Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctinko kochana nie bądź w niedobrym humorze :( . Podzielę się z Tobą moją radością z okienek i drzwi i wody z kraniku już podłączonej :D :D :D

I słonko dzisiaj świeciło

Zdjęć w dzienniku raczej dzisiaj nie dam rady wstawić ale jeszcze nic nie jest przesądzone :roll:

A w sobotę kiedy będzie ciepło to mój mąż akurat pracuje popołudniu :( .

Chyba pojadę sama a może młoda się skusi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem, jestem :roll:

 

Dzięki dziewczyny... cieszę się Waszym szczęściem... wodą w kranie i oknami... oknami bardzo, bardzo, bo to taki nowy etap, kiedy to budowa domem się staje... jeszcze surowym, ale już zamkniętym :) . A i mam nadzieję, że uda nam się jutro i do nas okienka zamówić :D

 

Wiosny jakoś nie widać, przed chwilką sypało to białe g..... nooo dobra nie sypało - prószyło :roll: Na piątek umówiona jestem na oranie, i nie popuszczę :evil: choćby i po śniegu :roll: :wink: .

 

W ogóle to rozwala mnie ta bezczynność. Nawet słupków nie mogę pomalować bo temperatura powyżej 5 stopni ma być :x ... już mam dosyć tego dreptania w miejscu :-?

 

Ale koniec marudzenia... znalazłam takie coś... i się mocno zastanawiam... trójka + dwa fotele... co o tym myślicie?????? :roll:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/1bbb5668566fb305b781313a1f6afab6,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel bardzo masywny i porządnie wyglądający.Gustuję w uszakach ,wiec jak najbardziej mi się podoba .Zlikwidowałabym tylko tę "drabinkę z boku,trochę jej , jak dla mnie, za dużo.No i oczywiście zgadzam z przedmówcą-czynią ,że należałoby na trochę w nim kupra usadzić ,coby później kręgosłup nie ucierpiał. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie trochę zbyt holenderskie, ale nie powiem... ładne :wink:

Sprawdziłabym faktycznie jak z wygodą :roll:

Arctico, pochwal się okienkami, jak już zamówisz :D

Od jutra będzie znacząco cieplej, zobaczysz :wink: U nas dzisiaj nareszcie pierwszy dzień nieco ponad 0'C. Śnieg delikatnie postraszył, ale na króką chwilę, a teraz już widać, że nieco topnieje, więc jest na plusie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że wypróbować doopskiem nie da rady... za daleko i jak bym kupowała to tak ze zdjęcia :roll: .

 

Postanowione na 100%, że musi być skóra. Przekonuję się o poprawności tej decyzji codziennie ścierając kurze z obecnych mebli. Z materiału nie zetrze ino wetrze :-? . I w związku z tym mam naprawdę niewielki wybór.

Na a'la Ludwik mam alergię, na Chesterfield'y z kolei mąż patrzeć nie może.... zostają holendry :roll: , a ten właśnie nie taki typowy Holender, ciut pokombinowany...

Nie wiem, nie wiem... do jutra mam czas na decyzję :-?

 

erniej... witaj u mnie :p

 

Beauty... ale te moje meble to do kuchni póki co są... saloonowych jeszcze nie mam :(

 

Moniu... mam nadzieję, że ta wiosna dotrze... no i że na stałe, bo nieciekawie mówią :( . Okienkami chwalić się powiadasz?... nie ma za bardzo czym, zwykłe, białe, plastikowe, z grubszymi szprosami.... i dokładnie za 1/5 ceny Twoich okien :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że wypróbować doopskiem nie da rady... za daleko i jak bym kupowała to tak ze zdjęcia :roll: .

 

Postanowione na 100%, że musi być skóra. Przekonuję się o poprawności tej decyzji codziennie ścierając kurze z obecnych mebli. Z materiału nie zetrze ino wetrze :-? . I w związku z tym mam naprawdę niewielki wybór.

Na a'la Ludwik mam alergię, na Chesterfield'y z kolei mąż patrzeć nie może.... zostają holendry :roll: , a ten właśnie nie taki typowy Holender, ciut pokombinowany...

Nie wiem, nie wiem... do jutra mam czas na decyzję :-?

 

erniej... witaj u mnie :p

 

Beauty... ale te moje meble to do kuchni póki co są... saloonowych jeszcze nie mam :(

 

Moniu... mam nadzieję, że ta wiosna dotrze... no i że na stałe, bo nieciekawie mówią :( . Okienkami chwalić się powiadasz?... nie ma za bardzo czym, zwykłe, białe, plastikowe, z grubszymi szprosami.... i dokładnie za 1/5 ceny Twoich okien :roll:

To faktycznie okna za pół darmo :wink:

Szeroki szpros ładny będzie. Ja właśnie dumam nad szerokością szprosu, bo zamówiłam 5,5cm i boję się, że bedzie zbyt wąski :roll:

Zamówiłaś szpros konstrukcyjny, wewnątrzszybowy, czy naklejany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...