Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ta dam... już nie mam smuta, ani pokrzywionej psyhe...

 

KUPIŁAM!!!!! :D :D :D

 

14 osób się biło 8)

 

fotel już Widzieliście, całość tak się prezentuje.... ława oczywiście nie od tego :)

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/f3d212ff5b19478ca9362a6c5c20bd2f,10,19,0.jpg

 

Jak to kobiecie niedużo do szczęścia potrzeba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulgnij się wyżej, jest przybliżenie portyku... a może to w komentach było :roll: ... zaraz poszukam :)

tak, było w dzienniku, dobrze pamiętam, ale na wcześniejszych zdjeciach, a teraz widzę okno :lol: Może się mylę. Zresztą to bez znaczenia. U Ciebie będą inicjały i już :wink: Myślę, że przydałabym Ci się ta wycinarka do styropianu - można nią precyzyjnie dociąć co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulgnij się wyżej, jest przybliżenie portyku... a może to w komentach było :roll: ... zaraz poszukam :)

tak, było w dzienniku, dobrze pamiętam, ale na wcześniejszych zdjeciach, a teraz widzę okno :lol: Może się mylę. Zresztą to bez znaczenia. U Ciebie będą inicjały i już :wink: Myślę, że przydałabym Ci się ta wycinarka do styropianu - można nią precyzyjnie dociąć co się chce.

 

Wycinarkę kupimy, podbitki będziemy robić też jak u J. więc się mocno przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulgnij się wyżej, jest przybliżenie portyku... a może to w komentach było :roll: ... zaraz poszukam :)

tak, było w dzienniku, dobrze pamiętam, ale na wcześniejszych zdjeciach, a teraz widzę okno :lol: Może się mylę. Zresztą to bez znaczenia. U Ciebie będą inicjały i już :wink: Myślę, że przydałabym Ci się ta wycinarka do styropianu - można nią precyzyjnie dociąć co się chce.

 

Wycinarkę kupimy, podbitki będziemy robić też jak u J. więc się mocno przyda :)

a dach również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Danuś... dawno nie zaglądałaś :roll: .

Wiem,wiem :oops:

teraz już będę systematycznie :wink:

 

A mąż nie reflekcił na mycie :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

To właśnie on mnie przekonał do tafli szkła(właściwie,to najpierw ja go,a potem jak już załapał bakcyla było po ptokach :lol: :wink:

Nie powiem,bo nasz Orionek wyglądałby ładniej z szprosami,ale co zrobię jak tylko drewniaki mi się podobały(cena juz mniej :-? )No i te wiedeńskie,ale chciałam wygodnie :roll:

Zresztą i tak chcę tak troszkę eklektycznie,więc nie będzie problemu.....tak sobie wmawiam :wink:

 

A co z kolorem typu turkus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zamówienia okienek, na 100% szybko zostaną wykorzystane, z Wami nie mają wyjścia :wink: :lol:

Od jutra WIOSNA na całego!!! :D :D :D

Pozdrawiam :wink:

 

Dzięki... chyba jednak nie tak szybko :-? :roll: ... sporo jeszcze "przed" trzeba zrobić, a rąsiów ino cztery :roll: :(

 

Wiosna dotarła :D ... po południu było 17 w cieniu :o ...

 

Również pozdrawiam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Danuś... dawno nie zaglądałaś :roll: .

Wiem,wiem :oops:

teraz już będę systematycznie :wink:

 

Trzymam za słowo :wink:

 

A mąż nie reflekcił na mycie :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

To właśnie on mnie przekonał do tafli szkła(właściwie,to najpierw ja go,a potem jak już załapał bakcyla było po ptokach :lol: :wink:

 

:lol: czasami trzeba uważać co się podsuwa :lol: :lol: :lol:

 

A co z kolorem typu turkus?

 

Nie rozumiem o co chodzi z tym turkusem :roll: :-? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...