Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po nocy liczebność mojej rodziny nie zwiększyła się:)

 

Słyszałam, że pod światło jakoś można zobaczyć, czy jajko jest zalężone... ale kurna ja nic tam nie widzę:bash:

Jak by były czyste to wszystkie kropy poszły by do mamusi... i było by było siedem szczęść, no osiem bo jeszcze ja:lol:... a jak wyrzucę te jajka, a tam są kurczaczki???...kto dał mi prawo decydować o czterech życiach:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nocy liczebność mojej rodziny nie zwiększyła się:)

 

Słyszałam, że pod światło jakoś można zobaczyć, czy jajko jest zalężone... ale kurna ja nic tam nie widzę:bash:

Jak by były czyste to wszystkie kropy poszły by do mamusi... i było by było siedem szczęść, no osiem bo jeszcze ja:lol:... a jak wyrzucę te jajka, a tam są kurczaczki???...kto dał mi prawo decydować o czterech życiach:confused:

 

no wiesz, chyba przeginasz :cool:

 

 

wczoraj wczesnym rankiem młoda sikorka palnęła w dom, wylądowała na balkonie, wyglądała na nieżywą... ale nie do końca - chyba niestety nie zabiła się na miejscu :( taką z przetrąconym kręgosłupem (bezwładny łepek zwijający się ciągle do dołu) próbowałam choć poić... ale gdzie tam ... przecież wózka inwalidzkiego jej nie zrobię

 

 

Pod wieczór się poddałam i wyniosłam biedactwo w krzaki... czytałam, że bardzo niewielki procent wyklutych sikorek osiąga wiek dorosły :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lampa nie pomoże, to chyba będziesz musiała się wybrać na USG ciążowe ;) :D

 

 

Z księdzem to nie bardzo... za blisko mamy do kościoła żeby do niego chodzić;)... a wysłuchanie mszy na tarasie nie bardzo się chyba widzi kapłankowi... chyba, że by z tacą większe kółko zatoczył:D...

Kto wie? Jeśli by na tej tacy dobrze zaszeleściło, to mógłby nie tylko na słuchanie zezwolić, ale i odprawiać z waszego tarasu by zaczął :yes::lol2:

 

Wiesz co Yeti???

 

:p:P:P:P:P:P:P

 

a już Cię miałam polubić:rolleyes:

To jeszcze do tej pory mnie nie lubiłaś? :evil::jawdrop::evil:

Chyba zazdrosny o kocicę się zrobię... ...no, żeby tak na jej liścik podskakiwać!:mad:

Izula...:wave: odpisałam:)

 

 

(Rozumiem, że o pierzastej łajzie nic nie słychać... :confused:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, chyba przeginasz :cool:

 

...nooo... może trooochę:oops:

 

a o tym świetle też słyszałam ale to w pokoju przyciemnionym mogła byś sprawdzić " prześwietlając lampką, bo pod słońce to raczej nie widać

 

Tak, tak. Tom bor dobrze mówi. Trzeba z bliska prześwietlić żarówką od lampki. Wszystko widać.

 

patrzyłam pod lampkę... ale nic nie widzę;)

 

Jak lampa nie pomoże, to chyba będziesz musiała się wybrać na USG ciążowe ;) :D

:p:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problema są po to, żeby je rozwiązywać, nieee???:popcorn:

 

Mam jeszcze Kwosię nr.2... kura, co to se wymyśliła, że też chce być mamusią... siedzi na jajkach już ponad tydzień... zmieniam jej te jajka, żeby się nie zalęgły (więcej kropeczek nie chcę:rolleyes:)... za tydzień dostanie pisklaki pawiowe...

 

no i jej podłożyłam te niewylęgnięte jajka od Kwosi nr.1:lol:

 

...i problem z głowy:lol2:

 

Właściwie to dwa problemy, bo fajnie było być mamą kropeczek, ale zdecydowanie wolę patrzeć jak to robi Kwosia (Yeti:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie? Jeśli by na tej tacy dobrze zaszeleściło, to mógłby nie tylko na słuchanie zezwolić, ale i odprawiać z waszego tarasu by zaczął :yes::lol2:

 

Na słuchanie zezwolenia nie potrzebuję, baaa czasami nawet mam ochotę zestrzelić ten zewnętrzny głośnik;)... a na odprawianie z tarasu... i to mojego to ja veto stawiam:popcorn:

 

 

To jeszcze do tej pory mnie nie lubiłaś? :evil::jawdrop::evil:

 

czasami:rolleyes:...

 

 

Chyba zazdrosny o kocicę się zrobię... ...no, żeby tak na jej liścik podskakiwać!:mad:

 

już my mamy swoje powoda, nie Izula???;)

 

 

(Rozumiem, że o pierzastej łajzie nic nie słychać... :confused:)

 

Niestety:(

 

...trochę w temacie tylko... za tydzień przymierzam się do pisklaków pierzasto-łajzowych:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...