Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

pięknie u Ciebie :o :o

a te spadające liście sa takie urocze!!! i pasują do całości :lol: :lol: :lol:

..ja u siebie zamierzam pod drzewami wolgole nie grabić liści, zostawic własnie tak naturalnie....

 

Tylko jak byś trawkę chciała, taką ładną, to sobie z liśćmi nie poradzi... bynajmniej w takiej ilości jak na zdjęciach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pięknie u Ciebie :o :o

a te spadające liście sa takie urocze!!! i pasują do całości :lol: :lol: :lol:

..ja u siebie zamierzam pod drzewami wolgole nie grabić liści, zostawic własnie tak naturalnie....

 

Tylko jak byś trawkę chciała, taką ładną, to sobie z liśćmi nie poradzi... bynajmniej w takiej ilości jak na zdjęciach :roll:

 

planuje posadzić drzewa w pasie wzdłuz płotu i tam pod drzewami nieeee będzie trwanika!!! Rozrzuce troche kory a potem niech spokojnie liście sobie opadają :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widoki extra :wink:

jesli drzewo to wsadziłabym tu po lewej stronie stajni........lipę :wink:

reszta krzaczorki,bluszcz wijacy się po drzewach,funkie :wink:.........bliżej drzew

a obok domku krzaczaste hortensje

 

Też myślę, aby zrównoważyć te dwa ogromy co przy piwniczce rosną...

Przy stajni rosły duże drzewa, tyle że rosły za bardzo "przy" :wink: , w fundamenty wrośnięte były :roll: , i musiały sie wynieść :( .

A Hortensje... obowiązkowo... tylko zaiglacę je trochę, aby w zimę samych chochołów pod domem nie mieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie u Ciebie :o :o

a te spadające liście sa takie urocze!!! i pasują do całości :lol: :lol: :lol:

..ja u siebie zamierzam pod drzewami wolgole nie grabić liści, zostawic własnie tak naturalnie....

 

Tylko jak byś trawkę chciała, taką ładną, to sobie z liśćmi nie poradzi... bynajmniej w takiej ilości jak na zdjęciach :roll:

 

planuje posadzić drzewa w pasie wzdłuz płotu i tam pod drzewami nieeee będzie trwanika!!! Rozrzuce troche kory a potem niech spokojnie liście sobie opadają :lol: :lol:

 

Acha... niech opadają...

sąsiadom na trawnik :lol: :lol: :lol: chacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to mieliśmy bardzo pracowity dzień dzisiaj. Może nie koniecznie "tymi rąsiami", ale kawał roboty widać.

 

Wymyśliliśmy sobie ... wierzbę energetyczną... ale nie tak pole wierzby tylko z premedytacją wykorzystamy ją jako żywopłot.

Wiem, że zimą kicha będzie z zasłony, ale to ledwie na widnokręgu będzie, bardziej o taką optyczną granicę nam chodziło :roll: .

 

Więc poprosiliśmy miłego somsiada i nam zaorał... wzdłuż granicy... o tak

 

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/4e4ab5decfa6efb89199d8d18c15a5c5,10,19,1.jpg

 

I wzdłuż innej granicy... tutaj wzdłuż drogi

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/a9012238008824883fabd6821823047a,10,19,3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postawię na naturalność, przecież takie ładne... kororowe :roll: :wink:

 

Pewnie, że ładne :wink: Resztę lasu mam na szczęście taką właśnie naturalną :lol: a tu kawałka trawy mi się zachciało więc trzeba zadbać, żeby na wiosnę wyrosła :wink:

 

Może warto przemeldować trawnik???? Chyba, że ma tam być :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lesie... na trawie... ta to ma wymagania... a na kolkach nie łaska???? :wink:

 

Właśnie miałam pisać o jeszcze... zaraz tylko mi zdjęcia wlezą...

Nie możemy marnować więcej powierzchni na wierzbę, bo przecie siana nam trza bedzie :roll: :-? . Cała ta planowana zgraja żreć będzie się upominać zimą... :roll:

 

Staw jeden, ten mniejszy wyczyszczony... tylko... no... wody nima :( . Jak dogonimy czas to będziemy folią i gliną wykładać.

A duży jeszcze w trakcie... czekania, aż komuś się zechce się przyjechać i wykopać.

Zamówiliśmy trzech koparkowych dawno dawno temu i ... doopa.

Płacić i prosić :evil: , muszę dojrzeć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...