Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To słonko tak podświetliło tawulca pogiętego. Myślałam, że to aparat tak przekłamuje i poleciałam jeszcze raz robić. Zrobiłam kolejne trzy i wszystkie tak samo wyszły. Mocno pogięty ten tawulec, hihihiiiii...

 

tawulec pogięty - to nazwa gatunku czy twoja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Arctico ,że się odezwałaś i zawitałaś na FM:) kolory piękne masz u siebie.....piękna jesień w tym roku ;)

A co nowego i pięknego( wymodziłaś) z robótek,które planowałaś- pokażesz nam?

Pozdrawiam!!!

 

Przecież mówiłam, że miesiąc potrzebuję... jutro mija trzy tygodnie;)

Już pokolorowałam, teraz "rysuję" kontury... jeszcze parę dni:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłam, że miesiąc potrzebuję... jutro mija trzy tygodnie;)

Już pokolorowałam, teraz "rysuję" kontury... jeszcze parę dni:wiggle:

 

no to sobie wyobrażam co to za CUDO będzie!!!!

 

no wyobraź sobie to oryginał... taki oryginalny, że aż ksywki wymyślać nie trzeba, nieee???:)

 

śmisznie!!!! muszę sobie takową sprawić. Mam tawułę, ale tawulca i do tego pogiętego jeszcze nie widziałam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, to Gosiek!!!:yes::yes::yes:

Moim skromnym zdaniem:cool: najwspanialsza firma tworząca wzory do haftu. Najlepszym dowodem jest chyba to, że paleta mulin licząca 447 kolorki to dla nich za mało. Stworzone są nowe kolory łączące dwie nitki różnych barw. Tym sposobem "goldenki" tworzą wzory z prawie 200 tysięcy kolorów!!!:eek:

 

Dorfi... goldenek robi się, o ten

 

http://3.bp.blogspot.com/_udDJEka-avM/TEL1-uX4QyI/AAAAAAAABzk/tPOuGWOpqZg/s320/The-Garden-Bench-(Le-Banc-de-Jardin)-1882.jpg

 

ale na niego potrzebuję bagatela ROK! Noooo pół roku, ale min. 8 godzin dziennie. Mam już tak z 3/4, ale musiałam troszkę odpocząć więc robię sobie elfa:).

 

Dorka... może niecały miesiąc;)... również pozdrawiam:)

 

Meg... dobrze słyszałaś:yes:... u Ciebie więcej newsów niż tu:lol:

 

Kaluś... hej, hej!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę inną teorię liściową. Nie po to matka natura je zrzuca z drzew żeby jakiś intruz przyszedł, zgrabił i może jeszcze spalił zamiast chociażby na kompost wyrzucić. U nas liście zostają... albo zwyczajnie leżą i wiosną same znikają, albo ewentualnie na trawnikach są traktowane kosiarką z mulczownikiem.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...