Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No coś Ty!!!! nie rycz!!!... zima ostatnie kroki stawia... a tak efektownie, bo chce pokazać, że ona też piękna :roll: ... jak nie będzie jej przez kolejne kilka lat to zatęsknimy i za nią :) ...

 

Wiosna już kurczaki (czyt. bazie) na drzewach rozkłada, tulgnij się wyżej to i kwiatuszka co to właśnie kołderką przykryty zobaczysz... ale prawdziwy, wczorajszy :D ... no nie płacz już...

 

Kwiatuszka widziałam przedwczorajszego ,ale te zdjecie mnie troszke podłamało ,bo myslałam ze juz wiecej sniegu sie nie pojawi :roll: ,Wy widzicie pogode codziennie za oknem ja muszę sobie pozwolic na ogladanie jej w waszych dziennikach i relacjach z niego :roll: :-? ,ale mówisz że bazie się pokazały oooo to dobry znak że wiosna coraz bliżej stawia swoje nóżki :wink: :D :D :D :D :D i juz nie płacze , :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

U nas też bielusienko i piękne ciepłe słoneczko świeci, a co za tym idzie pewnie szybciutko wszystko się stopi :wink: Śliczny akcent zimy ale mam nadzieję,że juz NA POŻEGNANIE! :roll: :lol:

 

Widze,że wszystko juz prawie przygotowane i lada dzień znikniesz nam.... a ja już na samą myśl tęsknię :( ... Oki płakać nie będę bo wiem ile to "zniknięcie" a w zasadzie jego powód sprawi Ci radości :wink: :D

 

Miłego dzionka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto3.m.onet.pl/_m/d0383a9f2cc4ed3da7ea6b31991d1d8b,10,19,0.jpg

 

piękne zdjęcie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

u nas podobnie - wszędzie biało i to grubą warstwą zasypane, ale słoneczko mocno świeci, więc będzie topniało :D

 

Dzięki, ja kompletny antytalent w tej dziedzinie :oops: ... ale na kolor nieba napatrzeć się nie mogę :D

 

Kwiatuszka widziałam przedwczorajszego

 

poprawka - wczorajszego - tak, tak zaraz potem zaczęło padać :evil:

 

 

i juz nie płacze ,

 

no dobze :p

 

Widze,że wszystko juz prawie przygotowane i lada dzień znikniesz nam.... a ja już na samą myśl tęsknię

 

Nie ma tak dobrze... pracuję nad mobilnym netem :D

 

wpadłam sie przywitać.....zameldowac, że żyje!!!

w szkole byłam

 

Cześć, dobrze że żyjesz :D , i jak....... mądrzejsza :roll: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink: :D

 

Ja dzisiaj rano tylko wyskoczyłam z łóżka to stanełam w drzwiach balkonowych jak wryta... padał śnieg :-?

Ale potem już się uspokoiło, pocieszam się, że Pani w TV mówiła, że jeszcze w środę będe opady śniegu, a od czwartku STOP i cieplej zacznie się robić :wink:

Tylko słonka malutko było dzisiaj.

 

Poza pogodą... to Arctica pomysł fajniutki z tym kominkiem... :wink: :D

 

A skoro u Ciebie piszę to wkleję ci też tutaj przepis na sernik z brzoskwiniami - duża blaszka , an kruchym cieście i z posypka kruchą, lubię go, bo jest wilgotny, a nie taki suchy.

http://forum.muratordom.pl/przepisy-obiadowo-deserowe-pan-z-kola,t172038.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Nie będę dziś zbytnio rozmowna, mam powiedzmy... gorszy dzień, właściwie prawie bez powodu, niestety "prawie" robi wielką różnicę... echhhhh... nie będę gadać, jutro będzie lepiej :-?

 

Wiosna obiecana na piątek pewnie będzie, ale jak ja niecierpię czekać :x ... jeszcze dwa dni.... wytrzymam... muszę...

 

Misia, dzięki za przepis, może jutro sobie zrobię, po pychotach najczęściej mi lepiej :roll: ... a może do jutra mi zeźlina przejdzie i nie trzeba będzie tu i tam rozmiarów powiększać :wink: , a w ogóle to też lubię wilgotny :roll:

 

Tylko tam trochę więcej smakołyków :o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...