Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

witaj :rolleyes: queen of animals , Wezwałas mnie do tablicy więc jestem ...Dlaczego mnie nazwałaś w kom. p .Moniki łasuchem ,cooo?:p Niee, nie jestem taki jak myślisz :rolleyes: Jaa , ja poprostu jestem samiec alfa :p ... ps . A tak serio to podziwiam :bye:

 

Ojej... witam w moich skromnych...

 

Aż poleciałam do Moni zlukać co to ja takiego wzywającego skrobnęłam... eee... bez przesady :rolleyes:...myślałam, że tłumaczyć się powinnam... przecież to z każdej literki łasuchowatość na wyżej wymienioną osóbkę z Doctorka wyłazi:p

 

A swoją drogą, to ciekawe co myślisz, że ja myślę :rolleyes:...

 

I proszę mi tu z samcami alfa nie wyjeżdżać :rolleyes:... to u moich animalsów (dziękuję za tytuł;)) ujdzie, a ludzie podobno myślące bestie są :rolleyes:...

 

Miło, że łaszenie dostrzegłeś w tej fotce, ale po nastu godzinach w tej pozycji... i tak przez , nooo tydzień powiedzmy (zafugowałam 220m2 gresu :cool:)... to myślałam, że łażenie na czterech mi na dłużej zostanie... echhh... wspomnienia:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witaj ArcticoMówisz że z kazdej literki ''to" wyłazi cooo? :o nie przypuszczałem że az tak to widać hmmmm ... A może Ty się mylisz? przecież jesteś kobietą , moze przemawia przez ciebie instynkt " wilczycy "( wadery)..:p Ale najlepiej zapytam p. Monikę czy nie przesadzam , i czy przypadkiem już nie otarłem jej kostek u nóg od tego łaszenia się :confused: no to będzie chyba dobry pomysł , ale czy się odwaze, no niewiem , niewiem ;)Chciałem się jeszcze odnieśc do tego,cyt. ciekawe co myślisz, że ja myślę....no właśnię myślę że myślisz , ale co , naprawde nie wiem , przecież jesteś kobietą :rolleyes::bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wczoraj przypadkiem ktoś może znów "naprawiał" forum??? Do dzienników nie mogłam się dostać... normalnie odpisywałam i zacięło się... na amen... myślałam, że i odp do Doctorka wcięło, ale jest... dobrze...

 

 

witaj ArcticoMówisz że z kazdej literki ''to" wyłazi cooo? :o nie przypuszczałem że az tak to widać hmmmm ... A może Ty się mylisz? przecież jesteś kobietą , moze przemawia przez ciebie instynkt " wilczycy "( wadery)..:p Ale najlepiej zapytam p. Monikę czy nie przesadzam , i czy przypadkiem już nie otarłem jej kostek u nóg od tego łaszenia się :confused: no to będzie chyba dobry pomysł , ale czy się odwaze, no niewiem , niewiem ;)Chciałem się jeszcze odnieśc do tego,cyt. ciekawe co myślisz, że ja myślę....no właśnię myślę że myślisz , ale co , naprawde nie wiem , przecież jesteś kobietą :rolleyes::bye:

 

A widać, widać :yes:... i muszę Cię zmartwić... z nielicznych zdjęć samej zainteresowanej to wnioskuję iż nie jesteś jedynym powodem "otarć kostek":rolleyes:;)

 

Na odwagę, a właściwie na jej brak nie zaradzę chyba, w rzecznika prasowego bawić się nie będę, chociaż właściwie czarno na białym zaistniało, a Monia zagląda tu czasami:)

 

No i miło mi, że jednak doszedłeś do wniosku, że myślę:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images47.fotosik.pl/200/0668dac9b7d82726gen.jpg

 

zrobiłabyś ?????

 

Głupie pytanie, nie ????

 

Małgoś piękny abażur... pewnie, że bym zrobiła... mało tego możemy się założyć, że TY też byś zrobiła... to z elementów jest i taki listek, czy płatek (każdy płatek w kwiatku oddzielnie jest tu robiony) to pestka... tylko dobry wzór potrzebny i później do kupy pozszywać... gorzej, że stelaż trzeba by mieć i to co wyjdzie musi jeszcze na ten stelaż pasować:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kuchnia to takie magiczne miejsce, gzie najlepiej spędza się czas. Ja co prawda mam małą kuchnię, ale tylko jak jestem u koleżanki, gdzie kuchnia jest ...ocho, cho... to tylko tam gadamy, pijemy kawkę, winko...i siedzimy, siedzimy, aż muszę iść do domu........ Nie mogę się doczekać swojej wymarzonej i nie z tego powodu aby tam kuchcić, ale właśnie posiedzieć... tak poprostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś piękny abażur... pewnie, że bym zrobiła... mało tego możemy się założyć, że TY też byś zrobiła... to z elementów jest i taki listek, czy płatek (każdy płatek w kwiatku oddzielnie jest tu robiony) to pestka... tylko dobry wzór potrzebny i później do kupy pozszywać... gorzej, że stelaż trzeba by mieć i to co wyjdzie musi jeszcze na ten stelaż pasować:rolleyes:

 

spróbujesz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padam dziś na pyszczek...

Przez sześć godzin grasowałam... myśmy grasowaliśmy:rolleyes:... po szkółce... cały samochód zapchałam, już nawet jedna doniczusia by nie wlazła... całą drogę mnie berberys w ucho kuł, wstręciuch jeden... jutro napiszę co kupiłam, tak coby nie zapomnieć co to za krzaczory są... i chyba muszę jakiś plan z nasadzeniami robić bo zapomnę jak nic, tak na świeżo to w głowie siedzi, ale za jakiś czas wyparuje na bank:rolleyes:

 

Refleksja tak na szybko jedna: czy to musi tyyyyle kosztować????:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:lol2:cyt.A widać, widać :yes:... i muszę Cię zmartwić... z nielicznych zdjęć samej zainteresowanej to wnioskuję iż nie jesteś jedynym powodem "otarć kostek":rolleyes:;)

.............

Zaprawdę, ale to zaprawdę powiadam ci że sie wcale nie martwię :) Jako kobieta powinnaś wiedzieć :p że nieważni są ci co ocierają się o jej kostki , lecz ci dla których kobieta sama (na ich widok:wiggle: ) pociera kostkami :p .. Mówisz miło ci, że doszedłem do wniosku że myślisz :) A mnie bedzie również miło jeżeli byś się podzieliła tymi rozmyślaniami :bye: AA chciałbym cie zapytać dlaczego Arctica?:p

Edytowane przez doctor.jk
z.z...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho... z tej strony Cię nie znałam... czyżby ego przerosło chłopa????:rolleyes:

 

Moje myśli niech pozostaną jednak sekretem, mąż po 15 latach wspólnoty nadal nie zawsze wie co mi łazi po szarych...

...tylko nie wiem dlaczego najczęściej odpowiada:"-już się boję" na moje: "-wiesz o czym pomyślałam???":wiggle:

 

A Arctica... dość prozaiczna... wszystkie wymyślane przeze mnie nicki były już zajęte i bez kryptoreklamy, ale właśnie wodę sobie popijałam:)... a coooo??? zimne skojarzenia???:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż pogoda niezbyt przyjazna dla ogrodników, wiosna znów sobie poszła:(... zzzzzimno i pochmurno, czasami kropi deszcz i wieje jak cholera...

 

mi tam w głowie sadzenie, kopanie, grabienie...

 

Jak wczoraj pisałam przytargaliśmy ze szkółki mnóstwo, no dobra, jak za 700 zł to wcale nie tak dużo :rolleyes: krzaczorów, o tyle

 

http://images46.fotosik.pl/713/86fae3617b93d065med.jpg

 

niewiele, nieee???

 

kropla w oceanie potrzeb...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...