Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Hahahaaa... popędziłam dzieci od netu... wstrętna ciotka ze mnie... ale tylko na sekundkę, obiecuję:D

 

Kominy dojechały, tylko wyjechać się później nie dało, trza było ciapeczka fatygować:yes:

 

Wczoraj wieczorkiem dojechały, a dziś się wzięły i postawiły... prawie bo do dachu... jutro dokończymy:D

 

Tfu,tfu... podobno jutro ma dojechać blacha... aż się boję...:eek:

 

 

 

Słoneczko... może jeszcze siniaki na zadku byś kciała obaczyć:rolleyes:... po łatowaniu mnogo ich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś... kosek, ten dokarmiany zimą to teraz mojemu synusiowi kołysanki wieczorami śpiewa... na budowie i kosków i kukułek i wszelakiego ptica dostatek, aż wstyd nie wiedzieć kto to śpiewa... ale nadrobię. Nawet radia głupio słuchać.

 

Ps. kto, jaki ptaszek ma w swoim repertuarze "figaro, figaro, figaarooo"?... dosłownie tak to brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też próbuję rozszyfrować nasze działkowo-leśno-łakowe ptaszki, ale kiepsko mi idzie. Rozpoznaję tylko kukułkę, która mieszka u nas od ubiegłego roku :lol: Oczywiście zawsze jak mam możliwość sfocenia z dobrej odległości ptasząt lub sarenek to albo aparat mam na drugim końcu działki, albo zapomnę zabrać z domu. Uwielbiam się wsłuciwać w ptasie trele.

Arctico, kiedy układacie blachę? Jaki kolor tej blachy będzie? Ceglasty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś... kosek, ten dokarmiany zimą to teraz mojemu synusiowi kołysanki wieczorami śpiewa... na budowie i kosków i kukułek i wszelakiego ptica dostatek, aż wstyd nie wiedzieć kto to śpiewa... ale nadrobię. Nawet radia głupio słuchać.

 

Ps. kto, jaki ptaszek ma w swoim repertuarze "figaro, figaro, figaarooo"?... dosłownie tak to brzmi

 

 

Jak on to figaro po nocach wyśpiewuje to słowik ... szary dokladnie. Ale pewności nie mam bo słowik to jeszcze tak fajnie gulgocze i kląska ;)

 

A kiedy tak śpiewa ? Cały dzień czy wieczorami raczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też próbuję rozszyfrować nasze działkowo-leśno-łakowe ptaszki, ale kiepsko mi idzie. Rozpoznaję tylko kukułkę, która mieszka u nas od ubiegłego roku :lol: Oczywiście zawsze jak mam możliwość sfocenia z dobrej odległości ptasząt lub sarenek to albo aparat mam na drugim końcu działki, albo zapomnę zabrać z domu. Uwielbiam się wsłuciwać w ptasie trele.

Arctico, kiedy układacie blachę? Jaki kolor tej blachy będzie? Ceglasty?

 

Już zaczęliśmy, tylko nie mogę się z pogodą dogadać:mad:, leje, lele.... i zzzzimno jak diabli, echhhhhh.....

 

Kolor... pewnie, że ceglasty:lol:

 

A aparatu to już się nauczyłam.... nie żałować, że go właśnie nie mam;)... zawsze sobie tłumaczę, że przecież takie widoki to już na stałe będę miała:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak on to figaro po nocach wyśpiewuje to słowik ... szary dokladnie. Ale pewności nie mam bo słowik to jeszcze tak fajnie gulgocze i kląska ;)

 

A kiedy tak śpiewa ? Cały dzień czy wieczorami raczej ?

 

Ten od figaroooo to w dzień piał... bo oststnio już nie słyszę tego właśnie figarooo , za to wieczorami i od świtu coś tak drze dzioba, że zasnąć nie idzie:yes:... słowik??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... jak zwykle po długiej nieobecności zaskakujesz nas postępami :) Kawał świetnej roboty z dachem! Pewnie na następnych fotkach zobaczymy blachę na dachu i kominy ;)

Powodzenia i wygoń to paskudne choróbsko!

 

Anusiu... kominy som... sam żem, tymi rąsiami zastyropianowała i zatynkowała:wiggle:...

 

A na fotki z blachą jeszcze troszku musisz poczekać... chyba, że pogody trochę lepsiejszej zamówisz;)

 

Ps. chorósko już paszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: niesamowita jesteś. sama z chopem taki dach strzelić !!!!!!.

Ja przy tobie to pikuś z moim ocieplaniem wełną i stadem siniaków po chodzeniu na kolanach i łokciach rozkrokiem na krokwiach.

 

hihihiiii... jak masz już wprawę to może i do mnie wpadniesz????... niecierpię wełny, na samą myśl już mnie gryzie:x

 

a nie trzeba było sobie nakolanników sprawić???, ja do fugowania nie startuję bez:D

 

Dach nie taki straszny... więźba znaczy się... z blachą nam gorzej się dogadać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten od figaroooo to w dzień piał... bo oststnio już nie słyszę tego właśnie figarooo , za to wieczorami i od świtu coś tak drze dzioba, że zasnąć nie idzie:yes:... słowik??????

 

Może "figaro" usiadło nan jajkach ? ;)

 

W nocy to słowik szary albo kopciuszek .

 

Ten pierwszy śpiewa pięknie ... drugi to jakby potrząsać puszkę z gwoździami :D ... taka metalowa grzechotka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...