Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja o jajco chciałam zapytać to BIG przyznał się już ktoś do popełnienia przestępstwa..http://emotikona.pl/emotikony/pic/39oficer.gif

 

dołączam się do pytania, bo jakoś odpowiedź mi umknęła. Cosik było o dwóch żółtkach ale pewności nie mam:D

 

taaa... dwa żółtka w obydwu były... bliźniaki w jajecznicy skończyły;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANCISZEK ZAGINĄŁ!!!!!

 

:cry::cry::cry::cry::cry::(

 

 

wczoraj już miałam odpisywać Izie-gepardzikowi, że Franek ostatnio bardzo grzeczny jest... że ino wieczorem mu się szwędacz włącza... ale to tylko wysoką nietolerancją na perliczki spowodowane jest, bo się owe perliczki na grzędę pakują i nie daj Boże jeszcze by koło niego zanocować zachciały... no i tak miałam napisać... i mnie chłop do pędzla zagonił i nie napisałam... i już napisać nie mogę :cry::cry::cry:

 

wróciliśmy koło 17 to był, bo ziarenek nasypywałam to na grzędzie siedział... o 18.30 poszłam Kwosię na wieczorny spacerek wypuścić i już go nie było... z dziesięć kilosów za łajzą zrobiłam i nic... nawet z psami chodziłam... to tylko gniazdo bażancie z zawartością samiczą i 11 jajami znaleźliśmy... i faceta od tych jaj wypłoszyliśmy... a Franek jak kamfora.... wsiąkł...

 

podczas jego poprzedniej ucieczki zielenina niewielka była... mogłam szukać po lesie... teraz pokrzywy większe ode mnie... i nie to, że poparzyć dupsko się boję, ale i tak go nie zobaczę... chyba, że bym na niego wlazła...

 

może chociaż ryja wydrze... zlokalizuję...

 

mam napisać ogłoszenie??? na sklepie jedynym naszym we wsi powiesić??? przecież tutaj fanaberią jest psa nie na łańcuchu trzymać...

 

co idę do kurnika to mi się oczy pocą:cry:

 

tyle mi po łajzie zostało

 

 

łajza nadrzewna

 

http://images46.fotosik.pl/851/582435248bb1e511med.jpg

 

i łajza naziemna

 

http://images43.fotosik.pl/904/2ac0d410668e4566med.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj smutno...... to Franciszek Łajzowaty..... jak zobaczy, jaki świat zza płota, to może mu się nie spodoba i wróci....powsinoga!!!! oby tylko nic złego go nie spotkało pfu, pfu... odpukać! Nie płakusiaj i bądź dobrej mysli. Może to ogłoszenie ( z jakąś nagrodą ?) to nie głupi pomysł? Wiesz ludzie dla paru groszy ......może ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już straciłam nadzieję:(...

dziś nawet zafundowaliśmy mu panienkę... wirtualną co prawda, ale na cały regulator... nie odezwał się:(

szkoda, że tak późno wymyśliłam te nawoływania pawicy... może już za daleko polazł, chociaż czytałam, że słyszy samicę z czterech kilometów:)...

 

kupię se jaja... Kwosia wysiedzi... będzie stadko od pisklaka to może nie polezie nigdzie... a Franka muszę mieć i basta!!!

 

a'propos pisklaków:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...