Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej jak dobrze napatoczyc się na znane osoby :-) Teżmi się masakrycznie nie podoba.....to nowe forum. Rozumiem że ze względów technicznych cos tam musiano zmienić ale czy konieczne było dokonanie aż tylu zmian tak żeby nikt się nie mógł połapać? Nawet wizualnie jest do bani....wygląda jak każde inne forum. Jak Wy stąd znikniecie to ja też się wypisuje, ale strasznie mi szkoda że tak porobili...milo było śledzić losy (nie tylko budowlane) zaprzyjaźnionych ludzi...Na firefox mi FM nie działa, teraz nie umiem nawet zdjęcia wkleic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurrrrraaaa!!! Odzyskałam avatara!!! Wy też, nareszcie można ludzi poznać, bo ja obrazkowa jestem... dobra chciałam ups-buźkę wstawić, ale nie będę szukać. One i tak do doopy... te nowe.

 

Ja właśnie na firefoxie może dlatego moja cierpliwość jest mocno nadwyrężona. Pokombinuję coś z kompem, może będzie lepiej. Ale widać coś ulepszają, może się poprawi.

Mogli chociaż wymyśleć jak obrazki prosto z twardego dysku wstawiać, inne fora tak mają i jest dobrze bez fotosików i innych takich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arctinko jak ja się cieszę że udało mi się ciebie znaleźć bo już myślałam że na wieki utknę w tym nowym forum zupełnie osamotniona bez przyjaciół których mi zgubiono.... Jak kogoś znalazłam to próbowałam sie wpisać ale tak długo to trwało ze mnie wyrzucało ze strony i dopiero dzisiaj .....

Więc dzisiaj WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH I MOKREGO DYNGUSA CI ŻYCZĘ Iza-sipatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, forum dalej u mnie prawie nie działa. Wymiksuje mnie na dobre, buuuuu....

 

Z wieści budowlanych: kolumny ulane, podciąg salonowy, ten wielgachny ulany, 1/5 stropu ułożona.

Część drzewek zakupionych kiedyś tam, dostarczona i wsadzona- 45 sztuk.

 

Plany: jak by nie padało to w przyszłym tygodniu ulać strop. Jak będzie padać to nie dojadą z betonem, buuuuu...

 

A na koniec ... jutro od 9 do 10 proszę trzymać kciuki za Arcitkowego synusia.... aaaaa.... i Sipatkową córę.

 

I zróbcie coś z tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.... szybka odpowiedź faktycznie szybko działa.... hurrrraaaa!!!

 

Zapomniałam.... Ganniu jak Ty ładnie do mnie mówisz... kiedyś to była taka buźka przewracająca oczkami i druga czerwona, to tu je wstawiam. Teraźniejsze są takie doopne, że szkoda czasu na wstawianie, i tak nie widać ozochozi.

 

Anam... jak jeszcze nie dolazłaś do zdjęć ciuchci to daj znać mailem, to Ci wyślę.

 

Ps. Krzyczcie coś do moderatorów... mnie nie ma bo buduję, ale Wy działajcie.... może coś się polepszy, chociaż powolutku tracę nadzieję, buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, forum dalej u mnie prawie nie działa. Wymiksuje mnie na dobre, buuuuu....

 

Z wieści budowlanych: kolumny ulane, podciąg salonowy, ten wielgachny ulany, 1/5 stropu ułożona.

Część drzewek zakupionych kiedyś tam, dostarczona i wsadzona- 45 sztuk.

 

Plany: jak by nie padało to w przyszłym tygodniu ulać strop. Jak będzie padać to nie dojadą z betonem, buuuuu...

 

A na koniec ... jutro od 9 do 10 proszę trzymać kciuki za Arcitkowego synusia.... aaaaa.... i Sipatkową córę.

 

I zróbcie coś z tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arctico, mam nadzieję, że pogoda Ci dopisze i wylejecie beton na strop. U nas też dużo się dzieje z czego bardzo się cieszę :) :)

Za synusia kciuki trzymam i Sipatkową córę również - sama drżę o naszych szóstoklasistów i mam nadzieję, że temat będzie przystępny. O 9.00 wszystko będzie jasne.

 

Gdzie fotki kolumn? Zdjęliście już kartony z kolumn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcticuniu nie daj sie forum!!!!! Jesteśmy od niego lepsi !!!! Rozgryziemy go w drobny mak !!!!:bash:

 

Przesyłam ci trochę słoneczka, dla ciebie i twojego syna, na jutro, aby mu wszystko rozjaśniło na tych egzaminach

 

http://gimnazjum.fuga.luzik.pl/mambo/images/stories/2009/wiosna.gif

 

Fajne mordki są w - szybka odpowiedź, zaawansowana edycja, więcej - poklikaj trochę i MASZ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, forum dalej u mnie prawie nie działa. Wymiksuje mnie na dobre, buuuuu....

 

Z wieści budowlanych: kolumny ulane, podciąg salonowy, ten wielgachny ulany, 1/5 stropu ułożona.

Część drzewek zakupionych kiedyś tam, dostarczona i wsadzona- 45 sztuk.

 

Plany: jak by nie padało to w przyszłym tygodniu ulać strop. Jak będzie padać to nie dojadą z betonem, buuuuu...

 

A na koniec ... jutro od 9 do 10 proszę trzymać kciuki za Arcitkowego synusia.... aaaaa.... i Sipatkową córę.

 

I zróbcie coś z tym forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Dzięki Arctinka za pamięć o mojej córci - ona znosi to doskonale (przynajmniej tak mi to okazuje) ale mnie boli brzuch i z tego wszystkiego poszłam się przemalować i juściii nie jezdem blondynkom tylko hmmmmm jakaś taka ciemna wyszłam hihihihiiiiiii teraz mam głowę zaprzątniętą jak to rozjaśnić i na chwilkę zabyłam o tym teście......

Jutro jednak nie pracuję ino kciuki trzymam za córcię i synka twego i innych proszę - trzymta kciuki za dziecki nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję jeszcze raz bo poprzestawiałam w zaawansowanych ustawieniach próba I

O kurka blaszka są są są :lol::lol::lol2::lol2::welcome:

Arctinka musisz wejść w ustawienia na górze forum potem po lewej szukaj moje ustawienia (na czerwono podświetlane) w dół szukaj zaawansowane ustawienia.Wyświetli ci się lista do odhaczania i wybieraj najważniejsze to zaznacz w Pozostałe opcje (na czerwono) pierwszą pozycję Zaawansowany edytor - edycja w trybie WYSIWIG

I wtedy w pisaniu wiadomości po prawej będą minki a nawet więcej się otworzy i można dużo więcej i szybciej ich wstawiać

 

:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...