Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może "figaro" usiadło nan jajkach ? ;)

 

W nocy to słowik szary albo kopciuszek .

 

Ten pierwszy śpiewa pięknie ... drugi to jakby potrząsać puszkę z gwoździami :D ... taka metalowa grzechotka ...

 

To ptaki-faceci wysiadują jaja? Bo śpiewają to chyba oni, nie???

 

Musi być słowik, bo cudnie śpiewa, tylko nie wiedziałam, że ptaki potrafią tak głośno drzeć te dzioby:D, i to prawie jeszcze w nocy zaczyna:yes:.

 

A kopciuszki znam, ale one takie monotematyczne, a tu całe uwertury... cuuuudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek się na chwilę ruszy i u ciebie takie zmiany.

Wygląda świetnie.

Pozdrawiam Cie mocno.

Tęskniłem za wami.

pa

 

Dzięki za pochwały, przyjemne tym bardziej, że efekt "tymi rąsiami " wypracowany:D

 

Teraz bardzo rzadko zaglądam na FM, i właśnie niedawno się zastanawiałam co u Ciebie słychać. Pracuję nad mobilnym netem, więc może niebawem będzie mi dane nadrobić zaległości w Waszych dzienniczkach.

 

Również serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach z pewnością już gotowy :) Miejmy nadzieję, że pobliska rzeka nie wylała na Artcticowe tereny ...

 

Niestety Moniu... jeszcze nie gotowy:(...

 

Pisałam kiedyś, że "rzeka" to ciut przyduże określenie dla tego cosia co u nas ciurka... no dobra, teraz to jest rzeczka, bo przybyło w niej z metr wody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na budowie....

 

Dach, a dokładniej prace dekarskie były jak do tej pory najtrudniejszym elementem dla mnie. Nie chodzi o sam sposób, co i jak to wiem (wiemy), ale ja tylko baba jestem o czym moja druga połówka zdaje się czasami zapominać. Było ciężko...

 

Bywały chwile zwątpienia...

 

Baaaa... nawet oczy mi się zapociły kilka razy z bezsilności... (ps. ma ktoś krzydła na zbyciu?)

 

Obecnie brakuje słownie "pięciu" malutkich trójkącików i gąsiorów na dwóch kalenicach... wczoraj zabrakło nam ze trzy godzinki... doba za krótka;)

 

A poza tym, cuś strasznie bucało za lasem.... a skoro smoki już wyginęły to cóż to może być??????

 

ano właśnie, burza... to nawet burzysko potworne było i nas wzięło i pogoniło:D

 

Ostatnie niepewne spojrzenia... zdążę - nie zdążę

 

http://images41.fotosik.pl/293/28b51722a0ad24b4med.jpg

 

W tym miejscu należy się sprostowanie... pokrycie dachowe zrobione zostało nie tylko "tymi rąsiami",

przez dwa... nie trzy dni pomagał nam mój kochany teść... a efekty są takie

 

http://images41.fotosik.pl/293/0a2811e253ab4f74med.jpg

 

http://images41.fotosik.pl/293/0472ef3587121ad5med.jpg

 

I tutaj z potworkowymi elementami mojego dworku (wiecie o co mi chodzi?:D), od ogrodu...

 

http://images36.fotosik.pl/184/cc22e39da562b340med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać i pogratulować takich postępów i w takim czasie.

 

Wiem cos i ja o tym, jak to nieraz Misiek zapomina, że ja tylko kobietka jezdem i bicepsów nawet ni mom... Aj te chłopy...

 

Ale domek - dworek, wygląda teraz z daszkiem SUPER;)

 

Juz niedługo deszcze, burze nie będą takie straszne, bo wskoczycie lada dzień do wewnątrz z pracami:D

 

życzę dobrej pogody i pozdrawiam WAS.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARCTIKA Ja się tak nie bawię. Stale cię nie ma i nie ma. Czy żeby sobie z Tobą pogadać to trzeba do Ciebie jechać?

I co z tego że ułożyłaś dach hę? :cool: No przecież już mi bardziej szczęka opaść nie może po ostatnim opadnięciu na widok więźby:jawdrop:.

Ty to się lepiej przyznaj ile swoich klonów sobie porobiłaś ? :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...