Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Arctico jestem pod ogromnym wrażeniem no po prostu cudnie:jawdrop:

 

Kuchnia zapowiada się ładniusio:):)......piesia prześliczne ,kaczunie również ......toż Ty gospodynią całą gębą he he he;)

Zaglądam teraz bardzo rzadko na FM ,a przyczyna to brak netu wrrrrrrrrrr:( nie zawsze jest włączony , bo

właścicielka często wyłącza :bash:

A i pogoda paskudna deszcze padają i wiatrzyska straszne!!!!

Gdy tylko będę miała ponowny dostęp do internetu na pewno zajrzę do Ciebie:)

Pozdrawiam cieplutko pa pa pa !!!!

 

Gospodyni... a jaaakkkk... już nawet kaczkom i kurczakom się z żarłem kojażę:rolleyes:...

 

U nas dopiero dziś tak naprawdę ciut cieplej było... ale i tak jak słońce zaszło to ziąb. Nawet pranie do końca nie wyschło:rolleyes:

 

Cieszę się, że mimo okrojonego czasu netowego znajdujesz czas aby zajrzeć do mnie:)

 

Również pozdrawiam:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A u nas pada :( Rano udało nam się jeszcze wywieźć gruz sprzed domu (nareszcie :) ), rozplanować okrągły gazon, a zaraz później się rozpadało. Mam jeszcze dylemat co do średnicy gazonu, ale chyba pozostanę przy7m. Droga dookoła ma jakieś 4-5m - też chyba wystarczy. U Ciebie chyba wszystko 2 razy szersze :) Wielki podjazd wyszedł - kamienia poszło strasznie dużo, jak sądzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ u Ciebie gorąco Arctica!!! Psiaki cudne i ..... bardzo dobrze, że dwa i..... bardzo dobrze, że baby. Moja Tośka tak tęskni za towarzystwem, że zaakceptowała nawet Kornelię. Kaczki są debeściarskie, jakbym miała jeszcze ze 20 arów też bym zrobiła taki folwark :).

Dziedziniec super ... zresztą Twoje klimaty to moje klimaty...

Fajnie, że jesteś wierna kobyłce u drzwi bo bez niej sobie Cię nie wyobrażam :)))

 

Witaj...

Bardzo się cieszę, że znalazłaś czas na zajrzenie do mnie... i na zostawienie śladu:)...

 

Kaczuchy nie potrzebują za wiele miejsca, pomyśl może się zmieszczą... chociaż para, są przecudne:rolleyes:... i jak szybko rosną...

Tylko kukurykania mi brakuje, moje koguty za młode jeszcze:(... chyba kupię sobie kobuta;)

 

Kornelia przesłodka... mamy taką zajęczycę, dzika niestety jak dzik:rolleyes: bo też bym pomiziała:lol:, a tak to tylko sad będę musiała grodzić:rolleyes:

 

Ja też nie wyobrażam sobie siebie bez kobyłki, tak już musi zostać... a prawdziwa kobyłka nadal w planach:rolleyes: , chciejstwach, marzeniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochana :)

01.09 minął...... więc jestem pewna że Wy już w nowym domku na dobre ........ :)............ foteczki dawaj jak tylko to ogarniesz i znajdziesz chwilę :)

pozdrawiam :)

 

Hej!

Właśnie 1 jechaliśmy do szkoły i wspominaliśmy Cię:)...

 

Do ogarnięcia to mi jeeeeeeeeszcze... a nowe robótki rozpoczęte:rolleyes:

 

Również pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas pada :( Rano udało nam się jeszcze wywieźć gruz sprzed domu (nareszcie :) ), rozplanować okrągły gazon, a zaraz później się rozpadało. Mam jeszcze dylemat co do średnicy gazonu, ale chyba pozostanę przy7m. Droga dookoła ma jakieś 4-5m - też chyba wystarczy. U Ciebie chyba wszystko 2 razy szersze :) Wielki podjazd wyszedł - kamienia poszło strasznie dużo, jak sądzę.

 

U nas jakoś się udało z pogodą... nawet ładnie było.

 

Moniu to złudzenie chyba... chociaż nadal nie wiem jaka jest średnica:oops:... jakoś mi się nie pamięta coby zmierzyć:rolleyes:.

Droga szer ok. 4 m, więc nie taka szeroka... właśnie ze względu na ilość zużytego kamienia ograniczaliśmy się do minimum:).

 

I nadal biję się z myślami co tu wsadzić:rolleyes:

 

Aaaa... i zaczęliśmy podbitki:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucę Wam tekscik mojej większej połówki

 

"Ciągle tylko albo pierzesz albo okna myjesz... opierdzielasz się wkółko, zrobiła byś coś pożytecznego":rolleyes:

 

Weź tu z takim gadaj:mad::p

 

To to zaczęliśmy coś pożytecznego... robimy podbitki:). Pierduczenia z tym od zadziobania, ale ... podoba mi się:lol:... nie pierduczenie, a efekt oczywiście;)... zobaczcie

 

http://images49.fotosik.pl/336/1f5c7ee648ae72a7med.jpg

 

jeszcze obróbeczka z blachy i rynny i... finito:)

 

 

Korzystając z okazji pochwalę się oczywiście moją trzodą...

 

Fajnie się śpi na pańci kurtce:rolleyes:

 

http://images47.fotosik.pl/336/bd61f84287f5b8ecmed.jpg

 

jak wszyscy to wszyscy:)

 

http://images48.fotosik.pl/308/515b573b783fcb31med.jpg

 

tutaj jeszcze moje kaczuchy... jedzą mi z ręki:lol:

 

http://images50.fotosik.pl/336/cf468d052844446cmed.jpg

 

A na koniec pokażę Wam jeszcze kaktusikowego kfiatuszka co to mi w sypialni siem wzioł i zakfit

 

http://images41.fotosik.pl/332/0d3d2dbc460e9b01med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam w większości przemyślane nasadzenia (zresztą pisałam o tym przed chwilą w dzienniku), ale bardziej mnie martwi ten kamień - ta ilość kamienia i jego cena :(

 

Droga 4m wystarczy? Dobrze się krąży? Niestety u nas nie da się sprawdzi, bo straszne błoto zostało po koparce :( , więc tak na oko wytyczyłam ok.4,5m z nadzieją, że się da jeździć.

 

Moniu... tak po kamieniach to jeszcze nie krążyłam... mąż ciągle to tu to tam coś podsypuje, cementuje i zabrania wjeżdżać:rolleyes:... ale wcześniej mieliśmy tyle właśnie wysypane piachem i wygruzowane... jeździło się swobodnie nawet naszym niekrótkim samochodem:rolleyes:

 

A kamienia, fakt idzie oj idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby nie być gołosłownym:lol:... sorry za jakość -tel.

 

http://images43.fotosik.pl/337/8e1e4098a99ecee5med.jpg

 

Tak w ogóle to mam teraz problem. Wydumane przeze mnie ustawienie w salonie nie pasi moim panom. Za daleko im do telewizora:rolleyes:... pół nocy dumałam co z tym fantem zrobić... wypadało by podjechać sofą i fotelami pod tv, a stół postawić przy kominku... bez sensu!!! zupełnie nie pasi mi...

Telewizor ma już wystawione kable na ścianie... można by je ukryć pod obrazem... ale znów na przeciwległej ścianie to było by przy kominku.... ratujcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...