Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taaaa... wystarczy, szczególnie grodzenia...... 1,5 kilometra :-?

 

Gdzieś czytałam, że ....... może sznurkiem :-? :wink:

 

No ale przy takiej długosci to dostaniesz napewno duuuże rabaty i mega hurtowe ceny :wink: :lol: :wink: :lol:

 

Napewno posiadłość "na żywo" wyglada oszałamiajaco! Szczęściara :wink: :D

 

Tak... tylko żadna hurtownia nie ma chociaż siatki... w cenie sznurka :wink:

Małe dzieci - mały kłopot, duże... i podobnie z działkami :wink:

 

A

Szczęściara
zamieniła bym na uparciuch :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaka dziaaaałłlaaa??? i całość chcesz ogrodzić?

przypomniał mi się od razu twój wpis o 20metrach trawnika i reszcie pod matą :lol: spora odmiana :D :D

że tak powiem - pole do popisu ogromne! dosłownie i w przenośni! i już się rozmarzyłam.. i ten starodrzew.. jak to można niezwykle zagospodarować... cudooo..

 

Ty to masz pamięć :o :o :o

 

Faktycznie za bardzo bezobsługowy ten mój ogród :roll: , ...poprawka... canny się nie chcą wykopać, sama muszę kuper ruszyć, tylko zzzzzzzzzinmo :roll:

 

Z tym zagospodarowaniem to wiadomo, najpierw dom... ja tu walę ochy i achy a tam po prostu kupa zarośli, chwaściorów, krzaczorów itp elementów. :-? . Jak jakiś gość z mniejszą wyobraźnią to odjeżdża z nietęgą miną :wink: :roll:

Chociaż... teścia nigdy nie podejrzeawłam o wyobraźnię, a jak przywieźliśmy Go pierwszy raz to powiedział:

"- ojej.... tutaj jak w parku...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Działaka przepiękna!!!!!!!! NA takich działkach powinny powstawać dworki :D U mnie wielkość podobna, ale las trochę komplikuje wykorzystanie całości :roll: Tak sobie myślę (podziwiając reprezentacyjny podjazd), że chyba by mi się nie chciało na piechotkę tamtędy chodzić codziennie :lol: Kawał drogi :o Ale za to jakie widoki :wink:

 

A najbardziej podoba mi się, że mogliśmy wybudować się tak daleko od drogi :roll: , chociaż dla tubylców jest to bardzo dziwne.... nie wiem dlaczego :roll: . Stary dwór stał tuż przy drodze.... dobrze, że go nie ma :-? .

A my mamy 100 m od domu do najbliższego ogrodzenia 8)

A na piechotkę???? ... ja ???? ... do sąsiadki na kawę samochodem jeżdżę :oops: . To przecie "szlachcic" będzie co rano obchód wokół włości robił :wink: , już mu współczuję :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Działaka przepiękna!!!!!!!! NA takich działkach powinny powstawać dworki :D U mnie wielkość podobna, ale las trochę komplikuje wykorzystanie całości :roll: Tak sobie myślę (podziwiając reprezentacyjny podjazd), że chyba by mi się nie chciało na piechotkę tamtędy chodzić codziennie :lol: Kawał drogi :o Ale za to jakie widoki :wink:

 

A najbardziej podoba mi się, że mogliśmy wybudować się tak daleko od drogi :roll: , chociaż dla tubylców jest to bardzo dziwne.... nie wiem dlaczego :roll: . Stary dwór stał tuż przy drodze.... dobrze, że go nie ma :-? .

A my mamy 100 m od domu do najbliższego ogrodzenia 8)

A na piechotkę???? ... ja ???? ... do sąsiadki na kawę samochodem jeżdżę :oops: . To przecie "szlachcic" będzie co rano obchód wokół włości robił :wink: , już mu współczuję :lol: .

 

Tubylcy niech się dziwią :wink: Ale swietnie to zrobiliście i popieram w 100%!

My mamy jedynie 2400 metrów a itak mnie to cieszy bo jak na Lublin to i tak nie jest źle :wink:

Ja też wszędzie autkiem :oops: wstyd! ale co tam :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poddam się tak szybko .......będzie dłużej namawiał :wink:

 

Wszak sama przyjemność :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

to może jedno, tak dla ptaszków :wink:

a masz może zdjęcie jak to na żywo wygląda - ten odcinek drogi?

 

Ptaszki mają nieskończoną ilość głogu, który też im smakuje :p , a jarzębina .... zmieści się :wink:

 

Przejrzałam wszystkie zdjęcia... znalazłam jedno niewyraźne... i to nie dokładnie z wjazdu, ale prawie. Wkleję, a jak pojedziemy to nadrobię zaległości i podmienię :oops:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/7bbf2ad860dbf7e089eb4d50de0bafb0,10,19,0.jpg

 

Na potwierdzenie mojego lenistwa... proszę ... podjazd z drugiej strony, od domu. Tam między drzewami będzie brama wjazdowa.

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/76faa4bfd3019da8345938be738d79bd,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nasz domek tez bedzie stał troszke dalej od drogi ,co mnie powiem teraz cieszy :wink: :lol: :lol: ,bedzie ustawoiny 25 metrów od drogi gminnej nie jest to dużo ale zawsze cos :D

 

WOW! Działaka przepiękna!!!!!!!! NA takich działkach powinny powstawać dworki :D U mnie wielkość podobna, ale las trochę komplikuje wykorzystanie całości :roll: Tak sobie myślę (podziwiając reprezentacyjny podjazd), że chyba by mi się nie chciało na piechotkę tamtędy chodzić codziennie :lol: Kawał drogi :o Ale za to jakie widoki :wink:

 

A najbardziej podoba mi się, że mogliśmy wybudować się tak daleko od drogi :roll: , chociaż dla tubylców jest to bardzo dziwne.... nie wiem dlaczego :roll: . Stary dwór stał tuż przy drodze.... dobrze, że go nie ma :-? .

A my mamy 100 m od domu do najbliższego ogrodzenia 8)

A na piechotkę???? ... ja ???? ... do sąsiadki na kawę samochodem jeżdżę :oops: . To przecie "szlachcic" będzie co rano obchód wokół włości robił :wink: , już mu współczuję :lol: .

 

Tubylcy niech się dziwią :wink: Ale swietnie to zrobiliście i popieram w 100%!

My mamy jedynie 2400 metrów a itak mnie to cieszy bo jak na Lublin to i tak nie jest źle :wink:

Ja też wszędzie autkiem :oops: wstyd! ale co tam :wink: :D

 

Zaróbcie coś z tymi awatorami :roll: :roll: :roll: , wiem... Benio piękny, ale odróżnić Was nie idzie :roll: :roll: :roll: , a jak razem chodzicie to już w ogóle klapa :lol: :lol: :lol:

 

To oddalenie to była nasza najlepsza do tej pory decyzja... właściwie to nie braliśmy innej opcji pod uwagę. Teraz mieszkamy przy samej drodze (4m od) i co dziennie można okna myć :evil: . A tam... nawet zasłonki (rolety, żeluzje) nie będą potrzebne :wink:

 

Karolinko... 2400 to nie jest mała działka, właściwie to szukaliśmy podobnej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko mogę to prawie wszędzie chodzę na piechotę. Ale dystansu ode mnie do Ciebie to na piechotę się już nie da :lol: :lol:

Kawał drogi :cry:

 

A ja za leniwa jestem :oops: :oops: :oops: , chyba że na bieżni :roll: .

A do mnie to karetą waćpani podjedziesz, a jak się upierasz na piechotkę, to od powozowni kawałek... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokochana to ty juz masz mały lasek koło domku :wink: :lol: :lol:

 

Lasek to ja mam.... za domkiem :wink:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/dee8a91d9c11a7b47372ebb00f00e84e,10,19,0.jpg

 

no to na grzybki masz bliziutko hihiihih :lol: :lol: :lol:

a propos działki to moja ma 3100 metrów i tez do małych nie nalezy ,razem z mężem zastanawiamy sie nad kupieniem działki obok nas( i chyba kupimy ) ,to wtedy byśmy mieli wielki kawał ziemi :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzybki to nie bardzo, liściasty ten mój las...

Ale za to dzikich lokatorów mamy, dosłownie... nie tylko sarenki... ktoś nam zrył kawał łąki pod kasztanowcem... dzikusy kasztanów szukały :roll:

 

Nawet się nie zastanawiajcie... jeżeli finanse wydolą... kupujcie ten kawał... ja to nazywam "kawałek świata" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grzybki to nie bardzo, liściasty ten mój las...

Ale za to dzikich lokatorów mamy, dosłownie... nie tylko sarenki... ktoś nam zrył kawał łąki pod kasztanowcem... dzikusy kasztanów szukały :roll:

 

Nawet się nie zastanawiajcie... jeżeli finanse wydolą... kupujcie ten kawał... ja to nazywam "kawałek świata" :p

 

tez dlatego chcemy kupic ta działake po pierwsze to inwestycja a po drugie ona graniczy z naszą działka wiec jakby sie połączyło w jedna całośc to był by na prawde duuuuuży wybieg :lol: :lol: :lol:

 

to co dziennie rano bedziesz miała "dzikich " sasiadów hihihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chcemy ogrodzić całość, mogły by się nie zaprzyjaźnić z naszą zwierzyną :roll: :roll: :roll:

 

A jak duży ten kawał do dokupienia????

 

najlepiej ogrodzić bo pomyśl sobie nawet jak urządzisz sobie już ogródek a w nocy zawitaja "nieproszeni goście " i wywrócą wszystko do góry nogami :o :o :D i zjedzą kilka roslinek :o :( :roll: wiec tez bym na pewno ogrodziła :wink: :p

 

a co do działki nie wiem dokładnie jaka duza jest wiem że jest wąska ale długa tak jak nasza :wink: :lol: więc ma ok 2000 metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty ogrodowe i tak wpisuję już na listę porażek... wszak Zośka nie zawsze chwasty będzie jadła.

Już widzę starego jak z mitołą za nią gania :lol: :lol: :lol: :lol: , a jak mu na samochód wlezie... to pewnie smak koźliny poznamy :( .

 

Jeżeli ta działka jest wąska, to kolejny powód aby ją dokupić... nie powinna być droga, bo po co komu taka kicha :wink: , a dla Was ???? fajowa sprawa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty ogrodowe i tak wpisuję już na listę porażek... wszak Zośka nie zawsze chwasty będzie jadła.

Już widzę starego jak z mitołą za nią gania :lol: :lol: :lol: :lol: , a jak mu na samochód wlezie... to pewnie smak koźliny poznamy :( .

 

Jeżeli ta działka jest wąska, to kolejny powód aby ją dokupić... nie powinna być droga, bo po co komu taka kicha :wink: , a dla Was ???? fajowa sprawa!!!

 

no to by był ubaw z ta miotełka ihhihihihi :lol: :lol: :lol:

 

no i dlatego licze że działka nie bedzie za droga ,bo na niej na pewno nie da sie domu żadnego wybudowac a dla nas to byłoby super :D :D ,no i z tego tez powodu między innymi mężulek leci koło stycznia do Polski hihihihi :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...