Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć córko Guinness-a z talentem dekarskim ;)

Przyprowadziłam ci Wilgę ... mam dziwne wrażenie, że to jest to twoje figaro ...figaroooo

 

 

sprawdź no swoim uszkiem :D

 

Nigdy nie słyszałam jej na własne ucho ... aż przyleciała ...

 

Pierwsza myśl ... figaro ! :yes: Myślę, że to ona chociaz moja troszkę ładniej śpiewa.

 

Pełen szacun za dach - jesteś wielka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.... ogólne brzmienie bardzo podobne, ale dokładnie sekwencji "mojego" figaro to nie szłyszę u tej wilgi. Tamten mój wyśpiewuje różniste trele, a figaro jest maleńką ich cząstką, ale tak mocno wpada w ucho, że nawet moja większa połówka już mówi: "o twoje figaro znów daje:)". Bo miał przerwę, a ostatnio zdarza się go słyszeć... i śpiewa w dzień, południe, popołudnie... może to pozwoli go zidentyfikować.

 

Za to chyba w moich krzakach grasuje drozd, możliwe? posłuchałam reszty i ten też znajomy się wydaje:D

 

Dzięki za szacun... ile to ja już tych zawodów obskoczyłam:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arctik

o kurcze jak u Ciebie juz fajnie i dach juz masz skonczony ,ale Ci zazdroszczę :) u nas jak sama widziałas opóznienia i to duże brrrrrrrrrr jak jak bym juz chciała miec dach skonczony wtedy ta pogoda by mi nie przeszkadzała bo wszystko by się w srodku robiło a tu trzeba czekać na poprawę pogody ,aż mi się juz płakać chce brrrrrrrr:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pięknie kwitnący kaktus:jawdrop:

Ojej, śliczniutki kaktusik :)

 

cudny kaktusik!!!!!!!

jeszcze tyle kwiatów na jednym kaktusie nie widziałam!!!!:)

 

witam,widzę,że czego się nie dotkniesz to w złoto się zamienia;):yes:, dom sami budujecie i jeszcze takie cudne kaktusy potrafisz wyhodować:D.

 

 

Dzięki... kaktusy to chyba mi kwitną, bo zapominam o nich :oops:... a one właśnie kwitną jak mają za sucho... ale opuncja, ta co ją w zeszłym roku z wakacyjnych wydm przytaszczyłam wypuszcza nowe odrościki... a już myślałam, że nic z niej nie będzie... tak w ogóle to lubię kaptusy:yes:... grudnik też kwitnie, teraz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arctik

o kurcze jak u Ciebie juz fajnie i dach juz masz skonczony ,ale Ci zazdroszczę :) u nas jak sama widziałas opóznienia i to duże brrrrrrrrrr jak jak bym juz chciała miec dach skonczony wtedy ta pogoda by mi nie przeszkadzała bo wszystko by się w srodku robiło a tu trzeba czekać na poprawę pogody ,aż mi się juz płakać chce brrrrrrrr:(

 

Nie martwiaj się... zrobią i dach... nam też pogoda paprała i to mocno, ale udało się... to i Wam się uda:yes:...

 

Właśnie wczoraj jak kolejne burzysko przylazło to wspominaliśmy z drugą połową czasy kiedy to trzeba było do stajni zwiewać:)

 

Nie płakaj... bo i pogoda płacze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wieści budowlanych...

 

Ścianki działowe ciągną nam się jak flaki z olejem... ale tak to jest jak robi się milion rzeczy jednocześnie:yes::D

 

Zdążyłam w międzyczasie wymienić tynkarzy... tak, tak... jeszcze nie zaczęli, a już podpadli... to jędza ze mnie...

 

No i ... zainstalowaliśmy... okna:cool:, pewnie już to nikogo nie zdziwi, ale oczywiście tymi rąsiami:D...

 

Niestety palety z gazobetonem kiepsko się wpisują;)

 

http://images47.fotosik.pl/300/3e68f5113206055cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Monisiu... hihihiii... obecny etap to stan surowy prawie zamknięty:rotfl:

 

Dałam ciała i drzwi będą jakie będą... właściwie to jedyne w Polsce dostępne "od ręki" BIAŁE. Cała szczęśliwa dzwonię sobie zamówić drzwi, a usłyszałam, że 4-5 tygodni mam na nie czekać:bash:... to nie poczekam:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...