Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ach jak wy macie fajowsko dziewczyny z tymi możliwościami zwierzakowymi. My od jakiegoś czasu z córką namawiamy małża mego żeby się na psa zgodził. A on nie chce. A tak by było fajnie. Przecież Tomuś na zmiany pracuje to i rano i wieczorkiem z psiem by wyszedł ot tak z rozpędu. A on - NIE I NIE I NIE. Samolub jeden. Powiedział że się może zgodzić pod jednym warunkiem - że on z psem nie będzie wychodził. No chyba że będzie lało to wtedy owszem. :mad:. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaaa............ i znowu mi kopara opadła!!!!!!!!!!:)

myślałam, że już mnie kochana niczym nie zaskoczysz.......... a tu co widze??? kaczory sie kąpią w brodziku :)

........nastepnym razem nawet jak będa nurkowały tam w maskach z rurkami..........to mnie nic nie zdziwi już!!! :)

 

:lol::lol::lol:

sądzę, że one bardziej natural poławiacz pereł:rolleyes:... ale kto wie... jak by tak rafę jaką wychodować;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... u mnie też "inwentarza" przybyło ... ale pierzaki ?

 

:jawdrop:

 

Toć to się robi siedlisko z prawdziwego zdarzenia ! Przynajmnie ci jajków nie braknie :)

 

A świneczki będą ? ;) ... Bo mnie to się mała kózka marzy ...:rolleyes: ...lebo kucyk ...

 

Kuróf, kaczkóf i perliczkófff to kupiliśmy w celu resocjalizacji psicy. Właściwie to miały być kury... spodobał mi się Helmut, a żon stwierdził, że on z targu nie wyjdzie jak mu kwaków nie kupię... i co??? miałam go zostawić:rolleyes:???

 

Zośka (koza mini) to pierwsze zaplanowane zwierzę, a nie ma jej jeszcze tylko dlatego, że taką właśnie dokładnie wymarzoną i akuratną Zośkę można kupić jedynie daaaaleko od nas... ale monitoruję non stop:rolleyes:

 

Kucyk... właściwie połówek już znalazł... i blisko nas i śliczniusi... tylko niestety ON, a ja kcem kobyłkę:wiggle:

 

Świneczki... a i owszem, tylko jeszcze nie zbałamuciłam chłopa na świnię w domu... chcę peruwiankę... a one raczej domowe:rolleyes:... no i dumam nad wietnamką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak wy macie fajowsko dziewczyny z tymi możliwościami zwierzakowymi. My od jakiegoś czasu z córką namawiamy małża mego żeby się na psa zgodził. A on nie chce. A tak by było fajnie. Przecież Tomuś na zmiany pracuje to i rano i wieczorkiem z psiem by wyszedł ot tak z rozpędu. A on - NIE I NIE I NIE. Samolub jeden. Powiedział że się może zgodzić pod jednym warunkiem - że on z psem nie będzie wychodził. No chyba że będzie lało to wtedy owszem. :mad:. ;)

 

Jak już pies bedzie, to jestem pewna, że będzie wychodził ;) To tylko kwestia czasu :) Pis jest inteligentny i tak męża omota swoją miłością, że nawet nie bedzie wiedział kiedy, a będzie z psem na spacerze :)

 

Nie ma psa, który by nie zawojował chłopskiego serca... a już szczeniak:rolleyes:...

 

Przecież nie musisz od razu mówić, że mąż będzie z nim wychodził;)

 

Haaa... przypomiało mi się jak się szwagier mój jeżył na kota w domu... do momentu jak się pierwszy raz razem przespali:oops::lol2:

... i nawet kolejną znajdę z podwórka przyciągnął:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kotek to ŁON - Kubuś;) Dzisiaj kupiłam grysik dla kotów. A on -nie za bardzo kaman... woli piasek -kopie takie dołki, że śmieję się, że wpadnie tam.

Właśnie jak piach zamarźnie będą cyrki. Hm może polubi grysik. Już 2 razy u córki narobił. Ufffff -dobrze, że to posadzka jeścio. Szorowałam jak porąbana. W nocy coś mu się pomemłało.

Teraz szaleje na papierach - remenent był, full kartek do spalenia. Mam nadzieje, że przespi chociaz do tej 7-mej, albo 6-tej. Tej nocy 3 razy wstawałam:eek:.

 

SUPER te kaczuszki w tym brodziku:rolleyes:

Dzisiaj na fotce widziałam dworek z takim rondem z kamienia i odrazu o WAS pomyslałam;)

 

Uciekam - zostawiam pozdrowionka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kotek to ŁON - Kubuś;) Dzisiaj kupiłam grysik dla kotów. A on -nie za bardzo kaman... woli piasek -kopie takie dołki, że śmieję się, że wpadnie tam.

Właśnie jak piach zamarźnie będą cyrki. Hm może polubi grysik. Już 2 razy u córki narobił. Ufffff -dobrze, że to posadzka jeścio. Szorowałam jak porąbana. W nocy coś mu się pomemłało.

Teraz szaleje na papierach - remenent był, full kartek do spalenia. Mam nadzieje, że przespi chociaz do tej 7-mej, albo 6-tej. Tej nocy 3 razy wstawałam:eek:.

 

SUPER te kaczuszki w tym brodziku:rolleyes:

Dzisiaj na fotce widziałam dworek z takim rondem z kamienia i odrazu o WAS pomyslałam;)

 

Uciekam - zostawiam pozdrowionka. ;)

 

To nie zazdroszczę... kocie g...no strasznie śmierdzi:rolleyes:

 

Miło że o nas pamiętasz:)... chociaż po Twoim poście o kserowaniu papirów do US każda kobitka biegnąca na szpilkach też mi się z Tobą kojarzyła:)

 

Również pozdrawiam serdecznie

 

Ps. może do kuwetki nie żwirek koci tylko zwykły piasek na początek... jak się przyzwyczai to podmienisz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję dziewczyny że się w końcu odważymy i psiaka kupimy. Na razie jeszcze czekam bo nawet moi rodzice się dołączyli do tekstu - po co wam pies ?!?

A ja bym kciała bardzo west terierka tylko od razu myjnia przed drzwiami bo one to raczej takie szczotki do zamiatania podwórka są

 

sipatko-no właśnie: po co Wam pies?:wiggle:;)

 

Izuś... żeby jeszcze teście:rolleyes:... ze swoimi dogadać się nie umiesz???;)

 

Mi też baaaardzo westy podobają... tylko takie brudzące:rolleyes:... akurat na moją błotnistą wieś;)...

 

a jeszcze mi się podobają takie czarne mopy, też terierowate chyba ale nie pamiętam rasy... ale nasze psiury mają być obronne:wiggle:

 

Haaa... przypomniało mi się... mieliśmy na działce lisa, mąż z dużą psicą pobiegł na niego... Hannah ze szczekiem za nimi, a Salma zabezpieczała tyły... z wielkim piskiem uciekła pod łóżko:rolleyes:... toć pies obronny... Scoby Doo normalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica ...te wietnamki to są u nas w minizoo. w parku miejskim. Strasznie grube ... i brzuchole po ziemi ciagają ...

 

Na pewno chcesz taki czołg ?;)

 

Nooo podobajom mi się czołgi:wiggle:... tylko te obwisłe brzuchy, żeby były takie obwisłe to muszom się nafutrować i to zdaje się nie mało... nie jestem pewna, czy kolejny ryj do wykarmienia to to czego nam brakuje najbardziej:rolleyes:

 

Ps. jak na czołgi to krótka lufa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o budowie...

 

ZA-FU-GO-WA-NE !!!!!

 

całe 220m2!!!

 

Naprawdę miałam już dość, ale dziś dokończyliśmy:wiggle:

 

Z bruku zrobiliśmy rondo, reszta poczeka albo na ciepłą jesień, albo do wiosny:rolleyes:

 

Wygląda to jakoś tak (sorry za jakość - telefonem robiłam)

 

http://images45.fotosik.pl/334/a3228fe934d34303med.jpg

 

Ciągle pada... dobrze, że pada... moje kaczuchy mają frajdę:)

 

http://images39.fotosik.pl/329/41b17b5eeb973f65.jpg

 

 

Mogę też pokazać zapowiedź mojej kuchni... proszę nie patrzeć na niedomyte po fugowaniu płytki:rolleyes:

 

krzesła zmieniają image...

 

http://images50.fotosik.pl/333/1f8ce2c88a556667med.jpg

 

 

 

http://images49.fotosik.pl/333/47deabfc1d867c54med.jpg

 

i kawałek zasłon...

 

http://images49.fotosik.pl/333/7945cdf192ce2a98med.jpg

 

już wiem, że to jedna z moich lepszych decyzji, podoba mi się:wiggle:...

i uchylę rąbka tajemnicy... zerknijcie:lol:

 

http://images39.fotosik.pl/329/4dcaacd8033ffe30med.jpg

Ha... boki kuchni jeszcze do fugowania:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica szacun wielki :jawdrop:

Cudownie to wygląda.. rondo naprawdę wyszło zawodowo :)

I cudne łapeczki zza zasłonki widać :rolleyes: takie do miziania :rolleyes:

Chciałabym bardzo zobaczyć Twoją kuchnię.. wkleisz jakies zdjęcie? Jak nie chcesz na forum to może na pw? Może mnie jakoś zainspirujesz, bo ja już od tygodnia myślę, ustawiam i jakoś mi się nie podoba nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...