Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Kuchnia jest...już trzy razy kasowałam wpis... meble są powalające' date=' daja niepowtarzalny klimat, a podłoga jest idealna - uwierz...[/quote']

 

Ojej... dziękuję:oops::lol:

 

podłoga dopasowana jest do naszych potrzeb, właściwie dwunastołapych potrzeb i mnie w roli sprzątaczki:rolleyes::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wasze pozdrowienia podziałały, zdrowam jak rydz:lol:...

 

Mam taras... zdjęć:no:... zrobię, zrobię...obiecuję:p

Najważniejsze, że wyjście za drzwi balkonowe nie grozi już kalectwem, ani nawet utratą zdrowia na czas jakiś... noooo chyba, że zimno będzie i katara złapieta;)

 

Wzięliśmy się za drogę... niestety nie mamy już takich akuratnych kamyczków do układania, będzie więc trochę brzydziej, ale jak się nie ma co się lubi:rolleyes:... po chłopach latać nie będę i żebrać o kamienie:no:... no chyba, że i tego co mamy zabraknie:rolleyes:... kto wie:o

 

Jak by nie było, że kłopotów zwierzakowych brak to szczeniory mi wczoraj koguta poturbowały:mad:, jak żyję tak wkurzonego chłopa mojego nie widziałam:lol2:...nie przeżył nocy:(... że kogut, nie chłop:rolleyes:...nie dam rady być w kilku miejscach jednocześnie:bash:... mam tylko nadzieję, że to była niefortunna zabawa, a nie próba morderstwa:sick:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctlonko. Nie ma problemu, to była luźna propozycja. I ...... muszę przyznać że się nieźle złożyło, bo małżusiowi wcisnęli zastępstwo i 9 będzie pracował...

Ten 16 to może i nam by pasował, ale dla odmiany córcia ma spotkanie klasowe (strasznie rozrywkowe to pokolenie mojej córki). Trochę głupio bez młodej jechać. :rolleyes:

 

Dogadamy się co do dnia. Mamy jeszcze czas.:yes:

 

Muszę zadać Ci pytanie, które nurtuje mnie od jakiegoś czasu - gdzie chodzi do szkoły Twój syn? Wozisz go do Warszawy czy gdzieś lokalnie uczęszcza?

 

Chyba mam de ja vu :jawdrop:- bo mi się zdaje że już to pisałam :rolleyes:ale............ nie widziałam postu (a może ja oszalałam?!:jawdrop:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica.........kuchnia REWELACJA !!! :) taka klimatyczna, z duszą !!:)

podobają mi się te zasłonki w dolnych szafkach......sa super!!

 

 

Dzięki za pochwałki... zasłonek bardzo się obawiałam... bardziej jednak chciałam niż się obawiałam i baaaardzo się z tego cieszę... wiszą od miesiąca i jeszcze ani razu ich nie przeklęłam... więc wszystko z ich funkcjonalnością jest ok:rolleyes:...

myślałam, że to tak na próbę, ale za cholerę ich teraz nie zamienię na drzwiczki:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctlonko. Nie ma problemu, to była luźna propozycja. I ...... muszę przyznać że się nieźle złożyło, bo małżusiowi wcisnęli zastępstwo i 9 będzie pracował...

Ten 16 to może i nam by pasował, ale dla odmiany córcia ma spotkanie klasowe (strasznie rozrywkowe to pokolenie mojej córki). Trochę głupio bez młodej jechać. :rolleyes:

 

Dogadamy się co do dnia. Mamy jeszcze czas.:yes:

 

Muszę zadać Ci pytanie, które nurtuje mnie od jakiegoś czasu - gdzie chodzi do szkoły Twój syn? Wozisz go do Warszawy czy gdzieś lokalnie uczęszcza?

 

Chyba mam de ja vu :jawdrop:- bo mi się zdaje że już to pisałam :rolleyes:ale............ nie widziałam postu (a może ja oszalałam?!:jawdrop:)

 

Damy radę, już teraz Ci nie odpuszczę:rolleyes:;)

 

Konrad chodzi do Niepublicznego Gimnazjum Katolickiego po drugiej stronie Płocka... dowozimy go 7 km do Słupna, dalej autobus szkolny. Niestety jedzie ponad godzinę, ale myślę że warto... jestem zachwycona podejściem do dzieciaków, metodami nauczania... syn zresztą też jest zadowolony.

Nie na darmo szkoła nazwana przez Ministerstwo Edukacji szkołą sukcesu:rolleyes:...

 

Nie wiem czy oszalałaś:p... takiego pytania nie widziałam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obiecałam taras... nie żeby było co pokazywać, ale jestem baaaaardzo zadowolona, że już jest:p

 

http://images38.fotosik.pl/344/e510e0c1b5c80815med.jpg

 

teraz jeszcze kuty, bielony stoliczek... ławeczka, fotelik... i ... skąd ja wezmę czas na siedzenie tam:rolleyes:...

 

 

Dziś pół dnia szyłam, myśmy szyłyśmy... nooooo doooobra.... mama szyła:rolleyes: ja mówiłam co jak gdzie i upinałam szpilkami:lol:...

a szyłyśmy... szmatki na salonowe łokienka... baaaardzo mi się podobuje :wiggle:... robocze zdjątko z telefonu:lol:

 

http://images43.fotosik.pl/348/8a9c24bd0f1c5f10med.jpg

 

w salonie mam jeszcze takie zwykłe okno... tam dałam pojedyńczy lambrekin i takie boki jak na balkonowym, tylko stosunkowo węższe.... jutro pstryknę całość:)

 

Ja jednak starodawna jestem... dla mnie są firanki jest dom:rolleyes:... już nawet ta żarówa przy suficie tak nie razi:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izuś... żadnego naukowca to z niego nie będzie... ma trzy podstawowe wady, jest za leniwy, zbyt leniwy i ....:yes: leniwy:rolleyes:

 

poza tym to mądry i zdolny chłopak:lol:...

 

a szkoła otwiera mu drogę do dowolnego liceum w Polsce... tam zresztą też jest liceum, ale chyba już do liceum to do dobrego publicznego pójdzie. Testy końcowe, zarówno po gimnazjum jak i maturalne, po liceum wychodzą w tych szkołach najlepiej w województwie. Średnia jest tylko o kilka punktów procentowych niższa niż maxima... ale ...chyba za bardzo się przechwalam:oops:, właściwie to nie się:rolleyes:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ robisz promocję tej szkole :)

Myślę, że z tą otwartą drogą do każdego LO w Polsce to tak nie do końca...

Są dwa licea np. w Krakowie, gdzie baaaardzo ciężko się dostać nawet uczniom z paskowymi świadectwami i średnią 5,5 lub więcej ;) Mimo wszystko, dobrze zrobiłaś dokonując wtboru dobrego gimnazjum - to najtrudniejszy wiek u młodzieży i lepiej jeśli mają w tym czasie dobrą szkołę i otoczenie, a sądzę, że skoro wyniki wysokie, to i młodzież 'dobra' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izuś... żadnego naukowca to z niego nie będzie... ma trzy podstawowe wady, jest za leniwy, zbyt leniwy i ....:yes: leniwy:rolleyes:

 

poza tym to mądry i zdolny chłopak:lol:...

 

I to jest właśnie powód do wynalazków. Czyż bowiem nie jest prawdą stwierdzenie, że lenistwo popycha ludzi do tworzenia wynalazków ułatwiających im życie?:rolleyes:

 

Moja córcia poszła do rejonowego, bardzo przeciętnego gimnazjum bo tam szły jej koleżanki. Umowę mamy taką, jak się nie będzie uczyła przeniosę ją do wybranego przeze mnie. Domyśla się o jakie chodzi i się pilnuje. Na razie same piątki i szóstki i tylko jedna wpadka z anglika ale już ją pani na prywatnych lekcjach przydybała to mam z głowy problem. Nie popuści młodej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarasik razem z tymi oknami balkonowymi (?) wzbudził mój zachwyt i zawołałam małża żeby zobaczył jak to pięknie wygląda. I tak sobie myślę, dlaczego, no dlaczego ja nie mam takich? A no bo ja kocham tradycyjne szprosy takie do których są malutkie szybki tylko, że .................... kto by to wszystko potem mył?:confused: I poszłam. Na łatwiznę poszłam. Lenistwo mym doradcą było. ale.............. mój domek też się robi coraz śliczniejszy. Jeszcz dostanie balustradki i biały kolorek na ścianki zewnętrzne i firaneczki i parapeciki tu i tam i kwiatuszki i będzie piiiknieeee że hejjjjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...