Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć dziewczyny !

O matko jak mi się nie chce. Mam taki zawał roboty od poniedziałku, że nawet rano kawy nie dałam rady zalać a co dopiero wypić. Podobno jaki poniedziałek taka reszta tygodnia to ja się wypisuję z tego tygodnia :sick:

Pocieszenia potrzebuję bo nawet pogoda mnie dołuje...

 

:hug: już tylko trzy dni i weeckend!!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko jedno... świątek, piątek, czy inny poniedziałek:cool:. Wiecie kiedy rolnik ma wolną sobotę????

 

 

Jak w piątek umrze:lol:, hehe

 

 

 

A'propos umierania to właśnie wróciłam ze szpitala:D.

 

Nie lubię narzekać... zawsze broniłam naszą służbę zdrowia.

 

Powiem tylko, że badanie wyznaczone na wczoraj rano! miałam zrobione o.....................19!!!:mad::mad::mad::mad::mad:

Na dotatek znaleźli dwa cosie których tam zdecydowanie być nie powinno, usunęli i musiałam zostać w szpitalu. Noc na hirurgii... bezcenne!!!

 

Jaka ja teraz jestem młoda:cool:, silna:cool:... zdrowa:cool::lol2::lol2::lol2:!!!!!

 

Aż chce się żyć!!!!!

 

 

Jutro biorę się za ogród, już dziś próbowałam ale cuś mi dokucza jak się kulkuję nad kwiatkami. To dziś się pobyczę z nadzieją na jutrzejszą równie ładną, a może ładniejszą pogodę:).

 

Na koniec coś energetycznego z mojego parapetu:)

 

http://images39.fotosik.pl/1377/eb650b821b3d4a9amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny:)

 

Wczoraj padłam jak pies Pluto po tej poprzedniej "upojnej" nocce:p

 

Osiu, my takie rolniki jak z koziego zadka instrumenty muzyczne. Rolnik to łora pole i tak śmiesznie mówi... i zębów ni maaa...

My oboje w łokularach biegamy, kształcone też my som obydwa... dupa nie rolnik!:wiggle:

 

Mój połówek to woli jak do niego farmer mówię, na rolnika się burzy:lol2:, ale mi farmer to się z wkrętami do blachy dachowej kojarzy i nijak mi do chłopa mojego nie pasi:p

 

Przepracować to się nie przepracuję:no: bo ja z natury się oszczędzam:p, przecież "kto się ceni...":rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osiu, my takie rolniki jak z koziego zadka instrumenty muzyczne. Rolnik to łora pole i tak śmiesznie mówi... i zębów ni maaa...

My oboje w łokularach biegamy, kształcone też my som obydwa... dupa nie rolnik!:wiggle:

 

:

Ale, że niby jakie... konkretnie poproszę... bo ja to znam we wersji że z koziej doopy waltornia... ale może Wy na ten przykład w waltorniach nie gustujecie...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że niby jakie... konkretnie poproszę... bo ja to znam we wersji że z koziej doopy waltornia... ale może Wy na ten przykład w waltorniach nie gustujecie...:rotfl:

 

też se nazwę dla trąbki znalazła :sick::rolleyes:

puzonik, flecik, kalrnecik, saksofonik... hmmm nie znam więcej :oops:... ważne, że wiadomo ozochozi:lol:

 

 

 

 

oj tam, oj tam...rolnik czy farmer i tak jesteście wspaniali!!!!

 

 

:oops::oops::oops::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...