Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

A ja nie lubię... po prostu.

Jak mus to mus, ale wolę nie. Najgorzej wspominam właśnie tą robotę... no może poza sufitami... bo śmiechu było więcej niż... tynku :lol:

 

A więźba to sama przyjemność, rośnie w oczach :wink: , a już najfajniejsze jest przybijanie łat. W końcu jest po czym chodzić :wink:

:lol: :lol:

w takim razie podziwiam :lol:

ja ze swoim lękiem wysokosci i przestrzeni wylądowałabym prosto z dachu wśród moich kwiatków :lol: :lol:

 

Też pięknie :wink:, chociaż te Twoje róże :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cały dzień szukam pomysła na obsadzenie drogi dojazdowaj do chałupy. Będzie tego ze 100 metrów, szerokości 4 - 5 m. Zaczyna sie bramką z duuużych jesionów, kończy tak samo, tylko z jednej strony jest jeszcze mniejszy jesionek.

Jutro w dzień zrobię zdjęcie mapy do celów projektowych to będzie lepiej widać.

 

Podjazd powinien być wysadzony lipami, ale wokół są już ogromne drzewa i obawiam się że będzie to źle wyglądało, i mogą nie chcieć rosnąć miejscami bo cień. A jak będą różnie rosły to już w ogóle kicha.

 

Myślałam aby po obydwu stronach obsadzić różą pomarszczoną.

Może nawet nie kwitnąć (cień), wystarczy zdrowa zieleń samoobronna (Zośka :wink: ).

 

Co myślicie?????????????/

 

Ps. wiecie może jak zapisać zdjęcie z zumi, żeby później go tu wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmm :wink:

 

Obejrzałam teraz prace..i szczęka mi opadła... nie wypadła :wink: :lol:

To wszystko tymi krzyżykami?

 

Ja przyznam się do tego, że chciałam kiedyś zakupić sobie gotowe płótno -właśnie z obrazkiem, muliny, ale koleżanka powiedziała mi, że to nie takie proste, bo je się dzieli :o Że trzeba wiedzieć gdzie idą dwie nitki itp.

Nu to postanowiłam dac sobie spokój :wink: Ale kto wie... może poprostu kiedyś jednak spróbuję :wink:

 

Oz -Ola też pięknie wyszywa... ma w dzienniku kilka prac :wink: Tam oczy mi mało nie wyszły tutaj u Ciebie też...

Ćzy oby one wszystkie wyszywane? :o

Nu pikneeeeeeeeeeee, pikneeeeeeeeeeeeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos drzew strasznie podobała mi się taki dojazd niczym alejka, gdzie pobokach rosły wierzby płaczące :wink:

 

Jak nie lipy to może klony?

 

My też od drogi do domu mamy ok. 100 m, ale drzew nie będę wzdłuż sadzić, bo tylko z jednej strony bym mogła... z drugiej byłoby mniej miejsca..bardzo mało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćzy oby one wszystkie wyszywane? :o

Nu pikneeeeeeeeeeee, pikneeeeeeeeeeeeeee :D

 

Wszystkie, wszystkie...

Teraz też wyszywam, i to dwa duże (małych nie lubię 8)) z Golden Kite, a to już wyższa szkoła jazdy... ponad 150 kolorów...

Te w galerii to pierwsze kroki były :roll:

 

To na serio dzieli się tą mulinę? skąd laik może wiedzieć ? Chyba, że jest info podane do obrazka -ahahaaaaaaaaaaaaaa i kaseta video ahahaaaaaaaaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...