Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Też tak było i u mnie, najpierw login miałam dziwny, ale poprawiono mi, też strasznie wolno otwierały mi się strony, mogłam iść sobie kawusię zrobić i wrócić a ta dopiero sie otworzyła...

Ale to było ładnych kilka dni temu, potem wsio ok i tak jest do dzisiaj... ;)

 

Mam nadzieję, że będzie działać szybciutko wsio i u ciebie...

 

Najgorzej, że w święta nie mogłam wejść i nic napisać.

 

Nu ja widzę, że znowu pędzicie jak strusie:D Gratuluję.

 

Pogoda była u mnie do wczoraj, dzisiaj leje deszcz. Mam nadzieję, że strop zalany:)

Też czekam na focie i pozdrawiam Was wiosennie.

I jak tam dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za kciukasy, podobno "łatwizna" była, ale ja tak jak Iza, odetchnę jak wyniki usłyszę. Trochę nam zależy, bo syn wybiera się nie do rejonowego gimnazjum więc liczba punktów decyduje o przyjęciu. :eek:

 

Hahahaaaa.... mam buźki:D

 

Na budowie.... MOKRO!!!!!

 

Dobrze, że udało się ułożyć strop... tymi rąsiami... w cztery dni:yes::wiggle:

Po wczorajszych deszczach nawet ciapek staje w błocku:(. Rozmiękniety dojazd przeszkadzałby nam bo przypomnę dostawa stropu rozładowała się przy samiutkim wjeździe:sleep:(a ten buziek to śpiewa? chrapie? złorzeczy?).

Więc wszystko musieliśmy przewozić. Koooooooooochany ciapuś:hug:

 

Po południu wrzucę (jak mi się uda) parę zdjęć. Końcowego efektu co prawda nie mam, bo zaczęło lać.... wcześniej "tylko" padało, i nie myślałam o zdjęciach, ale coś tam mam.... tyle że z telefonu bo akumulatorki wysiadły... właśnie trza pamiętać coby kupić...

 

Na razie papa... do wieczorka:D:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była u mnie do wczoraj, dzisiaj leje deszcz. Mam nadzieję, że strop zalany:)

Też czekam na focie i pozdrawiam Was wiosennie.

I jak tam dzieci?

 

A gdzie tam zalany... w środę zaczęliśmy układać... jeszcze wieniec zazbroić, obszalować... nie od razu wiesz co zbudowali;)

 

a dziecki... dobrze dziękować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że to tylko kwestia przyzwyczajenia, chociaż osobiście lubię zmiany... ale na lepsze;)

 

Szybka odpowiedź fajna sprawa... mogły by tylko być przy nie chociaż podstawowe buźki... jakoś lubię te wzmacniacze wyrazu:rolleyes:... cóż niektórzy inne przerywniki mają hihihihi....

 

I w cytatach chyba zdjęcia jako załączniki się wpisują... to jak przytoczyć zdjęcie sprzed jakiegoś czasu... trzeba chyba do adresu się dobierać, niefajnie oj nie nie:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... tym razem nie pochwalę się stropem... rzadne baterie w chałupie nie pociągnęły aparatu... a w telefonie mam zdjęcia "sprzed".

 

Tak prezentuje się domek z przednimi kolumnami

 

1db5b217ebd72750d7&#.jpg

 

4216cb400611a5d8808.jpg

 

Podglądałam kolumnę:D

 

8333d1a4ae4ff9cbf6&.jpg

 

Tutaj podciąg w salonie.... jeszcze widnym:)

 

7604da7ab5e4b23b9f&#5.jpg

 

 

A na koniec.................................................................................................. królewicz:rotfl:poznajecie???

 

2f611d61d38a824a81&#5.jpg

 

 

Ps. Dlaczego te zdjęcia takie małe????? Już nie można dużych :confused:

Edytowane przez Arctica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne fotki :)

Widzę, że podjazd już ukamieniony ;)

Ja na podjazd chyba się w tym roku nie doczekam, bo gruzu raczej przybyw jak ubywa przed domem.

Na razie będziemy się bawić w oklejanie kolumn, tylko nie wiem kiedy, bo albo pogoda nie sprzyja albo czasu brakuje :(, ale marzy mi się uporządkowany teren przed budynkiem. Do czasu, gdy nie zrobimy szamba, nie będzie to jednak możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szambo już mamy, a podjazd wygruzowany nie wykomieniowany... pod większością drogi, tej dojazdowej był robiony wykop pod przyłącze wodne. Nie pomyśleliśmy wcześniej, a teraz mientko :mad:

 

Porządku to ja się chyba w tym roku nie doczekam:(... przed domem znaczy się... czasu zabraknie:-x... a jeszcze przy stajni syf poremontowy... też się posprzątać sam nie chce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... ładnie to będzie jak się wszystko zazieleni:D, narazie same golasy stoją i straszą:rolleyes:

 

Też dumałam nad gotowymi... ale po pierwsze koniecznie chcę grubasy... 50 u dołu, a po drugie mam ich 10 sztuk.... z torbami bym poszła:wiggle:

A papier.... sie zerwie;)

 

u nas całe szczęscie ino 2 kolumny potrzebowałam wiec się skusiłam na nie bo zawsze marzyłam o takich doryckich moje maja wymiar 31/36 wiec nie są az takie grube ale tez nie cienikie takie akurat pasujące do benka naszego :D:D:D

 

ale za to u Ciebie bedzie taki prawdziwy dworek ,bo cóz to za dworek bez kilku- nastu filarów :cool:;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...