Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam z rana :D ... coś niesamowitego się dzieje ze mną :-? ... przed 9 byłam wyspana :roll: ...

 

Aniu... jeszcze nie pada, ale coraz pochmurniej :( ... najwyżej pójdę do garażu malować :wink:

 

Kaluś... to mniej niż kropla w morzu... nie ma co fotografować, ale przyznam się... kosz z kawką, herbatą i aparacikiem został w kuchni :evil: ... łajza jedna do samochodu nie wlazła :evil: :evil: :evil:

Z kawą sobie poradziliśmy, skoczyłam do McD, ale fotek niet :(

 

Jutro jedziemy to only four You strzelę parę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon budowlany OTWARTY.

Forum powoli milknie....

I tylko późnym, zmęczonym wieczorem odzywają się głosy szczęśliwych inwestorów na temat - co nowego w domu przybyło.

Mało czasu na pogaduchy, ale za to ile zdjęć przybędzie do oglądania :D

Ja od poniedziałku kombinuję, co by tu dyrekcji wymyślić żeby mnie wcześniej puściła z roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :D , mam trzy minuty :evil:

 

W niedzielę rano świeciło słonko, ale zaraz, jeszcze przed południem zepsiło się i kropiło, później nieźle padało. Słupki malowaliśmy w garażu, więc nam nie padało. Właściwie to nie malowaliśmy, tylko moja kofana rodzinka malowała (mąż, syn i mama). Ja po 4 szt. wymiękłam :oops: , kiedyś struta byłam lakierem i teraz bardzo reaguję na ftalowe i lakiery :( . Za to dobry obiadek im upichciłam, tak coby się zrechabilitować :) .

 

Słupki pomalowane, prawie bo na 12 szt zabrakło farby, ale nicto, ponad 100 pomalowali :) .

 

Wczoraj znów obudziłam się przed budzikiem :o , przed 5.30 :o :o :o

Dzionek pracowity, najpierw ogłowiliśmy jeszcze jedną wierzbę mazowiecką brata, zapakowaliśmy "sztobry", zabraliśmy ciapka!!!! (do nas już :D ).

Po ciężkiej drodze, to mężuś 20 parę kilosów traktorkiem pomykał :lol: , ja ciągnęłam "ciepe" z wierzbami :), wzięliśmy się galopkiem do wsadzania.

 

Wsadziliśmy brakujące 40 sztuk :D . Już cały bok wdłuż rzeczki mamy obsadzony :D .

 

A później..... tadam.... ujeździłam ciapka 8) 8) 8)

bo pole zaorane, ale jeszcze coć z tymi górami i dołami trzeba by zrobić. Zabronować :)

 

I bażant do mnie przylazł :D , na moje tłuściutkie robalki, traktor traktował jak część przyrody :o .... i dwa bociany w locie widziałam :D ... i muszę się przyzwyczaić do noszenia aparatu ze sobą :evil: ...

 

Tak sobie brykałam po tym polu aż mi się ściemniło :o ... a do chałupy przypomnę daaaaaleko :-? ... dotarliśmy po 20 :)

 

Dziś od rana (dziś rano zaczęło się o 9 :oops: ) szukam tub na kolumny, nigdzie nie mają 10 sztuk :evil: ... muszę to załatwić :roll: .

 

Zaraz ruszamy :D ... zmykam, bo stary trąbi, pa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helouuuuu

Co ja czytam. Koleżanka zasuwa jak mały samochodzik. A ile koników mech ma koleżanka pod piękną maską???

Moje koniki dzisiaj ledwo zipały po wykopaniu w tym ugorze 5 (słownie pięciu) dołków na zasadzenie malin :roll:

trza bedzie siły randapa zastosować cobyk i mónż i żóna zawału przy szpadlu nie dostali :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...