Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak sobie tak popatrzę na mojego gepardzika to jakoś dziwnie zadyszki dostaję:lol::cool:

 

Aaaahhhhaaahahahaaaaaa.... ale mnie uśmiałaś.

 

Trawkę zabronowaliśmy ciapeczkiem w te i wewte... trochę się przykryła, ale ogólnie tak się jakoś ładniej zrobiło... przy małych powierzchniach nie trzeba przykrywać... wystarczy za stracha troszkę popracować:D... ale powiem Ci, że jestem mocno zdziwiona bo u nas nie ma wróbli:jawdrop:... bażanty co łażą to chyba mięcho wolą, pliszki siwe też... innych naziemnych, trawo -nasiono żernych nie stwierdziłam;)

 

To gratuluję postępów, zaraz idę do Ciebie poczytać, chyba że mnie kto od kompa popędzi... to pójdę spać:)... strasznie sennie jakoś:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za gratulki...

 

Moniu... stołki pewnie ustawimy już w piątek... nie wiem kiedy kierbud pozwoli na układanie murłat:rolleyes:...

 

Jutro mamy w planach uruchomienie wody w domu. Rurka zakopana i trzeba by jeszcze wcinkę zrobić, nawet dziś różniaste zabaweczki mąż kupił:).

A jeszcze parę słupków mamy zabetonować... tak wszystkie sroczki za ogon trzymamy;), ciekawe kiedy wszystkie zwieją;)

 

No i CZEKAMY NA WIĘŹBĘ!!!

Jak naprawdę dojedzie, w co szczerze wątpię, to będę naprawdę zaskoczona... beton był przed czasem, drewno podobno będzie... fiufiu.... dużo się zmieniło od ostatniej budowy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję stropu :)

Fotki będą ??

 

Są w aparacie, ale tylko efekt końcowy... jak przyjechała pompa to deszczysko padało i nie kciało mi się z aparatem latać... a jak przestało to nie miałam czasu na robienie zdjęć.

Akumulatory, te co od nie pamiętam kiedy mam kupić nowe niestety padnięte, nie dam rady teraz zgrać... poprawię się w niedzielę... może już kawałek drewna będzie widać:D

 

Papapa:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ STROPU KOCHANA !!!! :wave:

 

Oczywiście w Twoim przypadku, to żadne zaskoczenie, że wszystko idzie zgodnie z palnem i szybko do przodu, ale baaardzo się cieszę,że kolej na więźbę! :) Czekam na foteczki! Trzymam tradycyjnie kciuki za POGODĘ DLA WSZYTKICH INWESTORÓW ;)

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa.... zapomniałam... przed deszczami lepiej... tylko faktycznymi, a nie zapowiadanymi:mad:... miało popadać i ledwie strop podlało

 

Pewnie że lepiej posiać przed deszczami faktycznymi :cool: ale nasi meteorolodzy to jakoś rzadko trafiają prognozę z faktyczną pogodą:rolleyes:. nawet zapowiadane zimno i przymrozki im nie wyszły (choć tego akurat nie żałuję:lol:). I tak sobie myślę że będę musiała sama za deszczową chmurkę robić i ze szlauchem latać :lol::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że lepiej posiać przed deszczami faktycznymi :cool: ale nasi meteorolodzy to jakoś rzadko trafiają prognozę z faktyczną pogodą:rolleyes:. nawet zapowiadane zimno i przymrozki im nie wyszły (choć tego akurat nie żałuję:lol:). I tak sobie myślę że będę musiała sama za deszczową chmurkę robić i ze szlauchem latać :lol::rolleyes:

 

A u nas już 2 razy padał grad - DZISIAJ !!!

 

Ja od niedzieli słyszałam, że w czwartek śnieg z deszczem i 6 stopni... nawet dziś z mamą rozmawiałam, że daaaaaawno im ta prognoza tak dobrze nie wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam dociekać, która to manipulowała w pogodzie:mad::mad::mad:

 

Może i Waszym majstrom nie przeszkadza śnieg z deszczem, ale mój się zbiesił:rolleyes:

 

Dobrze, że nauczona własnym, wieloletnim doświadczeniem byłam niemal pewna, że więźba jednak nie dotrze... nie dotarła, tradycyjnie samochód się wziął i rozwalił:D... byle tylko się niebawem odpsuł, bo będę zła:yes:.

 

Oby na weekend im się prognozy sprawdziły... ma być śliczniusio:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...