Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

hej sąsiadeczko :) nie będę ukrywać że wpadłam bo potrzebuję pomocy :)nie znasz może kogoś z naszych okolić kto mógłby zrobić mi tynki tradycyjne w domku i kogoś kto zająłby się hydrauliką i tymi bajram? chodzi o kogoś sprawdzonego no i za rozsądną cenę :) jak coś to daj mi namiary na priv, będę wdzięczna :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie!I cichutko zaglądam pierwszy raz :-)

Piękne te żywe pluszaki tylko to miziać :-) Te oczyska i grzywy , zazdroszczę takich cudaków pod domem.

 

Dopisane: gratuluję talentu - elfy są prześliczne. Idę czytać dalej bo bardzo mi się podoba :-)

 

Witam serdecznie!:)

Prawdziwy dziennik to na początkowych stronach, później od 100 streszczenie. A teraz to banialuki:eek: bo się jakoś przyzwyczaiłam i ...jestem:oops::oops::oops:, chociaż budowlanych tematów już nie ma i nie będzie:no::sick::p.

 

Ciekawe czy dotarłaś już do Lejdi... to moje najśliczniejsze śliczności:D.

 

Pozdrawiam i zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej sąsiadeczko :) nie będę ukrywać że wpadłam bo potrzebuję pomocy :)nie znasz może kogoś z naszych okolić kto mógłby zrobić mi tynki tradycyjne w domku i kogoś kto zająłby się hydrauliką i tymi bajram? chodzi o kogoś sprawdzonego no i za rozsądną cenę :) jak coś to daj mi namiary na priv, będę wdzięczna :*

 

Niestety nie mogę Ci pomóc. Tynki mamy maszynowe, gipsowe. Jakbyś się na takie zdecydowała to mogę sprzedać chłopaków bo godni polecenia. Coś koło 1000m2 w tydzień obskoczyli... właściwie to w cztery dni.

A hydraulikę robiliśmy sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę Ci pomóc. Tynki mamy maszynowe, gipsowe. Jakbyś się na takie zdecydowała to mogę sprzedać chłopaków bo godni polecenia. Coś koło 1000m2 w tydzień obskoczyli... właściwie to w cztery dni.

A hydraulikę robiliśmy sami...

 

wiesz chcemy zrobić sobie tradycyjne a później dać tylko cienka warstwę gipsu, więc jakby co, to się odezwę o namiary do nich :), na początek muszę znaleźć kogoś do tradycyjnych no i do tej nieszczęsnej hydrauliki i co

dzięki kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...