Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wg mnie pasują i wręcz są niezbędne ;)

Tylko jak się za to zabrać?Nie wiem ,czy najpierw wylożyc tarasy ,czy zrobić podstawy?Chciałabym aby były najprostsze z możliwych i teraz pojawia się pytanie z jakiego materiału to zrobić .Styropianu nie chcę.Może są gotowe takie polówki ,które się skleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się za to zabrać?Nie wiem ,czy najpierw wylożyc tarasy ,czy zrobić podstawy?Chciałabym aby były najprostsze z możliwych i teraz pojawia się pytanie z jakiego materiału to zrobić .Styropianu nie chcę.Może są gotowe takie polówki ,które się skleja?

odbierz p.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... to dopiero kawałek domku... już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła Wam pokazać zdjęcie domu z dachem... i listeczki na starodrzewie zdążą się do tego czasu wykluć:D

 

Podstaw najprawdopodobniej nie będzie. Będą wychodziły bezpośrednio z tarasów. Góra, głowica się to chyba nazywa, będzie a'la dorycka. A'la bo nie wiem co mi wyjdzie;).

 

Moniu... ja tes kcem te betonowe.... oblukać:rolleyes:

 

Skabuś... witaj:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynkę odładowałam.... opróżniłam znaczy się.

 

Z zalewania stropu chyba nici... nie mamy układów, tam na górze, błocko takie, że bez kaloszków nie podchodź.

 

W poniedziałek prawie zazbroiliśmy całość, we wtorek przekształciliśmy to "prawie" na "zrobione" i zaczęliśmy szalować wkoło wieniec. Dziś pada:bash:.....

Jutro skończymy szalować... i.... nic tylko się upić i czekać na suszę;)

 

Więźba zamówiona, przyjedzie pod koniec przyszłego tygodnia, chyba że nadal będzie padać i zadzwonię aby się wstrzymali z dostawą :confused:

 

Kto ma chody, tam na górze.... wystąp!!!!.... będziem negocjować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nawet cieszę z deszczu, bo mi tynki ładnie schną, nie za szybko :) i nowo wsadzone tuje, które były/są niemal pozbawione korzeni, mają większą szansę na przyjęcie ;)

Arctico, powinno się wypogodzić i nawet cieplej ma być. Najlepiej jak zamówisz beton na sobotę rano ;) Już w piątek ma ustępować deszcz, a w sobotę bez deszczu, więc lej, póki się da, bo później znowu bedzie padało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu... ale właśnie się nie da :cry::cry::cry:... nie wjadą:(... tak z tydzień powinno nie padać coby się dało

No tak, zagruzowana tylko część podjazdu - u nas to samo było z samochodami dostawczymi - topiły się ...

Nie martw się jednak - w końcu musi przstać padać. Życzę Ci, aby stało się to jak najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DNie kraczcie ,ma nie padać .W końcu i ja dach przecież robię:DNie będzie padało ,nie będzie padało ,nie będzie padało.............................................

 

 

Hej! :D

 

No pewnie,ze nie będzie padało!

Nie ma takiej opcji, bo u nas za tydzień z kostką ruszamy i tez musi być sucho! :)

Tak więc ..... Nie będzie padało, nie będzie padało...... i tak jeszcze ze 100 razy byle zadziałało ! :wiggle::wiggle::wiggle:

Czujnie przesyłam słoneczne pozdrowienia :D

 

P.S Słyszałam ,że w weekend ma być 16-18C i słońce! więc głowa do góry , grunt to pozytywne nastawienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...