Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i humorek od razu lepszy :p :p :p :p :p A mój dzisiaj stwierdził, że .......za mokro :o no żesz ty :evil: :evil: ale mu taaaaaaaaaaaaaaak nagadałam, że jutro, bez szemrania jedziemy :wink: a jeszcze murarze maja być i dokańczać co spier......daczyli :roll: Ja im jutro pokarze! Nie wiedzą co ich czeka. Jak by wiedzieli to by się tak nie cieszyli na spotkanie :wink:

 

Małgoś... nie gadaj, że Ty taka groźna baba jezdeś :roll: ... jakoś się Ciebie nie boję :wink:

 

Bo ty nie musisz :wink: :wink: Ale jak potrzeba to ja potrafię. Nie krzyczę, ale tak gadam, że w pięty wchodzi - z uśmiechem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wieści :D

 

Właściwie to najpierw chcę Wam podziękować, za to, że jesteście jak mnie nie ma. Teraz wiem, że ze spokojnym serduchem mogę wyruszać na podbój betoniarki tudzież innych fajowych urządzonek :D ... dziękuję :p

 

 

 

Nie wiem jak to działa... przez całą zimę wstawałam około 11 :oops: ... teraz nie jest problemem podnieść się z wyrka 6 godzin wcześniej :o . Wczoraj wstaliśmy o 5.30, dziś budzenie nastawione na 5.45, a ja..... obudziłam się przed budzikiem :o :o :o , ja!!!!

 

Nie wiem jak nazwać to zjawisko, czy można się zakochać w kawałku ziemi :-? :roll: ??? Chyba można, bo za każdym razem jak wjeżdżamy do nas mam ze szczęścia zapocone oczka :roll: ... koniec uzewnętrznień :)

 

 

 

Melduję, że:

 

- uwibrowana zasypka w domku

- posadzone 60 wierzb, przyszłych słupków do siatki

- wykopane dziury na kolejne 40 wierzb, materiału sadzeniowego zbrakło :D

- wykopane dziury pod słupki (takie normalne, metalowe) wzdłuż jednego boku, jakieś 150 metrów, ze 40 dziur

- wykopane dziury wzdłuż jednego boku winnico-warzywniaka. Resztę nie wiem gdzie, ile... i gałęzie po przecince (ostrym chlastaniu :oops: ) sadu trzeba najpierw uprzątnąć.

 

A poza tym, to zabrakło nam czasu, bo na 18 musieliśmy dotrzeć do domu :-?

 

 

 

Teraz znów trochę wzdychania... nie wiem jak to jest... codziennie wieczorem pakując graty do odjazdu mam serdecznie dosyć wszystkiego, dosłownie wszystkiego... a w nocy nie mogę się doczekać brzasku :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i humorek od razu lepszy :p :p :p :p :p A mój dzisiaj stwierdził, że .......za mokro :o no żesz ty :evil: :evil: ale mu taaaaaaaaaaaaaaak nagadałam, że jutro, bez szemrania jedziemy :wink: a jeszcze murarze maja być i dokańczać co spier......daczyli :roll: Ja im jutro pokarze! Nie wiedzą co ich czeka. Jak by wiedzieli to by się tak nie cieszyli na spotkanie :wink:

 

Małgoś... nie gadaj, że Ty taka groźna baba jezdeś :roll: ... jakoś się Ciebie nie boję :wink:

 

Bo ty nie musisz :wink: :wink: Ale jak potrzeba to ja potrafię. Nie krzyczę, ale tak gadam, że w pięty wchodzi - z uśmiechem!!!!

 

Hahahaaa... to mogły byśmy się dogadać :wink: ... a wież co mnie najbardziej wkurza... jak się męczę, żeby komuś dogadać, a ten i tak nie rozumie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, odwaliliście kawał roboty :o

Jestem pod wielkim wrażeniem :roll: Jak tak dlaej Wam pójdzie, to wprowadzicie się przed wakacjami :lol: :lol:

Aż mi żal, że u nas wszystko w taki żółwim tempie :roll: Teraz rozmyślam nad ustawieniem kuchni na ścianie preciwnej do tej, którą opracowywałam zimą i nie mam kompletnie koncepcji :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dam... już nie mam smuta, ani pokrzywionej psyhe...

 

KUPIŁAM!!!!! :D :D :D

 

14 osób się biło 8)

 

fotel już Widzieliście, całość tak się prezentuje.... ława oczywiście nie od tego :)

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/f3d212ff5b19478ca9362a6c5c20bd2f,10,19,0.jpg

 

Jak to kobiecie niedużo do szczęścia potrzeba :roll:

 

 

ja jak zwykle spóźniona :oops: ale chciałam pogratulować :)

bardzo ładne oby się dobrze użytkowało :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dam... już nie mam smuta, ani pokrzywionej psyhe...

 

KUPIŁAM!!!!! :D :D :D

 

14 osób się biło 8)

 

fotel już Widzieliście, całość tak się prezentuje.... ława oczywiście nie od tego :)

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/f3d212ff5b19478ca9362a6c5c20bd2f,10,19,0.jpg

 

Jak to kobiecie niedużo do szczęścia potrzeba :roll:

 

 

ja jak zwykle spóźniona :oops: ale chciałam pogratulować :)

bardzo ładne oby się dobrze użytkowało :)

pozdrawiam

Dobrze, że to wkleiłaś, bo ja dopiero teraz to zobaczyłam :oops:

Arctico, oczywiście gratuluję zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, odwaliliście kawał roboty :o

Jestem pod wielkim wrażeniem :roll: Jak tak dlaej Wam pójdzie, to wprowadzicie się przed wakacjami :lol: :lol:

Aż mi żal, że u nas wszystko w taki żółwim tempie :roll: Teraz rozmyślam nad ustawieniem kuchni na ścianie preciwnej do tej, którą opracowywałam zimą i nie mam kompletnie koncepcji :( .

 

Poczekaj, zaraz dojdę do Twoich komentów, będę podpowiadać :D ...

 

Przed wakacjami nie damy rady :( ... wokół domu jezioro łabędzie :D ... dalej, tam gdzie nie udało się trawy zniszczyć to powiedzmy, że można przejść :wink: .

 

W związku z powyższym ciężko będzie działać w domku... ale nie ma tego złego :wink: ... będzie zalążek ogrodu

A tak serio to najbardziej chciała bym zobaczyć już kolumny przed domkiem :roll: ... synoptycy powolutku wycofują się ze spadków temperatur... może już nie długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś... nie gadaj, że Ty taka groźna baba jezdeś :roll: ... jakoś się Ciebie nie boję :wink:

 

Chłop ma rację (niedowiary, że to piszę :o ) mokro jak cholera :-? ... nie jestem pewna czy prace zaplanowane do końca kwietnia damy radę przez to bajoro :-? ...

 

Nawet Niechcicowie by wymiękli :lol: :lol: :lol:

 

 

sąsiadeczko u nas też mokro... nie na działce (bo tam jest ok) ale na drodze dojazdowej jest strasznie :(......................chcieliśmy wiosnę to mamy, to było oczywiste że tak będzie :)

 

 

gratuluję wykonania tych wszystkich dzisiejszych prac :), podziwiam :), no ale u siebie to aż chce się robić...... tylko że wy macie tego baaaaaardzo dużo :),

 

oj chyba faktycznie znalazłaś to swoje miejsce na ziemii :) tylko nie zakładaj kolejnego dziennika za 3 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i humorek od razu lepszy :p :p :p :p :p A mój dzisiaj stwierdził, że .......za mokro :o no żesz ty :evil: :evil: ale mu taaaaaaaaaaaaaaak nagadałam, że jutro, bez szemrania jedziemy :wink: a jeszcze murarze maja być i dokańczać co spier......daczyli :roll: Ja im jutro pokarze! Nie wiedzą co ich czeka. Jak by wiedzieli to by się tak nie cieszyli na spotkanie :wink:

 

Małgoś... nie gadaj, że Ty taka groźna baba jezdeś :roll: ... jakoś się Ciebie nie boję :wink:

 

Bo ty nie musisz :wink: :wink: Ale jak potrzeba to ja potrafię. Nie krzyczę, ale tak gadam, że w pięty wchodzi - z uśmiechem!!!!

 

Hahahaaa... to mogły byśmy się dogadać :wink: ... a wież co mnie najbardziej wkurza... jak się męczę, żeby komuś dogadać, a ten i tak nie rozumie :roll:

 

To najgorsze - GADAŁ CHŁOP DO OBRAZU A OBRAZ ANI RAZU :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba faktycznie znalazłaś to swoje miejsce na ziemii :) tylko nie zakładaj kolejnego dziennika za 3 lata ;)

 

właśnie tak se dzisiaj pomyślałam, że tutaj to przez najbliższe 30 lat mamy pracy :D ... najwyżej będziecie czytać, że Zośka rodzi :D :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

ha wiesz co ja to nawet mogę czytać że zośka babcią została ;) a wiesz.......mi to jeszcze trochę zejdzie z tą budową..... a mam nadzieję że mnie nie opuścicie :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chyba faktycznie znalazłaś to swoje miejsce na ziemii :) tylko nie zakładaj kolejnego dziennika za 3 lata ;)

 

właśnie tak se dzisiaj pomyślałam, że tutaj to przez najbliższe 30 lat mamy pracy :D ... najwyżej będziecie czytać, że Zośka rodzi :D :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

ha wiesz co ja to nawet mogę czytać że zośka babcią została ;) a wiesz.......mi to jeszcze trochę zejdzie z tą budową..... a mam nadzieję że mnie nie opuścicie :(:(:(:(

 

Póki 10 palców mam... właściwie to i jeden wystarczy, najwyżej bez polskich znaków będzie :wink: ... będę klikać u Ciebie... tylko relacjonuj :D ...

 

kiedy zamierzacie ściągnąć na stałe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki 10 palców mam... właściwie to i jeden wystarczy, najwyżej bez polskich znaków będzie :wink: ... będę klikać u Ciebie... tylko relacjonuj :D ...

 

kiedy zamierzacie ściągnąć na stałe :roll:

 

 

trzymam za słowo! jak nie to osobiście palce poucinam!

 

trudne pytanie o to samo pytała Jessi ....... więc..... nie wiem kilka lat zejdzie :( niestety życie życie życie....... chyba że masz nadmiar kasy to przyjmę trochę na budowę :)

a co do relacjonowania to napisałam ciut w dzienniku :)..... więźba gotowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...