będę dzwonić do gościa i pytać ,czy ma w sprzedaży białe.Cześć rodziny chce mi kupic go j w prezencie na "wprowadzenie" ,to ja już im pomogę w wyborze :lol: A co do Tomciaaa,to przymierzam się właśnie do jego usług .Swego czasu z nim rozmawiałam i nawet był skłonny rozłożyć mi płatności na raty,co mi w obecnej sytuacji bardzo pasi :D pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udziergać na szydełku chcę takie prostokątne serwetki (6szt), ukrochmalone będą spełniały swoją rolę... chleba nie jemy to i kruszyć się nie ma co :wink: , a stół się nie odparzy...

Jakoś nie mam odwagi zrobić testu, czy w ogóle reaguje na ciepło :-?

 

 

Może odwróć go do góry nogami i gdzies na brzeżku sprawdź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak u Ciebie jest 18 to u mnie dopiero 17 :wink: :D hiihih

no dobra miałam napisać to piszę :D , powolutku od przyszłego tygodnia szykujemy sie do dalszej budowy ,na pierwszy rzut idzie droga trzeba po tej okropnej zimie dowieźć kamieni ale juz wiekszych ,bo bedzie do nas wjeżdżać HDS :lol: 8) z materiałem :D :D :D i będzie można zaczynać budowę !!!

buziaczki i dobrej nocki życze :D :D

 

Na drogę to ja wcale pomysła nie mam. Docelowo ma być bruk, tylko kiedy.... bo tymczasem to nawet marzyć nie mogę, że ktokolwiek dowiezie mi cokolwiek pod dom :-? . Też chyba jakiegoś gruzu nawieźć musimy... tylko później będzie pewnie mam przeszkadzał przy układaniu kamulców...echhhh...

 

jak nie urok to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...