Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Wierzby chociaż szybko by urosły :roll: , a o klonach myślałam... o globozach...

Dobrze, że do wiosny jeszcze trochę czasu :roll:

 

Widzę w podglądaczu, że pytasz o mulinę. Tak, dzieli się... Cała ma 6 niteczek, i w zależności od gęstości kanwy szyje się odp. liczbą nitek. Instrukcja niepotrzebna, próba wystarczy... jak nie ma prześwitów to jest ok.

 

W GK jest jeszcze fajniej... kolory tworzy się z dwóch różnych mulin, jedna niteczna z jednej druga z innej :wink: , ale spoko jest tabelka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Od początku podglądam Twój dziennik, ale jakoś z krzaków do tej pory :oops: Macie piękną działkę i strasznie zazdroszczę, że taka dużą...Też chciałam taką, a skończyło się na 28 arach :roll: :lol: Super plany macie z tymi zwierzątkami, już się nie mogę doczekać, kiedy będą :lol: Życzę powodzenia w dalszym budowaniu i nie omieszkam zaglądać :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem jak tu trafiłam, ale trafiłam, więc wypada się chociaż przywitać.. a że od razu wciągnęło mnie tak, że przeczytałam wszystko od deski do deski to napisze coś więcej - siedzę i zbieram szczękę z podłogi.. byłam pod wrażeniem już po przeczytaniu pierwszego wpisu - trzeci dom??? ja mam dosyć budowania pierwszego :wink: a jak doszłam do tego, że on własnymi rencami poczyniony to mi mowę odebrało! gratuluję zdolności, samozaparcia i wytrwałości w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi! :D :D

 

doradzić nie doradzę, bo o dworkach pojęcia nie mam, ale będe dopingować!

pozdrawiam lawendowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ich nie posadzę wzdłuż podjazdu to i tak Cię poczciwa 300- letnia przywita... od wjazdu nie za daleko :wink: :roll:

A pod lipą jest odpowiedniej wielkości kamień? Było by jak w Czarnolesie za Kochanowskiego :D

 

Nooo... jest tylko jak w Czarnolesie to nie będzie, bo są tam wszystkie kamienie z fundamentów starego dworu. Niektóre słusznych rozmiarów tylko mnogość okropna :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od początku podglądam Twój dziennik, ale jakoś z krzaków do tej pory :oops: Macie piękną działkę i strasznie zazdroszczę, że taka dużą...Też chciałam taką, a skończyło się na 28 arach :roll: :lol: Super plany macie z tymi zwierzątkami, już się nie mogę doczekać, kiedy będą :lol: Życzę powodzenia w dalszym budowaniu i nie omieszkam zaglądać :wink: :D

 

Witam !!!!

Ja właściwie też najbardziej to czekam na zwierzyniec....

Pozdrawiam i zapraszam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem jak tu trafiłam, ale trafiłam, więc wypada się chociaż przywitać.. a że od razu wciągnęło mnie tak, że przeczytałam wszystko od deski do deski to napisze coś więcej - siedzę i zbieram szczękę z podłogi.. byłam pod wrażeniem już po przeczytaniu pierwszego wpisu - trzeci dom??? ja mam dosyć budowania pierwszego :wink: a jak doszłam do tego, że on własnymi rencami poczyniony to mi mowę odebrało! gratuluję zdolności, samozaparcia i wytrwałości w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi! :D :D

 

doradzić nie doradzę, bo o dworkach pojęcia nie mam, ale będe dopingować!

pozdrawiam lawendowo!

 

B. się cieszę, że trafiłaś. Dzięki za wszystkie miłe słowa :p :p :p

U nas, przy budowie pierwszego domu też niekt nie przypuszczał, że jeszcze raz i ... jeszcze raz :wink: ... ten obecny to już na bank miał być "do śmierci".

I gdybym nie odkryła "mojego kawałka świata", to by pewnie był.

 

Również pozdrawiam i zapraszam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...