Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O nie, nie:no:

 

Za zbiorowe sepukanie to ja odpowiadać nie będę:no:

 

Jestem, jestem... tak "pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam..."

i ostatnio właśnie znikam:p

 

Jakoś nie mam weny forumowej:rolleyes:, Was podglądam z ukrycia:wiggle:, u mnie niewiele się dzieje łogródkowe prace ino, budowlanych newsów to już nie będzie... zwierze... echhh... same kłopoty...

Przez nasze psice wszędołazkie to już ze wszystkimi sąsiadami na pieńku mamy...

Przecinki dziś po raz pierwszy wymyśliły nocowanie poza kurnikiem... ciekawe czy się jutro jeszcze pojawią...

Krowy... właściwie to krowa, bo Nadia, małpa ruda jedna codziennie nam się teleportuje za ogrodzenie... już sporo drzewek fachowo przycięła...

 

ale i tak kocham je wszystkie:rolleyes:

 

U nas wszystko takie... adagio... tak jak lubię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdłam się bo się wcale nie gubiłam:no:...byłam cały czas tylko w niewidce:D

 

Meg... jak coś się stanie to na bank przylecę się tu wyżalić:yes:, a jak mnie nie ma to... trwa adagio :D

 

Moniu... nic spektakularnego. Metr po metrze, kąt po kącie doprowadzamy do używalności. Wszędzie były pozostałości budowlane lub chaszcze po szyję. Wybetonowaliśmy szlaki komunikacyjne w okolicach stajni, z kurnika do garażu, trochę matuję i mulczuję bo walka z chwastami na taaakiej powierzchni jest z góry skazana na porażkę, piwniczki opieliliśmy i posialiśmy łąkę kwietną, tak powolutku, po kawałeczku do celu. Jeszcze z wakacji przywiozłam pełen bagażnik krzaczorków, na imieniny też zażyczyłam sobie zielone... cały samochód głównie drzew przywieźliśmy:lol2:

Skoro jesteś, kiedy można przesadzać hosty?

 

 

Yetuś... a z czego ja Ci teraz wianki uplotę, hę???? Chyba że z krwawnika:rolleyes:... jutro sprawdzę czy się da bo chyba za sztywne toto... i ten zapach:sick:... wiem!!! z ogórów:lol2:, będą wianki z dyndadełkiem:D

 

Ilonka... tu mi dobrze jak nigdy nigdzie... jeszcze raz na razie :no:

 

Gosiek... prace ogrodowe tak jak pisałam Moni to głównie porządki. Ale masz rację poszukam zdjęć z wiosny i z teraz... widać różnicę:yes::cool:... jeszcze tylko dokończymy kosmetykę garażo-stajnio-kurnika zwanego przez nas obórką... i poczekam na trawkę przed piwnicą (sterta piachu tam leżała:D).

Psiczki:

-straszą sąsiadowi krowy

-straszą sąsiadowi żonę

-straszą sąsiadowi wnuczki

-sąsiada nie straszą bo on chłop:P

-drugiemu sąsiadowi siadają przed drzwiami wejściowymi i nie dają mu/im z domu wyjść, szczekają znaczy się:p

 

i co ja mam z nimi zrobić jak nie mam ochoty 1,5 km prawdziwego ogrodzenia z prawdziwą siatką na prawdziwej podmurówce budować???

 

a do kojca ich nie zamknę bo.......:no::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, babo!!!! No twoje psice to som "postrachem całej wsi" :cool: a somsiady to cie chiba nie lubiom??? A co tam, psice są fajowskie i krzywdy nikomu nie robią, a że wyglądają jak wyglądają....trudno, ten typ tak ma i już!!!! A ja się uchachałam jak nie wie co....:lol2::rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...