Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam sie z rana

ale ładnie tam u Ciebie i widze że juz niedługo drzewka sadzisz :wink: :lol: ,ja tez bede sadzic u siebie na działce drzewka ,tylko problem w tym ze nie wiem kiedy , :roll: bo ja tu a nasza działeczka tam , :(

 

Hejka!

Na drzewka to jeszcze lista chciejstw nie zamknięta :roll: , powinnam posadzić winorośl, ale i tak "goście" parzystokopytni bądź czterołapni by zjedli, więc wstrzymujemy się... myślę że do wiosny :roll:

 

A z tymi odległościami... wiem, że bliżej mamy, ale i tak to całodzienna wyprawa, więc teraz przy tak krótkich dniach się nie połaca wcale :( .

 

Nie smutaj się, aby do wiosny :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko winorośli jeszcze nie ma - przypominam... :-?

 

Dokupi się jakby co, gotowców oczywiście :wink: , w piwniczce zchłodzimy :roll:

skoro masz głóg na działce to rób z tego wino.........wspaniałe.........a najlepsze po pierwszym przymrozku

 

Naprawdę???? Nie pomyślałam... jeszcze mnóstwo owoców na drzewach... ptaszyny nie zjadły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pozwolenie na budowę nie jest potrzebne, być może zgłoszenie, ale to bezproblemowe przecież. Narysujesz gdzie można a zrobisz gdzie będzie Wam odpowiadać :wink: .

 

U nas geodeta się dziwił, że chcę ją na mapie do celów projektowych, bo to trzecia grupa dokładnościowa (przepraszam zboczenie zawodowe :roll: ), ale chodziło na o jak najlepsze poparcie naszego budowania tak daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było, że się tak całkowicie obijaliśmy to proszę :roll:

 

ściany zabezpieczone, dom opaseczkę ma na zimę, aby mu uszy nie zmarzły :wink:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/809b782274c706359e97a7d5f6990e43,10,19,0.jpg

 

z bliska...

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/34ed93e588771fd9fa800765152f85e4,10,19,0.jpg

 

Arctica JUŻ PRZEPIEKNIE PREZENTUJE SIĘ WASZ DWOREK NA TEJ POSIADŁOŚĆI !!!!!!!!!!!!! A co to będzie jak juz go dokończycie?!?! :o

Normalnie napatrzeć się nie moge!!!! CUDO! :D :D :D

 

P.S Chyba musze wysiedlić moich sąsiadów, wyburzyć ich domy i powiększyć działkę..... :roll: :roll: :roll:

No ok rozmarzyłam się :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było, że się tak całkowicie obijaliśmy to proszę :roll:

 

ściany zabezpieczone, dom opaseczkę ma na zimę, aby mu uszy nie zmarzły :wink:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/809b782274c706359e97a7d5f6990e43,10,19,0.jpg

 

z bliska...

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/34ed93e588771fd9fa800765152f85e4,10,19,0.jpg

 

Arctica JUŻ PRZEPIEKNIE PREZENTUJE SIĘ WASZ DWOREK NA TEJ POSIADŁOŚĆI !!!!!!!!!!!!! A co to będzie jak juz go dokończycie?!?! :o

Normalnie napatrzeć się nie moge!!!! CUDO! :D :D :D

 

P.S Chyba musze wysiedlić moich sąsiadów, wyburzyć ich domy i powiększyć działkę..... :roll: :roll: :roll:

No ok rozmarzyłam się :wink: :lol:

 

Dziękuję :p , też się nie mogę wiosny doczekać :roll:

 

Uważaj na marzenia... czasami się spełniają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal próbuję rozgryźć sens słów:

"-aleeee stodołaaaa" :-? :-? :-?

 

Powiedzmy,że mogło być gorzej... :roll: ?

Nie przejmuj sie :wink: ewentualnie wymień na nowszy model! :wink: :lol:

 

To musiała bym i synka wymienić, a przecież GO KOCHAM!!!!!!:roll:

 

Przeżyję, tym bardziej, że coraz daaaaaaaaaalej się wyprowadzamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz z tym domem na takim odludziu :lol: :wink: Pięknie się prezentuje i b.jestem ciekawa jak będzie wyglądał na finiszu :roll: Kiedy planujecie przeprowadzkę?

 

Finisz będzie bez fajerwerków. Blacha na dachu i te sprawy... Ale kolumny zerżnę od Ciebie :roll: :wink: :lol:

Termin przeprowadzki bliżej nieokreślony...

Jak kupowaliśmy tą działkę to mieliśmy tam zamieszkać za cztery lata... jak synuś gimnazjum skończy (jest w 6 klasie).

Po kilku wizytach "u nas" zmienił nam się termin... syn idzie do gimnazjum TAM. Więc nie mamy innego wyboru jak przeprowadzić się do

1 września.

Pewnie przez całe wakacje będziemy pomieszkiwać i się wykańczać :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam jeszcze o odludziu Ci napisać... Odludzia to tyle co mojego własnego. To przez gabaryty działki tak sie wydaje a i zdjęć na wszystkie strony nie robię 8) . Przez ulice mamy ciąg sąsiadów, szkoła jakieś 200 metrów od granicy naszej działki, a mszę co niedzielę na tarasiku kilkakrotnie wysłuchać można 8) .

Nie potrafię z zumi zdjęcia zapisać bo bym się pokazała z lotu ptaka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...