Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Cała menażeria się szykuje u waćpani.:o To ja tez się wpraszam na turnusik ,ale już wtedy jak porządny zajazd będzie ,cobym mogla zajechać z hukiem swoja bryką :lol:

 

Zapraszam oczywiście... na układanie bruku na dojeździe i rondzie przed domem również :wink: , taki z polnych kamieni będzie...

 

Tylko nie wiem czy Waćpani diamenty i inne takie z karocy nie poodpadają... nierówno może być :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Teraz też fajnie... Bogumił z Barbarą czuli by się jak u siebie :roll: :lol:

 

Gdzie eee.taaam .Ja i diamenty.Mnie to raczej zobaczyłabyś w bryczesach i ze szpicruąa w dłoni i ja bardzo lubię mocne wrażenia ,więc kocie łby mi nie straszne :lol: :lol:

Beatko, niesamowita jesteś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cała menażeria się szykuje u waćpani.:o To ja tez się wpraszam na turnusik ,ale już wtedy jak porządny zajazd będzie ,cobym mogla zajechać z hukiem swoja bryką :lol:

 

Zapraszam oczywiście... na układanie bruku na dojeździe i rondzie przed domem również :wink: , taki z polnych kamieni będzie...

 

Tylko nie wiem czy Waćpani diamenty i inne takie z karocy nie poodpadają... nierówno może być :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Teraz też fajnie... Bogumił z Barbarą czuli by się jak u siebie :roll: :lol:

 

Gdzie eee.taaam .Ja i diamenty.Mnie to raczej zobaczyłabyś w bryczesach i ze szpicruąa w dłoni i ja bardzo lubię mocne wrażenia ,więc kocie łby mi nie straszne :lol: :lol:

 

Dobrze, że nie z .................................... pejczem :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Wierzchowce też będą.... tylko damskiego siodła dla Waćpani nie przewidujemy :wink: :lol: , jakby co to na oklep...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu .Znalazłam dla Ciebie wyjątkowy dach ,bo łobilo mi się o uszy ,że chcesz blachodachówkę.Coś pięknego .Sama zobacz.Mężowi mojemu się bardzo podobała i walczyliśmy trochę ,ale jak chcesz blachę to tylko taką.

 

http://www.ruukkidachy.pl/midcom-static/blobs/1/1dd938316dcbe80938311dda04033fbb1e7280f280f_view_conf1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko u Ciebie faktycznie sporo wykusików, u nas dach prosty kopertowy tylko z portykami z przodu i z tyłu. A robocizna nasza, więc..... bezcenna :wink:

 

Beatko, i co ja poradzę, że taka w gorącej kąpana :roll: :wink:

Super, tylko czy znasz się na dachach??? Tak żeby później nic nie ciekło??? :o

 

Czy się znam...w pierwszym nie ciekło... w drugim nie cieknie... to dlaczego teraz miało by ciec???????? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego zdjęcia zabieram.... schody. Cudne i właśnie takie będą u mnie, podmurówka też z polnego otoczaka łupanego, bo ta mi jakoś nie leży...

 

Na strzechę żon się nie da namówić... nawet nie próbuję :roll: , przecie się spalić może... "Ogniem i mieczem" się chyba naoglądał :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica przeczytałam dziennik od deski do deski i jestem w takim szoku, że jeszcze nie mogę zebrać szczęki z podłogi...

Budujesz dom moich marzeń.. zawsze marzyłam o dworku, ale takie wyglądaja ładnie tylko na dużych działkach.. a u Ciebie to normalnie raj..

Szacun dla Was również za samodzielne budowanie.. no pod wrażeniem jestem, co tu dużo mówić :D

Brawo i kibicuję ze wszystkich sił!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Beatko, i co ja poradzę, że taka w gorącej kąpana :roll: :wink:

To kubeł zimnej wody na siebie wylej i ściągaj tę blachę z gospodarczego. :D :D

 

 

Daleko on stoi od głównego dworu?Może daszki nie będą się tak gryzły ,jak obsadzisz winobluszczem,hę?

 

Od chałupy jakieś 50 metrów, ale plan jest taki, że ma być widać wszystkie zabudowania folwarczne...

Dojazd do dwora będzie właśnie wzdłuż niego... a z drugiej strony piwniczki... dobrze, że ziemianki chociaż problemu z kolorem dachu nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica przeczytałam dziennik od deski do deski i jestem w takim szoku, że jeszcze nie mogę zebrać szczęki z podłogi...

Budujesz dom moich marzeń.. zawsze marzyłam o dworku, ale takie wyglądaja ładnie tylko na dużych działkach.. a u Ciebie to normalnie raj..

Szacun dla Was również za samodzielne budowanie.. no pod wrażeniem jestem, co tu dużo mówić :D

Brawo i kibicuję ze wszystkich sił!!

 

Dzięki... za wszystko... :oops:

Rzeczywiście dwory na małych działkach to porażka...

U nas kiedyś stał właśnie dwór, tylko się był i rozleciał, a nam zostały jedynie fundamenty do zniwelowania, i duuuuuuuużo duuuuuuuuużych kamieni z nich.

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...