Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Briard mi się niesamowicie podoba i jeszcze Golden, ale nie wiem, czy się zdecydujemy na duże psiaki. Na razie chcę się przeprowadzić, a później będziemy myśleć co i jak. Póki co liczę, przeliczam, kalkuluję i nijak mi kasy nie starczy na wszystko, co chcę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A pokarz mi jednego któremu starczyło:lol2:...

życie - sztuka kompromisu...

 

Bo to tak się wydaje, że jak są główne rzeczy to wszystko. Wczoraj (chyba) pisałaś o kleju do trawertynu... przyklejacz i fuga to min. 50% ceny głównego elementu. I tak ze wszystkim... parkiet kupisz - też lakiery, srery, układacze... i płacz tylko człowieku i płać:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica chciałam zapytać jak masz rozwiazaną sprawę wentylacji w Twoim domu, próbuje szukac zdjęć ile masz kominów, ale ciężko mi to idzie bo stron bardzo dużo.

 

Buduję parterówke i zastanawiam się nad rodzajem wentylacji, am obawy czy grawitacyjna da radę. Dlatego napisz prosze jak jest u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bdan!!!:)

To moja kolejna parterówka, grawitacja daje radę:yes:.

W obecnym domku są dwa kominy, do tego wentylacja od okapu w kuchni i z małej łazienki (za daleko było do komina). W salonie bdb wentylacją jest kominek, wystarczy nie zamykać szybra. Poza tym jesteśmy 24h w domu i wiosna, lato i jesień (jak ciepła) drzwi i okna są non stop otwarte, więc wentylacja aż łeb urywa:lol2:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam częściej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujemy od rana, nooo... prawie rana bo się wyspać musiałam:oops:, zrobić zagrodę dla zapowiedzianych na sobotę nowych lokatorów... nawet słonko przez moment świeciło:rolleyes:. Aż się ucieszyłam na myśl, że może dziś ten świastak wylezie, spóźniony jaki, cień zobaczy, wiosna przyjdzie...

 

To dało mi wiosnę oglądać... śnieżyca taka, że świata nie widać:mad::mad::mad:

a miałam być spokojna, raz, dwa, trzy... doopa nic nie daje, zezła mam i tyle:P

Patrzę za okno, ciut przestaje... pakuję gnatki i do joboty:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...