Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Hej! Arctica ,no za cholerę nie nadrobię tych Twoich komentarzy .Chciałam tylko baaaaardzo podziękować za info dot. serwisu .Dla łodmiany kupię sobie cały biały ,co by mi się nie myliło ,gdzie jestem ,jak Cię już odwiedzę :lol: Twój zestaw rzeczywiście jest większy i tańszy ,niż ten co wynalazłam .Jutro będę dzwonić do gościa i pytać ,czy ma w sprzedaży białe.Cześć rodziny chce mi kupic go j w prezencie na "wprowadzenie" ,to ja już im pomogę w wyborze :lol: A co do Tomciaaa,to przymierzam się właśnie do jego usług .Swego czasu z nim rozmawiałam i nawet był skłonny rozłożyć mi płatności na raty,co mi w obecnej sytuacji bardzo pasi :D pozdrówka

 

Niezamaco :D ...

 

Od Tomcia muszę się dowiedzieć cuś na temat podmurówki, bo sami możemy sobie nie poradzić :-? ... no, a reszta za bardzo pokrojona jak dla mnie... kocie łby kcem :wink: ... kiedyś sobie zrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

udziergać na szydełku chcę takie prostokątne serwetki (6szt), ukrochmalone będą spełniały swoją rolę... chleba nie jemy to i kruszyć się nie ma co :wink: , a stół się nie odparzy...

Jakoś nie mam odwagi zrobić testu, czy w ogóle reaguje na ciepło :-?

 

 

Może odwróć go do góry nogami i gdzies na brzeżku sprawdź?

 

Właśnie siedzę dokładnie przy dolnej stronie blatu :) , bo rozłożony i o ścianę oparty...

 

Po drugiej stronie jest ino lite, niewoskowane drewno, próby tutaj nic nie dadzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sąsiadeczko takie cudeńka z kamienia mi też się podobają :) i mojemu mężusiowi :)

my chcieliśmy zrobić sobie ogrodzenie z kamienia, podobają nam się takie grube słupki a między tym coś kutego , mój tata miał nam robić ale...... chyba zrezygnujemy takie ogrodzenie jak my chcemy jest bardzo pracochłonne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko... jakiego śliczniusiego prosiaczka masz :o ... prawie jak "moja" peruwianka... kiedyś :wink:

 

Jak kamienne ogrodzenie Wam się podoba to nie ma co rezygnować. Zróbcie narazie jakąś prowizorkę, a ogrodzenie SIĘ ZROBI powoloutku jak już będziecie mieszkać :)

 

Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń :p ... po to przecież są :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano, noooo prawie :roll:, obgadaliśmy z drugą połówką plan działania :D . Żeby nie przepadł w czeluściach umysłu zaraz po śniadanku przeniosłam go na papier... zatwierdzony i podpisany przez inwestora vel wykonawcę postanowiłam przedstawić go tutaj :) .

Dla motywacji, a być może też dla późniejszej satysfakcji... jakby się zdarzyło, że damy radę :wink:

 

Więc (wiem, wiem, nie zaczyna się zdania od więc :roll: ), no więc :wink:

 

DO KOŃCA KWIETNIA

 

- zagruzować podjazd do domu wraz z rondem, ok. 130m.

- ogrodzenie, całe 1,5 km, z przodu zostanie tylko niedocelowe też z siatki leśnej (docelowe zostanie do wykonania na wiosnę.... następną :roll: ) - RBT z przyłączem do domu

- zaorać, doprowadzić do urzytkowalności ok 1 ha pod ogród ozdobny, oraz winnicę i warzywniak

- posadzić "trochę" drzew... ile się da :roll:

- rozłożyć kanalizację

- wylać chudziak

- ulać podciągi i kolumny

- rozłożyć strop

 

POCZĄTEK MAJA

 

- zalać strop

- wymurować ścianki działowe

 

DO POŁOWY MAJA

 

- więźba

 

DO KOŃCA MAJA

 

-blacha

 

CZERWIEC

DO POŁOWY

 

- wstawić okna

- rozprowadzić elektrykę

 

OD POŁOWY

 

- zaprosić ekipę tynkarzy (w kopńcu wiem na kiedy :D !!!!!), podono ma im to zająć max. miesiąc, więc do 15 lipca

- my w tym czasie ocieplamy zewnątrz i robimy tynki zewnętrzne

- rozprowadzamy wodę

 

LIPIEC

 

- podłogówka i wylewki

 

TUTAJ DODAJEMY DWA TYGODNIE NA EWENTUALNE POŚLIZGI

 

SIERPIEŃ

 

- podłogi

- pod koniec malowanie ścian

- kuchnia

 

- przeprowadzka!!!

 

 

Jak widać, jak już zamieszkamy zostanie nam do ocieplenia poddasze...

 

Słowo się rzekło, zostaje tylko realizacja 8) :-?

 

Trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki i podziwiam :roll:

My na razie mamy przed sobą w tym tyg. wod-kan, za tydzień elektrykę, od kwietnia tynki, obudowa przednich kolumn, następnie okna i już mnie to przeraża i nie śpię po nocach, bo się nakręcam, a jak miałabym taaaaki plan przed sobą, jak Ty, to chyba bym osiwiała :lol: :lol:

Mocno Ci kibicuję!! http://www.fototube.pl/pix/img2/org/d41d87e91f77e45282c22e7e52142f2e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za kciuki, za kibicowanie... a naważniejsze, za wiarę we mnie (w nas :) ). To bardzo miłe i............ motywujące :D .

 

 

może będziemy sie przeprowadzać w tym samym terminie !!! Ale cicho sza! Nie zapeszać!

 

Jak patrzę na stan Waszej chałupki to ogarniają mnie wątpliwości :-? , czy aby nie za ambitny ten nasz plan....... sie obaczy :-? :roll:

 

a jak miałabym taaaaki plan przed sobą, jak Ty, to chyba bym osiwiała

 

Kochana... mam ciemne włosy i każdy siwulec widać z kilometra.... a trochę ich jest :-? . Ale ja z genetycznie szybkosiwiejących :roll: , mama w wieku 28 lat miała 50% białych, więc ja i tak się nieźle trzymam :wink:. A budowa i planowanie to działa ma mnie odmładzająco :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za kciuki, za kibicowanie... a naważniejsze, za wiarę we mnie (w nas :) ). To bardzo miłe i............ motywujące :D ...

a jak miałabym taaaaki plan przed sobą, jak Ty, to chyba bym osiwiała

 

Kochana... mam ciemne włosy i każdy siwulec widać z kilometra.... a trochę ich jest :-? . Ale ja z genetycznie szybkosiwiejących :roll: , mama w wieku 28 lat miała 50% białych, więc ja i tak się nieźle trzymam :wink:. A budowa i planowanie to działa ma mnie odmładzająco :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Ja z kolei z genetycznie późno powinnam osiwieć, bo moja mama w moim wieku nie miała siwych włosów wcale, tata również, a u mnie zaczęły się już pojawiać od ubiegłego roku :-? . Z drugiej strony z kolei nie powinnam się aż tak martwić, bo z racji mojego wieku siwienie to naturalna kolej rzeczy :lol: - moi koledzy z klasy są w większości zupełnie szpakowaci :roll: Jak dobrze, że kobieta może sobie robić baleyage, farbę itp :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to jak na pół roku doliczyłam dwa tygodnie, to by się zgadzało, nieeee? :wink: . Właśnie mam zamiar usiąść i przeanalizować co kiedy trzeba kupić, bo później się okazuje, że np. druta brakuje i klops :roll: :-? , a jak sobie wszystko spiszę, co i kiedy i tel. gdzie, to będzie jedna sprawa mniej do pamiętania :D

 

Izuś.... tylko nie bardzo wiem gdzie główka :-? :roll: :wink: :lol: .

Życie jest po to, żeby go sobie ułatwiać, a nie po to żeby nam coś pokazywało :roll: , jak sobie pościelesz tak będziesz spać :wink:

 

 

Moniu, faktycznie dobrze, że mamy wspomagacze, aczkolwiek do chłopskich włosów też one się nadają... lecz niestety niszczą włosy :( . Mnie osobiście cieszy to, że mamy jako kobiety mniejsze skłonności do..................... łysienia :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...