Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Znałam przypadek, że dziewczyna w 7-ej klasie podstawówki urodziła dziecko (ale sensacja była - na całe osiedle). Chodziła do jednej klasy z moją kuzynką i ze swojej ciąży była bardzo dumna. Pomimo, że wszyscy szli jej na rękę to szkoły nie skończyła. Urodzila chyba jeszcze 4 albo 5 dzieci a wygląda starzej od mojej mamy, chociaż jest ode mnie o 6 lat młodsza.

 

A co do dzieci to z tego co wiem wychowuje jedno - reszta w domu dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znałam przypadek, że dziewczyna w 7-ej klasie podstawówki urodziła dziecko (ale sensacja była - na całe osiedle). Chodziła do jednej klasy z moją kuzynką i ze swojej ciąży była bardzo dumna. Pomimo, że wszyscy szli jej na rękę to szkoły nie skończyła. Urodzila chyba jeszcze 4 albo 5 dzieci a wygląda starzej od mojej mamy, chociaż jest ode mnie o 6 lat młodsza.

 

A co do dzieci to z tego co wiem wychowuje jedno - reszta w domu dziecka.

patologia i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czytałam o niej w jakiejś gazecie :D

 

Ale tak z drugiej strony jak moje chłopaki będą tak długo zwlekać jak ja to nie wiadomo czy się tych wnuków doczekam. A chciałabym jeszcze potuptać na ich weselach (tych wnuków znaczy się :D )

 

 

 

Jako Matuzalemka chyba :wink: Ale wtedy to i w telewizji by mnie pewnie pokazali jako krzepko wywijającą na parkiecie staruszkę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie spałam... pracowałam :roll: . W ogóle to bardzo pracowity dzień za nami. Wszystkie kosteczki mnie bolą, ale kuuuuupa roboty zrobiona. Taka porządkowa niedziela :roll: . Gruzy z całej działki pozwoziliśmy, drewno polazło na swoją stertę... a i 25 ton piaseczku do chałupki wskoczyło 8) , bo jeszcze brakowało do zasypki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, starszy pierwsze oświadczyny ma już za sobą (ma 6 lat). Prawie od roku kochał się w koleżance z przedszkola. Ja już się nawet z jej mamą zaprzyjaźniłam. A tu tydzień temu oznajmia mi, że mu się teraz inna koleżanka podoba :o :o :lol:

 

Konrad od pierwszej do trzeciej klasy miał .... trzy dziewczyny. Nawet na urodziny był jako jeden chłopak z klasy proszony, taki babski król...

On twierdził, że to jego "bojowe kotki" cóż by to nie znaczyło :roll: .

 

Do czwartej klasy poszedł do innej szkoły, nowa miłość... tylko tak się zwodzą. Najpierw dziewczyna poprosiła go o chodzenie, on się zmieszał, nie wiedział co powiedzieć (przecież musiał spytać mamusi :roll: ), głupio wyszło... Tylko teraz to się okazało, że on też by chciał... A panna teraz nie chce i tak w koło Macieju...

Za rok znowu zmienia szkołę i towarzystwo... zobaczymy jak to będzie, ale wnuków to ja sie szybko nie spodziewam :roll: :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam już żadnej babci, a jednej w ogóle nigdy nie widziałam... zostały mi na pamiątkę tylko stare fotografie :roll:

U mnie tak samo :-?.

Przyznaję się,że w pewnych momentach życia brakuje mi ich dobrego słowa,wsparcia,opowiadań,które mogłabym słuchac godzinami...................

 

Po mojej ukochanej babci odziedziczyłam miłośc do roślin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!!

 

Dzięki dziewczyny za wspomnienia...

Moje babcie jeszcze, żyją, obydwie :p . Pamiętam też prababcie....

Jedna zmarła jak poszłam do pierwszej klasy... ale Ją pamiętam bo mieszkała z nami... druga zmarła jak byłam w 8 klasie... tez pamiętam, chociaż straszna szlachcianka z niej była... za dziećmi nie przepadała... nigdy nie przytuliła (jeszcze by się pobrudziła :roll: ).

 

Jednak najbliższy memu sercu był dziadek... niestety odszedł 5 lat temu :( .

Zawsze miał dla mnie czas... miliony godzin przegraliśmy w karty...

 

Skabuś... to Ty z długowiecznej rodzinki :o , ile ty kobieto lat będziesz żyła, z takimi korzeniami :o :wink: :lol:

 

 

 

 

Tylko wiecie coooooo....

 

Z Dorfi i Monią dyskutowałyśmy nad tym, że zaraz to MY będziemy BABCIAMI...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...