Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A może by tak ... jeszcze raz? - DWOREK ... POTWOREK???


Recommended Posts

Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wiesz Arctica... piknie tam u Ciebie :wink:

 

Ciut pracy będzie przed domkiem - ale w końcu chcieliście wieksze podwórko :lol: Tylko ja to bym chyba się tam zgubiła :wink: :D

Rzeczka ciurka -szum, ptaków śpiew i Dworek :wink: W zagrodzie koza Zośka, Rudolf i wielbłąd Wacek :wink: :D

 

Nie noooooooooo super Arctica - już widzę teraz to wszystko. A najfajniejsze jest to, że na miejscu sklepik i szkoła i wrazie braku cukru -bliżej do sklepu jak do sąsiadki :wink: :lol:

 

Ja to zazdroszczę takich dużych posiadłości -chociaż nie mam takiej małej działki i przeraża mnie jej koszenie :wink: Al;e plusem jest to, że sąsiedzi -daleko daleko daleko :wink: Zgadzam się, że nie trzeba wychodzić z posiadłości, aby pospacerować sobie :wink:

Ale teraz to Ty tam we wsi jak hrabianka -bo jakby nie było -to pół wsi Waszej :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem pod urokiem gabarytów posiadłości :o

 

A w skrytości ducha bardzo zazdraszczam :wink:

 

Witaj!!! :p

Większość naszej rodzinki to puka się w czółko jak mówię o tych gabarytach... cieszę się, że są ludziska którym się to podoba :D .

 

A zazdrościć to będzie można za kilka lat... jak zrealizuję chociaż 50 % planów...

 

Pozdrawiam cieplutko i zapraszam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wiesz Arctica... piknie tam u Ciebie :wink:

 

Ciut pracy będzie przed domkiem - ale w końcu chcieliście wieksze podwórko :lol: Tylko ja to bym chyba się tam zgubiła :wink: :D

Rzeczka ciurka -szum, ptaków śpiew i Dworek :wink: W zagrodzie koza Zośka, Rudolf i wielbłąd Wacek :wink: :D

 

Nie noooooooooo super Arctica - już widzę teraz to wszystko. A najfajniejsze jest to, że na miejscu sklepik i szkoła i wrazie braku cukru -bliżej do sklepu jak do sąsiadki :wink: :lol:

 

Ja to zazdroszczę takich dużych posiadłości -chociaż nie mam takiej małej działki i przeraża mnie jej koszenie :wink: Al;e plusem jest to, że sąsiedzi -daleko daleko daleko :wink: Zgadzam się, że nie trzeba wychodzić z posiadłości, aby pospacerować sobie :wink:

Ale teraz to Ty tam we wsi jak hrabianka -bo jakby nie było -to pół wsi Waszej :wink: :D

 

Na początek wyjaśnienie... nic nie wiem o Wacku :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

 

Faktycznie chcieliśmy większe podwórko, a że się trafiło takie mocno większe... nie szkodzi. Najwyżej nie będzie nam się nudziło :roll:

Wiosną rzeczywiście ptaszki nieźle dają, raz nawet słyszłam jednocześnie trzy kukułki 8)

 

Jakie tam pół wsi... już pisałam, sąsiad 100ha ma...

 

Ps. nie używamy cukru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ,że nie odludzie!

Idealne połączenie cywilizacji z ogromną przestrzenią! :D

A Ty kochana nie zapraszaj na wizję lokalną... bo.... :roll: jeszcze przyjade! :D :wink: :D :D A zimą jak śnieg drzewka pokryje, słoneczko wyjdzie ... to będzie tam bajkowo! :D :D :D :D

 

Śmiało... tylko zapowiedz się wcześniej, bo póki co żadko bywamy :roll: . A zimą pewnie też zajrzymy... zdjęcia Wam przywiozę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ,że nie odludzie!

Idealne połączenie cywilizacji z ogromną przestrzenią! :D

A Ty kochana nie zapraszaj na wizję lokalną... bo.... :roll: jeszcze przyjade! :D :wink: :D :D A zimą jak śnieg drzewka pokryje, słoneczko wyjdzie ... to będzie tam bajkowo! :D :D :D :D

 

Śmiało... tylko zapowiedz się wcześniej, bo póki co żadko bywamy :roll: . A zimą pewnie też zajrzymy... zdjęcia Wam przywiozę :D

 

Spokojnie, w razie czego sie oczywiście zapowiem :wink:

No a foteczki obowiązkowo chcę widzieć! :D :D :D :D :D

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wyjaśnienie... nic nie wiem o Wacku

 

Kurcze to Wacka nie będzie :cry:

 

Zartowałam z tym Wackiem :wink: :lol:

 

Co jak co, ale ładnie tam u Wassssssssssssssssssssss... :wink:

I wczoraj przeczytałam ogłoszenie, że ktoś odda kozę kilkuletnią -niewiem dlaczego o Tobie pomyslałam :roll: Pewnie dlatego, że ta zoska mi zapadła mi w pamięci... :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wyjaśnienie... nic nie wiem o Wacku

 

Kurcze to Wacka nie będzie :cry:

 

Zartowałam z tym Wackiem :wink: :lol:

 

Co jak co, ale ładnie tam u Wassssssssssssssssssssss... :wink:

I wczoraj przeczytałam ogłoszenie, że ktoś odda kozę kilkuletnią -niewiem dlaczego o Tobie pomyslałam :roll: Pewnie dlatego, że ta zoska mi zapadła mi w pamięci... :D :wink:

 

Chociaż większość moich przyszłych czworonogów dostało już imiona (nie piszę o tym bo pomyślicie, że wariatka jakaś :roll: ) to Wacka nie ma na tej liście... hmmm.... chyba źle mi się kojarzy :oops: :oops: :oops:

 

Ps. fajnie, że pamiętasz o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam zazdroszczę tej działki, to moje marzenie taką posiadać, i to jeszcze z drzewami i strumykiem...Ale tak sobie myślę, ze nigdy nie wiadomo, co nas w życiu spotka więc może kiedyś, kto wie... :wink: :lol:

Działka cudna sama w sobie,ale jak jeszcze taki tajemniczy ogród tam stworzysz, to chyba bilety na zwiedzanie będzie trzeba jakieś wymyślić :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctico! Znalazłaś raj na ziemi!!!! Piękna posiadłość!!!! Ja nie szukałam nic takiego, bo nawet nigdy w ten sposób nie myślałam o działce :roll: i teraz trochę żałuje, bo są takie działki w pobliżu :( Może kiedyś jeszcze coś będę budować :lol: Wtedy już inaczej się zabiorę do wszystkiego :lol: Jeszcze raz Ci gratuluję niesamowitego miejsca :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewną dozą nieśmiałości, przyszłam się przywitac w tym dwornym towarzystwie....przylazłam od Miśki...zaczęłam czytac od pierwszego posta i przepadłam...na jakieś 3 godz :roll: :roll: ...nieeee żebym tak dukała...tylko chłonęłam każdego posta....powolutku delektowałam się twoją opowieścią....po godzinie zaschło mi w ustach....no bo jak się siedzi z rozdziawioną japą :lol: :lol:

Działka bossssssssssssssssssska to mało powiedziane....cudna......i domek będzie do niej idealnie pasował......a to że budujecie sami - to szacun ogromny......przynajmniej nie musicie się użerac z pseudofachowcami.....

 

Matko.....a na twoje prace (haft) to mi dopiero kopara opadła :o :o :o :o :o cudne!!!

 

No i po przeczytaniu powoli zakochuję się w stylu dworkowym......ale u mnie to już musztarda po obiedzie......a może nie?????przecież dopiero pierwszy dom buduję :wink:

 

pozdrawiam

 

Ps...będę podglądac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...