Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Sipatko - na wsi kina nie ma, to czekam na seans w tv... ;)

Arctica - a to Twoja galeria jest?

Obrazy piękne rzeczywiście.

Hafty Polskie nie są najlepsze na świecie, stąd przeszłam na wzory w necie - Arxinda, Vervaco, Lanarte i temu podobne.

Choć czasem bardzo lubię zrobić coś maleńkiego, szybciutkiego - co NATYCHMIAST da mi satysfakcję, że JEST UKOŃCZONE.

Zazwyczaj mam rozpoczętych co najmniej 5 - 6 prac i zależnie od nastroju sięgam po nie.

Albo nie... :lol2:

Cała jadalnia u gości i nasza sień w domu udekorowane moimi krzyżykami.

Przyjedziesz, to zobaczysz. :lol:

 

No teraz to już naprawdę nie mam innego wyjścia:rolleyes:

 

Klub goldenowców nie mój, ale należę do niego, mam tam swoją galerię. Tak szczerze to trochę niemrawy ten klub:p

Nie ma się za bardzo co dziwić... na zrobienie takiego obrazu potrzeba minimum pół roku... przeciągów więc nie bedzie;)

 

Arxindy w ogóle nie znałam, poszperałam - śliczne obrazy mają:eek:. Jak one wychodzą? Zrobiłaś coś tej firmy?

 

Ja nie lubię małych... robiłam ostatnio serię elfów, taką z Cross Sticha chyba, trzy nie za duże, ale też każdy na tak prawie miesiąc pracy... wiszą w wiatrołapie, nawet ładnie wyszły... ale to nie to. Duże to robią wrażenie, GK szczególnie. Już nie mogę się tej mojej sanny ukończonej doczekać... ale to jeszcze parę lat:rolleyes:

 

Ostatnio łazi mi po głowie taka chata, jednokolorowa. W oryginale jest czarna, ale mam ochotę brązem na ecru ją zrobić... tylko też niemała jest:rolleyes:... no i szkoda czasu bo kulig czeka, a jeszcze targ koński robię, też GK... tak w między czasie:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja od kilku już lat robię głowę Nefretete z Lanarte, na podmalowywanym tle.

Trudna, bo mnóstwo maleńkich krzyżyków na lnie, mnóstwo kolorów, a schemat tylko graficzny, nie kolorowy.

Dopiero jakiś czas temu dorwałam w necie kolorowy schemat tej Nefretete, więc być może zimą ruszę z tym.

Teraz to już nie mam czasu... :(

 

No teraz to już naprawdę nie mam innego wyjścia:rolleyes:

 

 

Trzymam za słowo! :cool:

 

Arxindy jeszcze nie ruszałam, trochę przeraża mnie ogrom, chociaż piękne są.

Tyle, że trudno mi, bo mam słaby bardzo wzrok, +12 noszę.

Nie daję rady za wiele powalczyć teraz, kiedyś było mi łatwiej. :rolleyes:

Ale parę schematów mam, więc jeśli będziesz chciała, to nie ma problemu. ;)

 

Czyli też trudno Ci wysiedzieć przy jednej pracce... :lol2:

Chata brązem będzie piękna, będzie jak stara fotografia w sepii. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziuuuu....

 

Nie wiem od czego zacząć....

Szczęki nie mogę pozbierać....

 

Owieczka wygląda teraz wcale nie na owieczkę... Masz ładne stadko... naliczyłam chyba 6... dobrze, czy za mało...

Nelson wybitny gwiazdor mający parcie na szkło.. celebryta... Nic tylko z aparatem zaprzyjaźnił się.. :)

 

A co do obrazów... nooo szczęka opadła i wrócić na swoje miejsce nie chce... bożesz... widziałam obrazki krzyżykowe.. ale te Twoje są boskie :)

I że to tak można igłą...

Mówiłam to ja.. co wszystko zszywa na okrętkę;)

 

Nie powiem , że mam baaardzo daleko... ale jak będę gdzieś przejazdem to chociaż dziecku bym pokazała jak krowa inna niż biało czarna widziana z okien samochodów wygląda... (sama chętnie zobaczę...;) ) :rolleyes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku już lat robię głowę Nefretete z Lanarte, na podmalowywanym tle.

Trudna, bo mnóstwo maleńkich krzyżyków na lnie, mnóstwo kolorów, a schemat tylko graficzny, nie kolorowy.

Dopiero jakiś czas temu dorwałam w necie kolorowy schemat tej Nefretete, więc być może zimą ruszę z tym.

Teraz to już nie mam czasu... :(

 

Arxindy jeszcze nie ruszałam, trochę przeraża mnie ogrom, chociaż piękne są.

Tyle, że trudno mi, bo mam słaby bardzo wzrok, +12 noszę.

Nie daję rady za wiele powalczyć teraz, kiedyś było mi łatwiej. :rolleyes:

Ale parę schematów mam, więc jeśli będziesz chciała, to nie ma problemu. ;)

 

Czyli też trudno Ci wysiedzieć przy jednej pracce... :lol2:

Chata brązem będzie piękna, będzie jak stara fotografia w sepii. :yes:

 

Wszystkie goldeny są tylko graficzne, czarne znaczki znaczy się... przy 200 kolorach ciężko by odróżniać odcienie, no i te łączone nie wiem jak by musieli zaznaczać:rolleyes:.

 

Nieeee... jedna odpada... lubię mieć wybór:yes:.

Ostatnio mnie zwiewa na szydełko... zaczynam kombinować... pewnie niebawem coś będę dłubać bo z szydełkiem można w teren wyjść, a dziś już prawie poczułam wiosnę. No, kręgosłup na pewno:sick:...

Daliową rabatę robiłam, z tym, że na początku to tam rosła trawa:bash:... garba nie czuję:eek:.

 

No właśnie tak kombinuję z tą chatą, dała bym grubą, drewnianą ramę, trochę bym ją postarzyła... qrna dlaczego ja mam tylko dwie ręce???:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziuuuu....

 

Nie wiem od czego zacząć....

Szczęki nie mogę pozbierać....

 

Owieczka wygląda teraz wcale nie na owieczkę... Masz ładne stadko... naliczyłam chyba 6... dobrze, czy za mało...

Nelson wybitny gwiazdor mający parcie na szkło.. celebryta... Nic tylko z aparatem zaprzyjaźnił się.. :)

 

A co do obrazów... nooo szczęka opadła i wrócić na swoje miejsce nie chce... bożesz... widziałam obrazki krzyżykowe.. ale te Twoje są boskie :)

I że to tak można igłą...

Mówiłam to ja.. co wszystko zszywa na okrętkę;)

 

Nie powiem , że mam baaardzo daleko... ale jak będę gdzieś przejazdem to chociaż dziecku bym pokazała jak krowa inna niż biało czarna widziana z okien samochodów wygląda... (sama chętnie zobaczę...;) ) :rolleyes::yes:

 

Dobrze policzyłaś:yes:

 

Codziennie rano liczę z nadzieją i wciąż mi się do sześciu liczy:rolleyes:... może już nie długo, Nadia ma taaaaaaki zbiornik na mleczko:rotfl:

 

Nelson to nie tyle z aparatem zaprzyjaźniony co na mizianie łasy cholernik. Przykucnąć nie mogę bo przyłazi i jak bym nie wstała to nie wiem czy by nie wlazł na mnie. Ha! W zeszłym roku Nadia mi wlazła na palec... łoj bolało!!!!!:sick:

Paznokieć oczywiście :bye:

 

Na oglądanie oczywiście zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam tej zimy fazę na szydełko, wcale prawie nie tknęłam igły! :lol2:

 

Na kręgosłup uważaj, włąśnie ciągam się po doktorach, bo napierdziela mnie jak głupi.

Efekt siedzenia zimą i spiętrzenia prac wiosną... :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to boli od zawsze... stać za długo nie mogę, do kościoła nie chodzę bo za młoda na siedzenie jestem:cool:, a godziny nie wystoję... na tarasie mszy słucham:rolleyes:... jak w dobrą stronę wiatr wieje;).

 

Siedzieć to tylko na fotelu rozwalona, spać na twardym... no i w ogrodzie to od razu do parteru muszę schodzić bo i ciśnienie mi wali i refluks żółciowy no i ten kręgosłup zaraz napierdziela:sick:...

 

A to se ponarzekałam:wiggle:... jak prawdziwy POLAK:cool::rotfl::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miała sto rąk to byś była stonogą znaczy storęką :rolleyes:

 

A jak robiłaś tę rabatę daliową. Ja bym też chciała, chociaż moje dalie niestety przemarzły ale zawsze można nowe kupić są takie piękne ...

 

Pod oknami kuchennymi wywaliłam całą trawę, aż do Mint Julepów, nie wiem czy je zauważyłaś bo taaaaaaakie wielkie były:rolleyes:...

i powsadzałam wszystkie jakie kupiłam czerwone-żółte i pomarańczowe... i jeszcze żółte i czerwone malwy. Jutro dosieję trochę jednorocznych i będę parę miesięcy psy przeganiać bo pewnie fajnie się tam będzie leżało w upalne dni:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to boli od zawsze... stać za długo nie mogę, do kościoła nie chodzę bo za młoda na siedzenie jestem:cool:, a godziny nie wystoję... na tarasie mszy słucham:rolleyes:... jak w dobrą stronę wiatr wieje;).

 

Siedzieć to tylko na fotelu rozwalona, spać na twardym... no i w ogrodzie to od razu do parteru muszę schodzić bo i ciśnienie mi wali i refluks żółciowy no i ten kręgosłup zaraz napierdziela:sick:...

 

A to se ponarzekałam:wiggle:... jak prawdziwy POLAK:cool::rotfl::lol2:

 

oj, to tak jak bym siebie widziała......tylko jam troszku starszawa!!! ale ty??? Chyba nie jest aż tak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz Babo rację:yes::yes::yes::rotfl::lol2:...

 

a od niedzieli kolejne miziadełko z nami mam nadzieję zamieszka, ale :sick:... nawet słowa więcej!

No to mnie zaintrygowałaś...:rolleyes:

 

Szczęki do jutra nie pozbieram, pójdę spać bez niej ... Arctica - szacunek ogromny za te obrazy, właściwie jestem gotowa przed Tobą uklęknąć!!!

To już dyganie Ci przejszło...????

:jawdrop:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...