Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie te ciepło i słońce?

 

Skuś baba na dziada żeby nie padało!!!!

 

U mnie wylewki schną, ale ciut pracy mamy teraz innej - mielismy ciąć duże gałęzie u drzew ( żeby potem te wielkie drzewa ściąć)... ciut mnie przeraża ta wspinaczka Miska... Ale przez deszcz -niestety u nas pada! Nici ... a w domu łapie mnie leń totalny.

Już dzisiaj mówię do Miśka: - wiesz a może da jakoś radę, bo nie pada, tylko tak szaro, ściąć te gałęzie... A on patrzy na mnie jak zaczarawany i mówi - toż kobieto właśnie pada i wczoraj padało...to tak zmokły te drzewa, że nie wejdę, nie ma mowy.

No i tak... :( A tu gałezie zaczynają puszczać listki...

 

U mnie też Arctica jak popadało w sobotę i potem w niedzielę, to chłopaki z maszyną do wylewek utknęli w malutkim dołku z drugiej strony domu, co się nakombinowaliśmy aby ją stamtąd wypchnąć - ich 5 chłopa, Misiek i ja a maszyna 1,5 tony... i nic, bez ciągnika się nie obyło... Dobrze, że z piachem przed deszczami przyjechał.

Z więźbą mielismy tak, że zostawiona musiała być z 50 metrów do domu, potem musieliśmy przewozić.

 

Trzymam kciuki za ładną pogodę, ja prognozy dzisiaj nie oglądam... bo przecież: NIE BĘDZIE PADAŁO ;).

 

Pozdrawiammmmmmm...;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do 15,00 było pięęęęęęknie, ale potem..........niech to !!!!!! - wietrzysko takie, że z chałupy nie wychodziłam, a i tam zmarzłam, bo okna jeszcze nie uszczelnione :( Miałam na sobie : bluzkę z długim rękawem, dwa polary i ......kamizelkę ocieplaną - zimą ubierałam się cieniej !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim... za kciuki, za mantrowanie, zaklinanie... za to, że jesteście :)

 

Na razie nie padało i nie pada, ale... jak nie urok to... żałoba narodowa:(. Samochody ciężarowe od piątku od 18 mają zakaz poruszania się... byliśmy umówieni na sobotę:(... cóż... siła wyższa... jutro też ma nie padać, wytrzyma, ale psyyyttttt.... bo zapeszę;)

 

Zaraz, zaraz.... co robiliśmy?..........

W czwartek kończyliśmy zbrojenie, zaczęliśmy szalować wieniec....

w piątek dokończyliśmy wsio na tip-top do zalewania...

a w sobotę...... dzień ogródeczka:D

wiecie jak długo grabi się 1ha na dwa grabki????

- 3 godzinki:D...

a wiecie ile się ugrabiło?????

-dwie rolnicze przyczepy:cool:... głównie uschnięta i wytrząśnięta trawa, ale sporo też drobnych kamieni...

 

Poza tym wsadziliśmy drzewka, wszystkie już dotarły z tych, które zamawiałam... i tutaj Wam powiem, duuuuuuuży ogródeczek mam:D... 150 drzewek różniastych po prostu nie widać:eek:. Wielkie co prawda nie są, ale zawsze;)...

oooo... tutaj som........ widać????

 

Qrde... taka mądra byłam... i zdjęcia mi się nie pokazują... i ilość buziek już przekroczyłam, łeeeeee.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się uda... nie podoba mi się ten limit wielkości:mad:

 

 

Tutaj dowód na to, że ....nie widać:(, na pierwszym planie omoriki... pod lasem daglezje, ale ich to już całkiem nie widać:(... trochę w prawo, no dobra troooooooooochę, wsadziliśmy 50 modrzewi:D... będzie las...

 

074b07764f624a54494.jpg

 

 

Jak już się udało z tymi zdjęciami to pokażę Wam jeszcze jak mi się w chałupie ściemniło... tak, że w końcu widać gdzie są okna:D

 

17158dcf1398393444&#54.jpg

 

 

Tutaj z drugiej strony

 

82354033e7d25526e2&#5.jpg

 

Tak, tak... ten ktoś między kolumnami to ja... o tu bliżej... z pierdolniczkiem:oops:

 

ea15f9adb0f2dc4823&.jpg

 

 

KTO WIE JAK WKLEIĆ ZDJĘCIA ŻEBY NIE ROBIŁY SIĘ KWADRATOWE ????

Edytowane przez Arctica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...