Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przepraszam za wczoraj... zbyt mocno się angażuję:rolleyes:... ale już lepiej:)

 

Zresztą na melodramatach, nawet kiepskich też ryczę jak bóbr. Hmmm... dlaczego się pisze (mówi) płacze jak bóbr????

To po dziadku mam...

 

 

Z wieści budowlanych...

 

Gabinet, czasami zwany psim pokojem pomalowany - czeka na podłogę

 

Łazienka mała też pomalowana (na śliczniusi błękit) i czeka...

 

Kuchnię dziś dokończyłam fugować, podoba mi się:wiggle:

 

Mąż zaczął dziś układać schody wejściowe z kamieni, miejscami z głazów... silnego mam chłopa:D:lol2:... podoba mi się... że schody, bo że chłop to jasne:rolleyes: brzydala bym nie brała;)

 

I jeszcze jedno...

 

BOĆKI STACJONUJĄ TRZECIĄ NOCKĘ!!!:cool:... właśnie niedawno zleciały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem:)...

Boćki tradycyjnie wylądowały. Ten co siedzi bezpośrenio przed oknem przy którym siedzę początkowo zdrzemnął się, na jednej nodze:jawdrop:, teraz wyraźnie podziwia moje włości, łeb mu się kręci na wszystkie strony:rolleyes:

Fajnie by było jak by sobie u nas sejmik urządziły...

 

Pochwalę się dzisiaj naszą weekendową pracą.

Zafugowałam kuchnię. Jeszcze sporo trzeba dopracować (właśnie w tej chwili mąż boczki wnęk obkleja), ale ogólny zarys już jest:wiggle:

http://images46.fotosik.pl/318/769493d60477488bmed.jpg

We wnękach będą jednak zasłonki. Wiem niefunkcjonalne... ale tak mi się bardzo ich chce, że nie umiem ich sobie odmówić. Tak sobie wymyśliłam, że ten sam materiał wstawię też w ramy górnych szafek i w kredensiku... pamiętacie, brakuje tam szybek:). A jak się na własnej skórze przekonam o niefunkcjonalności to zrobimy drzwiczki:D

 

Zrobiliśmy też schody wejściowe z frontowym tarasem. Chłop marudził żeby nie pokazywać, bo jeszcze niedopracowane, ale mi się już podoba:D

http://images35.fotosik.pl/173/2ebc20ef400083ebmed.jpg

http://images40.fotosik.pl/315/5d50230a61e97732med.jpg

Co krzywo????

To mi się najbardziej podoba:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arctica, kuchnia zapowiada się pięknie.

Strasznie mi przykro z powodu króliczka - ja u siebie na działce znalazłam cztery (chyba) maleństwa - w lawendzie mają gniazdko....Ich mamę rano przepłoszyliśmy, nie wiedzieliśmy że są tam małe i podeszliśmy za blisko. Mam nadzieję, że wróci... Maluszki mają nie więcej niż 14 dni, bo tyle nas nie było...

Czym karmić takie maleństwa jak ich mama nie wróci? Wziąć je do domu, czy jakąś klatkę na dworze zrobić? Nie znam się na króliczkach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Boćki są super! "Nasze" mają 2 gniazda kilka działek dalej ale regularnie nas odwiedzają! :)

Kiedyś 4 siedzialy u nas w ogrodzie :)

 

Kuchnia wygląda super ! Piekarnik jest , można pyszności piec ;)

 

Schodki nie z mojej bajki, ale myśle,że w calości z waszym dworkiem i całym zamysłem, będą ślicznie się komponować! A pracy mężuś miał przy tym chyba nie mało , więc wyrazy szacunku :)

 

Buziaki :*** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico, nie pisalam ci chyba by nie zapeszac. Znalezlismy na wiosne zajączka i to samo przeszlismy. Wyadaje mi sie ze by po niego wrocila zajęczyca, ale jak nas zobaczyla, to koniec. A co ja poradze ze u nas na posesji te zajace chowala, snieg zszedl i zaczela je wynosic do lasu. mamy nauczke by nie ruszac. Ja mysle ze by po niego wrocila bo ja pozniej widzialam jak kicala nam przez ogrod. Nie mielismy jeszcze bramy, dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico,

 

hm, coś mi się zdaje, że te same lampki mamy...czyli muszą być śliczne....

 

Kuchnia już widać, że bedzie śliczniusia i klimatyczna.

 

A schody ? Taki wiejski duch tu przemawia...(dla mnie słowo wiejski nie zawiera minusów, tylko oddaje charakter)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arctica, kuchnia zapowiada się pięknie.

Strasznie mi przykro z powodu króliczka - ja u siebie na działce znalazłam cztery (chyba) maleństwa - w lawendzie mają gniazdko....Ich mamę rano przepłoszyliśmy, nie wiedzieliśmy że są tam małe i podeszliśmy za blisko. Mam nadzieję, że wróci... Maluszki mają nie więcej niż 14 dni, bo tyle nas nie było...

Czym karmić takie maleństwa jak ich mama nie wróci? Wziąć je do domu, czy jakąś klatkę na dworze zrobić? Nie znam się na króliczkach :(

 

Ja karmiłam Bebikiem początkowym, ale widać coś nie tak z nim było... Myślę, że mamusia wróci... my kosząc pierwszy raz też o mały włos nie rozjechaliśmy dwóch przestraszonych stworów. Po koszeniu położyłam je pod drzewkiem, tam gdzie je znaleźliśmy i mama je zabrała... kilka dni później widzieliśmy kicającą czwórkę i mam nadzieję, że to właśnie one:)...

 

Tylko nie dotykajcie i zwierzyniec trzymajcie zdala i będzie ok... musi być;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...