Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podoba mi się Twoja kuchnia i wogóle wszystko i trochę mi smutno bo u mnie to wszystko by się nie zmieściło.

 

Izuś... nie smutaj:no:... Ty chcesz pięknego, malusiego czworołapa... a moje potwory będą duże, do tego ciotka Kaja... jak się wszystkie ułożą w oczekiwaniu na jedzenie to od razu przestają mi chodzić po głowie myśli, że może jednak za duża ta moja kuchnia:rolleyes:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potworki moje w trosce o to, aby pani nie zabrakło mocniejszych wrażeń przyniosły mi na taras...................... nogę:sick:

na szczęście nie ludzką:rolleyes:.... dokładniej nie zidentyfikowałam, jakiś młody dzik??? prosiak??? mała sarna??? tylko skąd one to u nicha wytrzasnęły???

dumam, że może koledzy w nocy przynieśli:rolleyes:...

A mnie od wczoraj jakieś licho trzyma. Poznałam dokładnie, bo z bliska budowę naszej muszli klozetowej, myślałam że umrę... dziś już troszkę lepiej ale nie mam siły łapy do góry podnieść, zimno mnie trzęsie... i nawet na kawę nie mam ochoty:o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia mega przytulna!!!!! Ślicznie :) :) :)

 

Zdrówka życzę!!!

 

Ja też drugi dzień w łóżku leżę, bo coś mnie gardełko dopadło :(

 

Buziaki :***

 

Dzięki...

 

Wy to się kochanieńkie cieplutko macie trzymać!!! Mnie tam cholera nie weźmie, ale Wam zabraniam chorować!!! Zrozumiano!!!;)

 

Pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniuchna Ci ta kuchnia wyszła Arctico .Ale bela drewna przy okapie będzie?Bo tego mi tylko brakuje...Teraz idę se napalić w kominku ,bo mi jakoś tak zimno..a nie bardo to jest odpowiedni dla mnie czas na chorowanie.Pozdrawiam

 

Pewnie... że będzie:lol:... tylko kombinuję żeby za nowa nie wyszła... chciała bym taką wyciągniętą z morza...:rolleyes:... albo chociaż tak wyglądającą:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

U nas kominek nonstop się świeci... Arcticzki to zmaźluchy som:p ta nazwa to tak dla zmyłki;)...a poza tym gdzie by czworoniogi się wylegiwały:rolleyes:

 

Również pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nam za duzo okien w kuchni ;) o całe jedno.. i mi przeszkadza w koncepcji ;) Ale już się pogodziłam z tym ;)

 

Będę jednak podglądać co Ty tam sobie jeszcze wymyślisz :p To może odgapię :p

Tylko nie skąp tak tych zdjęć ;)

 

Może da się cuś pokimbinować... zaglądałam do Ciebie, jakie masz wymiary tego roga, bo tam chciałaś??? A może też murowane stanowisko, ale na prostej ścianie??? przecież nie musi być narożne:rolleyes:

 

Zdjęć nie skąpię, akumulatory mam padnięte, co naładuję to parę zdjęciów tylko robią... znów ładować trzeba... a ja czasu dogonić za cholerę nie mogę:rolleyes:... echhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctinko co powiesz na 9 października?

 

Izuś, kochanie... każdy weekend tylko nie ten... mąż nie odpuści meczu na nowym stadionie Legii, a na niedzielę planujemy przywieźć wełnę na poddasze. Chcieliśmy w tą, jutro znaczy się, ale nam jeszcze samochodu z warszatu nie oddali:(... w Casto mają w dobrej cenie, mam nadzieję, że promocja się nie skończy... szkoda tylko, że mamy 100 km i na raz pewnie nie damy rady zabrać, więc pewnie cały dzień będziemy mieli zapaprany:P...

 

każdy następny serdecznie zapraszamy:yes::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia absolutnie CUDNA. No i krzesła są idealne. Można wiedzieć gdzie kupiliście? Też takie chcę :p

I sama nie wiem co jeszcze dopisać, bo wszystkie słowa wydają się banalne. (a serwetę to ja już gdzieś widziałam :wiggle:)

 

Dziękuję:rolleyes:

 

Krzesła były w komplecie ze stołem i resztą mebli, to całość upolowana na allegro:)

 

A z serwetą to... wydawało Ci się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...