Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:lol: :lol: :lol: Spoko, spoko... możecie wyluzować... leżę odłogiem... nie będę niczym zaskakiwać :lol: ...

 

Wczoraj mieliśmy imieniny teściowej, ja dobra synowa pomagałam w przygotowaniach :D , a u nich monitor padł i nawet nie mogłam przeczytać co mi napisałyście :( .

Dziś z ranka mieliśmy kurs do nas na budowę, bo strop zamówiliśmy i mąż nie dowierzał w moją pamięć co do dokładnych wymiarów ścian. Dobrze pamiętałam :D ...

A przy okazji stado sarenek mogłam podziwiać... u nas w sadzie... i po dzikowych tropach połaziłam.... suuuuuuuper, tylko znów biało.

Ale już niedługo, podtrzymuję obietnicę :D ... ostatni tydzień zimy... wytrzymamy :D :D :D

 

A w ogóle to serdecznie dziękuję WSZYSTKIM za wiarę w nas, i za to, że zaglądacie tutaj... ze spokojnym serduchem będę mogła budować :) dziennik mi nie utonie :) ... dziękuję :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, bo ja chyba w piątek obiecałam, że ostatni tydzień... to by się zgadzało :wink: .

Tylko nam nie bardzo pasuje... początkowo strop miał przyjechać we wtorek, ale baliśmy się, że nam pieniążki nie zdążą dopłynąć i przesunęliśmy na piątek. Kaska już jest na koncie i jutro od rana będę drążyć temat, kiedy i dlaczego tak późno... bo mróz się kończy... motać będę jak zwykle :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie

A w ogóle to serdecznie dziękuję WSZYSTKIM za wiarę w nas, i za to, że zaglądacie tutaj... ze spokojnym serduchem będę mogła budować dziennik mi nie utonie ... dziękuję

 

Zaglądam z wielką przyjemnością, a o dziennik nie musisz się martwić, na pewno będzie sobie płynął na powierzchni spokojnych wód forumowych, aż zacumuje w nowym pięciohektarowym porcie, który na pewno na czas będzie gotowy tak jak zaplanowaliście.....

 

I tego życzę z całego serca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi ładnie napisałaś.... dziękuję :p :p :p

 

Już teraz zapowiadam, że dziennik nie zakończy się wraz z przeprowadzką... bo komu będę się chwalić kolejnymi mieszkańcami, kolejnym przychówkiem... nawet jak forum budowlane to i tak się ze zwierzyńcem wwalę... muszę dzielić się z kimś moim szczęściem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...